اجرای طرح ترافیک در راستای ایجاد آرامش برای شهروندان است قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اجرای طرح ترافیک در راستای ایجاد آرامش برای شهروندان است

به گزارش سلام پاوه:پرویز ایده پور بعدروز یکشنبه در نشست با بازاریان شهر پاوه گفت،همراهی و همکاری مردم میتواند در اجرای هرچه بهتر و موفقتر طرح ما رایاری کند.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:فرماندار در خصوص محاسن و معایب طرح ترافیک شهر پاوه افزود:این طرح نتیجه چندین جلسه و نشست و کارشناسی پلیس راهور و اعضای شورای ترافیک بوده و با اوضع کنونی تنها گزینه مورد توافق برای رفع انسداد در خیابانهای شهربوده است چون ما معتقدیم که پاوه ترافیک ندارد بلکه انسداد خیابان دارد.

ایده پور در خصوص درخواست بازاریان حاضر در جلسه گفت:در جلسه هفته آینده شورای ترافیک بادعوت از کارشناسان امر از مرکز استان و بررسی و آنالیز نتیاج بدست آمده در مدت اجرای طرح برای تداوم طرح و یا تغییراتی در اجرای آن تصمیم گرفته خواهد شد.

 

فرماندار پاوه گفت:اجرای این طرح فقط برای رفاه حال شهروندان ،ایجاد آرامش روحی وروانی آنها ،تسهیل برای حضور مسافران در سطح شهر و خرید از بازار و جلوگیری از تردد خودروهای تک سرنشین در سطح شهر و ترویج و گسترش فرهنگ استفاده از وسائط نقلیه عمومی عنوان کرد.

 

وی گفت: در حال تدوین برنامه ای برای تردد خودرهای سنگین در سطح شهر هستیم و در صورت به نتیجه رسیدن ساعاتی را در شبانه روز برای تردد این خودروها در شهر مشخص واعلام خواهیم کرد که این موضوع هم تا حد زیادی در روان سازی ترافیک وایجاد آرامش روحی وروانی شهروندان مؤثر خواهد بود.

 

ایده پور پیرامون بازگشایی مرز رسمی کوله بری گفت:شرایط اتخاذ شده توسط گمرک ر ابرای تجار و بازرگانان نامناسب دانست و گفت تعرفه های گمرکی در این طرح بسیار بالا ست و همین موضوع موجب شده است تا از طرح استقبال نشود.

 

وی این طرح را با شرایط وضع شده جوابگوی تجار و بازرگانان ندانست و اظهار امیدواری کرد در اجری قوانین وضع شده از جمله تعرفه های گمرکی تجدید نظر نمایند تا شاهد استقبال از طرح وایجاد رونق اقتصادی در منطقه شویم.

 

فرماندار پاوه تصریح کرد هدف و تمام تلاش ما برای رسمی شدن مرز شوشمی برای تردد مسافر از طریق این مرز است که ان شاالله با محقق شدن این موضوع میتوانیم شاهد یک تحول بزرگ اقتصادی و رونق بازار ومعیشت مردم شهرستان وحتی استان باشیم .

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. ناشناس

  اصولا چرا بحث طرح ترافیک و مسائل مربوطه وارد حوزه فرمانداری شده است. مگر شورای شهر چکاره است که ریسمان از دستش درفته و بدست فرمانداری افتاده……
  گران کردن و به صرفه نبودن تردد با خودور شخصی تنها راه کار بلند مدت است. بشرط تقویت حمل و نقل عمومی….

 2. دانشجو

  ترافیک از-خ تکیه به دره باسام وجاده کمربندی رفته فقط -این کل هنر شماست اگر میخواهید ترافیک نماندلطفا دوتا معبر باز کنید شهر بیکس پاوه است

 3. زاز

  قبل از درج مطلب یک بار آن را مطالعه فرمائید و ویرایش لازم را انجام دهید. محتوا بماند که نمی دانم آن را کجای دلم بزارم. همچنان که مطالب را سانسور می کنید حواستان به مطالب خودتان باشد بد نیست.

 4. ناشناس

  شرایط اتخاذ شده توسط گمرک…!!!چه ربطی به گمرک داره .گمرک اجرا کنندس .تصمیم گیرنده که نیست

 5. شهروند عدالت طلب

  جناب فرماندار شما با این طرح اگه ادامه داشته باشه ما باید برای پرداخت اجاره مغازه وام بگیریم دیگه بازاری نمونده

 6. شهروند

  با سلام
  خدایی بحث راضی یا ناراضی بودن نیست تو رو خدا یک بار صبح از اون چهار چوب فرمانداری بیایید بیرون ببینید اصلا از میدان شهدا ب میدان مولوی چیزی حل شده سه راهی بیمارستان غوغایی شده دره باسام واویلاس بنظرتون صورت مسله رو پاک کردین تمام !!روزی هزار بار تاسفم میخورم برای شهری ک مسولینش امثال شما هستن یک سال در شهری مثل پاوه بودن کافی بود شما چند سال هستید و خیر سرتان کارشناس متاسفم چون شما هم از جنس همان وعده ها هستید لطفا نشر بدید

 7. شهروند

  این خصیصه اکتسابی ما جهان سومی ها است که توان حل مسایل را با اندکی تحمل و مدارا وهمراهی را نداریم فاصله بین خیابانهای پاوه بدون مزاحمتهای غیر ضروری من جمله تردد خودروهای تک سرنشین یا خودروهایی که هیچ ضرورتی به بودن آنها در خیانهای مشمول طرح نمیباشد بسیار اندک می باشد و این به نوعی یادگرفتن انجام کارها با مشارکت مردم یا مردم ونهادهای دولتی است که اکثریت مردم از طرح بسیار راضی هستن و امیدوارم با جدیت وبا رعایت قانون برای همه با جدیت ادامه پیدا کند واین در کوتاه مدت و حتی دراز به نفع همه مردم است

 8. هورامان

  با سلام بر مدیر محترم سایت سلام پاوه
  پیشنهاد میگردد جهت اینکه خیال مسئولین راحت کنی که اکثریت شهروندان با طرح مخالفند در کانال خود نظر سنجی بگذارید تا میزان مخالفان طرح مشخص گردد.

 9. شهروند

  چه آرامشی زندگیمون زهر مار شده با این طرح……امروز ازجلوی در دادگستری تا وحدت نیم ساعت تو ترافیک بودم. راهکار زوج و فرد بهترین کار بود . نه انتقال ترافیک

 10. هومن اژند

  رفاه حال شهروندان !!؟؟ چه واژه غریبیست جناب فرماندار .فقر مطالبه گری در این شهر بیداد می‌کند وگرنه این طرح سر دراز دارد و قلندر بیدار؟؟ لطفاً نام کارشناس را زیر سوال نبرید چون کسی که حتی یک جلسه در شورای ترافیک شرکت کرده باشد رأی به این طرح هرگز نخواهد داد .مگر کسبه بی بازار چه گناهی کرده‌اند که باید بی بازارتر شوند ؟ مگر مردمان این شهر چه گناهی کرده‌اند که باید در شهر ارواح زندگی کنند . نگذارید بی تدبیری این طرح بیشتر از این آتش بی بازاری و بی درآمدی این شهر را شعله ور تر کند. ای کاش مسولین هم نمی‌توانستند مثل من نوعی از مزایای این تحفه بهرمند شوندتا می‌دانستند چه بر سر مردم این شهر آورده اند ترافیک را از یک نقطه به نقطه دیگر بردن هنر نیست. تاوان بی‌تدبیری و بی برنامه‌ای را چرا مردم باید بدهند .چرا تمام قانون های که در این شهر پیاده میشوند بهره اش را مسولین ودردسرش را مردم باید کشند؟؟ در مسابقه‌های ورزشی چیدمان ورزشکاران هنریست بسیار مهم که با علم و دانش مربی منجر به پیروزی میشود واین مهم هم در چیدمان نیروهای محترم راهنمایی و رانندگی درسطح شهربسیار حائز اهمیت می‌باشد و حتماً از این طرح جواب دهی بهتری خواهد داشت. به امید روزی که مسولین محترم مصلحت را به منفعت جمعی تغییر دهند.

 11. فواد

  جناب فرماندار خسته نباشید با این جلسات کارشناسیتان این طرح واقعا آرامش مردم را سلب کرده است . تازه امهال وامیکه که از آن بحث کردید وکردند هنوز بی ثمر بوده است وکلی جریمه عاید مردم شده است وهمش حرف حرف حرف

 12. فریاد

  جناب فرماندار زمانى طرح خوبی است که معبر میدان مولوی به سراب هولی ومعابر دیگری باز گشایی شوند وبرای فصل زمستان قابل اجرا نیست، جناب فرماندار منفعت این طرح فقط وفقط مختص تاکسی است واین طرح باعث شده خیابانها ی دیگر با ترافیک وحشت ناکی روبرو شوند لطفا زحمت کشیده ساعت هفت سه راهی بیمارستان حضور یابید افتضاحه به عنوان مثال چند روز پیش یکی از دوستان قصد رفتن به جهادرا داشت مانع شدن، یا بنده مثلا میدان شهدا به قصد بنزین زدن در جایگاه قادری وبازگشت ورفتن به زادگاهم نوریاب مانع شدن تازه این طرح باعث شده برای گذر از آن برای چند متری به التماس ودروغگویی متوسل شد اگه بیماری در سه راهی بیمارستان باید هوایی وارد بیمارستان شد یا منزلی دروحدت آتش گرفته تا اعزام آتش نشانان خاکستر میشود و…..!!!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |