10 Comments

 1. 10

  ناشناس

  فکری هم به حال ورودی شهر بکنید از پل دوریسان تا ورودی پاوه افتضاح است ظاهر بسیار زشت شهر دست انداز و چاله بیداد میکند ایا مسولین از اینجا تردد نمیکنن

  پاسخ دادن
 2. 9

  خانم شهروند

  باسلام
  با طرح موجود فقط بار ترافیکی ب خیابان فلسطین منتقل شده ومتاسفانه این طرح چندان در کاهش حجم ترافیک موثر نبوده، لطفا طرح زوج فرد خودروها رو اجرا کنید چرا که با این کار نه تنها بار حجم ترافیکی در کل مسیرهای اصلی به حداقل خواهدرسید استفاده از خودرو شخصی کمتر وباعث استفاده بیشتر از خودرو عمومی می گردد،در حال حاضر با توجه موقعیت جغرافیایی وساختار شهرپاوه این شاید حداقل راه حل برای این معضل دراین شهر باشد با سپاس

  پاسخ دادن
 3. 8

  هورامان

  ۱_ چرا مسئولین ما یاد نگرفته اند مسئولیت کار اشتباه خود را بپذیرند .چرا فرهنگ عذر خواهی جایی در بین ما ندارد.همه میدانیم این طرح اشتباه بوده و هست پس بیایید اشتباه خود را اصلاح کنید بدترش نکنید.
  ۲_قبلا از بلوار تا میدان فرمانداری با حدود بیست دقیقه طی می شد الان با ترافیک جدید حدود ۳۵ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد. این یعنی ارزش برای وقت شهروندان و مصرف سوخت کمتر ؟
  کمی برای نظرات اکثریت شهروندان ارزش قایل باشید.

  پاسخ دادن
 4. 7

  همشهری

  اگرفرهنگ استفاده ازاتومبیل راهمه بدانند وبه این نتیجه برسند که داشتن اتومبیل برای پزدادن وچشم وهم چشمی نیست وباید ازان استفاده بهینه کرد نیازی به این همه دادوبیداد ازطرف موافق یامخالف طرح نمی باشد وفقط نیاز به فرهنگ سازی است که انشااله صورت گیرد

  پاسخ دادن
 5. 6

  احسن

  با این طرح فقط ترافیک جابجا شده است مسئولین خود در صبح وبعدظهر شلوغی وبی نظمی وترافیک خیابان بالایی رامشاهده کنند که اغلب ماشین های سنگین جان بقیه مسافران را در خطر می اندازند.
  مسئولین شهر چرا نسبت به نظر شهروندان بی تفاوت هستید نظر اکثر مردم رضایت بر لغو این طرح است.وبرای اکثریت مشکل ایجاد نمودید.

  پاسخ دادن
 6. 5

  متین

  در کدام شهر در جلو ورود مردم به شهر را مانع ایجاد می کنند مسئولین مردم آزار طرح را لغو کنید واز مردم معذرت خواهی نمایید با این کارهای نسنجیده چه توجیهی دارید؟

  پاسخ دادن
 7. 4

  شهروند

  مگر در نبود طرح ترافیک با وجود آن همه خودور شخصی امکان توقف اتوموبیل و خرید از مغازه وجو دارد که کسبه از ترافیک می نالند؟ در ضمن یکی از مشکلات کسبه خودشانند که اثرا یک یا دو خودرو شخصی جلو دکانشان پارک میکنند. بنظر من طرح ترافیک چرخش افراد بیکار و مردم آزار در سطح شهر را کم کرده است

  پاسخ دادن
 8. 3

  شهروند

  سلام
  لطفا بفرمایید افراد مذکور از کی شدن کارشناس برنامه ریزی شهری با کدام مدرک و سابقه علمی

  پاسخ دادن
 9. 2

  موافق طرح.

  ایهاالناس:
  ایا واقعا یک شهر باید قربانی ۲۵!! نفر مغازه دار بشود؟
  ایا بازار پاوه فقط در این مسیر تعریف میگردد؟؟
  پس بقیه شهر چی؟
  ما اهالی پاوه خواستار ادامه این طرح عالی هستیم واز مسولان میخواهیم ترافیک ازاردهنده و راهبندان خیابانهای یک شهر را قربانی چند نفر پفک فروش و تخمه فروش نکنند.

  پاسخ دادن
 10. 1

  شهروند

  همه بفکر پر کردن جیب خودشونن بازاری و راننده تاکسی…..با طرح زوج و فرد و یک طرفه شدنو این حرفا مشکل حل نمیشه

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.