بررسی طرح ترافیک پاوه در نشست بازاریان مسیر میدان مولوی تا شهدا در اتاق اصناف قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » بررسی طرح ترافیک پاوه در نشست بازاریان مسیر میدان مولوی تا شهدا در اتاق اصناف

به گزارش سلام پاوه : جمعی از کسبه و بازاریان مسیر میدان مولوی به میدان شهدا پاوه صبح امروز در نشستی با حضور رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت و رئیس اتاق اصناف در خصوص طرح ترافیک پاوه و بی رونقی بازار در این مسیر بعد از اجرایی شدن این طرح ترافیک برگزار کردند و خواستار تغییر و بررسی دوباره این طرح و رسیدگی به مشکلات خود شدند.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : در این نشست جمعی در حدود ۲۵ نفر از بازاریان و کسبه از صنوف مختلف از رئیس ادراه صنعت و معدن و اتاق اصناف خواستار رسیدگی فوری به مشکلات و بی رونقی بازار آنها بعداز اجرائی شدن طرح ترافیک پاوه شدند.

 

آنها پیشنهاداتی از جمله اجرای طرح زوج و فرد، تغییر جهت شروع محدودیت از ورودی شهرپاوه ، و انجام این طرح در مسیر بالعکس ، درخواست برای تسریع در بازگشایی معابر جدید ، تغییرات در زمان اجرایی طرح ، فرهنگ سازی ، انتخاب اعضایی ویژه از جمع برای پیگیری درخواستهای آنها ، بی رونقی بازار و رسیدگی به مقوله مرز و بازگشایی تردد در مرز شوشمی را مطرح کردند.

 

بهروز شفیعی رئیس اتاق اصناف پاوه نیز با استقبال از نظرات کسبه و بازاریان راهکارهای آنها را بررسی و تحلیل کرد .

 

وی توجه به وضعیت بازار کسبه این مسیر در طرح ترافیک را خواستار شد و از بازاریان خواست با ارائه نظرات و راهکارهای عملی و تبادل نظر به جمع بندی لازم برای ارائه به فرماندار و مسئولین برسیم.

 

رئیس صنعت ، معدن و تجارت پاوه نیز خواستار ارائه نکته نظرات منطقی و بررسی مجدد طرح ترافیک پاوه شد.

 

پس از نشست و با رایزنی های صورت گرفته مقرر شد بازاریان این مسیر عصر امروز یکشنبه در نشستی با حضور فرماندار پیگیری خواسته های خود باشند.

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. ناشناس

  فکری هم به حال ورودی شهر بکنید از پل دوریسان تا ورودی پاوه افتضاح است ظاهر بسیار زشت شهر دست انداز و چاله بیداد میکند ایا مسولین از اینجا تردد نمیکنن

 2. خانم شهروند

  باسلام
  با طرح موجود فقط بار ترافیکی ب خیابان فلسطین منتقل شده ومتاسفانه این طرح چندان در کاهش حجم ترافیک موثر نبوده، لطفا طرح زوج فرد خودروها رو اجرا کنید چرا که با این کار نه تنها بار حجم ترافیکی در کل مسیرهای اصلی به حداقل خواهدرسید استفاده از خودرو شخصی کمتر وباعث استفاده بیشتر از خودرو عمومی می گردد،در حال حاضر با توجه موقعیت جغرافیایی وساختار شهرپاوه این شاید حداقل راه حل برای این معضل دراین شهر باشد با سپاس

 3. هورامان

  ۱_ چرا مسئولین ما یاد نگرفته اند مسئولیت کار اشتباه خود را بپذیرند .چرا فرهنگ عذر خواهی جایی در بین ما ندارد.همه میدانیم این طرح اشتباه بوده و هست پس بیایید اشتباه خود را اصلاح کنید بدترش نکنید.
  ۲_قبلا از بلوار تا میدان فرمانداری با حدود بیست دقیقه طی می شد الان با ترافیک جدید حدود ۳۵ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد. این یعنی ارزش برای وقت شهروندان و مصرف سوخت کمتر ؟
  کمی برای نظرات اکثریت شهروندان ارزش قایل باشید.

 4. همشهری

  اگرفرهنگ استفاده ازاتومبیل راهمه بدانند وبه این نتیجه برسند که داشتن اتومبیل برای پزدادن وچشم وهم چشمی نیست وباید ازان استفاده بهینه کرد نیازی به این همه دادوبیداد ازطرف موافق یامخالف طرح نمی باشد وفقط نیاز به فرهنگ سازی است که انشااله صورت گیرد

 5. احسن

  با این طرح فقط ترافیک جابجا شده است مسئولین خود در صبح وبعدظهر شلوغی وبی نظمی وترافیک خیابان بالایی رامشاهده کنند که اغلب ماشین های سنگین جان بقیه مسافران را در خطر می اندازند.
  مسئولین شهر چرا نسبت به نظر شهروندان بی تفاوت هستید نظر اکثر مردم رضایت بر لغو این طرح است.وبرای اکثریت مشکل ایجاد نمودید.

 6. متین

  در کدام شهر در جلو ورود مردم به شهر را مانع ایجاد می کنند مسئولین مردم آزار طرح را لغو کنید واز مردم معذرت خواهی نمایید با این کارهای نسنجیده چه توجیهی دارید؟

 7. شهروند

  مگر در نبود طرح ترافیک با وجود آن همه خودور شخصی امکان توقف اتوموبیل و خرید از مغازه وجو دارد که کسبه از ترافیک می نالند؟ در ضمن یکی از مشکلات کسبه خودشانند که اثرا یک یا دو خودرو شخصی جلو دکانشان پارک میکنند. بنظر من طرح ترافیک چرخش افراد بیکار و مردم آزار در سطح شهر را کم کرده است

 8. شهروند

  سلام
  لطفا بفرمایید افراد مذکور از کی شدن کارشناس برنامه ریزی شهری با کدام مدرک و سابقه علمی

 9. موافق طرح.

  ایهاالناس:
  ایا واقعا یک شهر باید قربانی ۲۵!! نفر مغازه دار بشود؟
  ایا بازار پاوه فقط در این مسیر تعریف میگردد؟؟
  پس بقیه شهر چی؟
  ما اهالی پاوه خواستار ادامه این طرح عالی هستیم واز مسولان میخواهیم ترافیک ازاردهنده و راهبندان خیابانهای یک شهر را قربانی چند نفر پفک فروش و تخمه فروش نکنند.

 10. شهروند

  همه بفکر پر کردن جیب خودشونن بازاری و راننده تاکسی…..با طرح زوج و فرد و یک طرفه شدنو این حرفا مشکل حل نمیشه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |