قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تداوم حضور مدیران ناکارآمد در پاوه / لطفا برکنارشان کنید!!!

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : استفاده از مدیران ناکارآمد یکی از موضوعاتی است که بسیاری از کارشناسان و منتقدان آن را ازآفت‌های مهم در روند رشد و توسعه شهرستان پاوه دانسته و معتقدند که تداوم حضور مدیران ناتوان در پاوه یکی از بزرگترین چالشهای شهرستان است.

مدیران چسبیده به میز

مدتها است در محافل و مجالس و فضای مجازی از ناتوانی و ضعف تعدادی از مدیران شهرستان پاوه  بحث و گفتگو می شود. بارها در فضای رسانه ای شهرستان پاوه این مدیران نقد شده اند. افکار عمومی فشار بسیاری را برای کنار گذاشتن مدیران ناکار آمد به مسئولان ارشد از جمله فرماندار، نماینده و حتی استاندار آورده اند. اما هیچگاه پاسخ و نتیجه ای نگرفته اند.

با مراجعه به دفتر فرماندار پاوه و مشاهده خیل گسترده ارباب رجوع در طول هفته و حتی در روزهایی که ملاقات عمومی با فرماندار نیست . به راحتی می شود فهمید که خیل کثیر این همه ارباب رجوع ناشی از ضعف گسترده و نا کارآمدی تعداد قابل توجه ای از مدیران شهرستان پاوه می باشد. که توان حل مشکلات حتی جزئی مردم مهربان ، ساده و خوب پاوه را ندارند. و مردم نیز داد خود را پیش امام جمعه محترم  ،فرماندار و دادستان و می برند. دادی که گوش همه را کر می کند اما مسئولان ضعیف اداری پاوه و مدیران کل آنها گوشی برای شنیدن آنها ندارند.

جالب است بدانید یک فرزند شهید که توانسته است برای خود و دو خانواده دیگر اشتغال زایی کند بیش از دو سال است برای دریافت یک وام در بین چند اداره شهرستان پاوه پاس کاری می شود و نتیجه ای نمی گیرد. فرزند شهیدی که بخاطر این مرز و بوم و انقلاب، پدرش یعنی عزیزترین کس خانواده اش و سرپرست و نان آور خانه اش را از دست داده است و مدیران ناتوان پاوه به راحتی بیش از دو سال وی را بخاطر یک وام اشتغال معمولی و با مبلغ ناچیز سرکار می گذارند. هرچند فرماندار شخصا پیگیر این موضوع است اما هنوز نتیجه ای در برنداشته است و بسیار تاسف آور است مدیرانی ناکارآمد، بی خیال از بسیاری از این موارد راحت به میز خود چسبیده اند و مردم را سرکار می گذارند.

موضوع ناکارآمدی مدیران در پاوه چیز تازه ای نیست و فقط باید بسیاری از مدیران تاریخ مصرف گذشته را نیز بر آن اضافه کرد مدیرانی که در یک دور باطل از این مکان و از این پست به آن پست منتقل می شوند.

 

موضوعی که همیشه بیشترین آسیب را برای مردم در پی داشته است انتخاب مدیران ناتوان و  غیر متخصص برای ادارات و سازمانهای شهرستان پاوه می باشد. مدیرانی که با اهرم های غیر معمول و براساس روابط و لابی سکاندار دستگاه های اجرایی و اداری شهرستان می شوند . و روز به روز این شهرستان محروم را با ندانم کاری های خود محروم تر می کنند.

با نگاهی به بسیاری از پروژه های ناتمام پاوه که گاها سابقه بعضی از این پروژه های به بیش از یک دهه نیز می رسد متوجه خواهیم شد که میزان ناکارآمدی مدیران شهرستان و به تبع استان نیز چقدر بالا است .

مراجعات مکرر ارباب رجوع به فرماندار و پیگیری مشکلات آنها از طریق فرماندار بیانگر ضعف دستگاه متولی است و در این راستا این حجم بالای کار شاید بسیاری از توان فرماندار را نیز گرفته باشد.

براستی سوال این است آیا واقعا خواسته افکار عمومی برای مسئولان ، نمایندگان و … مهم است ؟ آیا براستی مسئولان ارشد استانی و حتی شهرستانی و نماینده محترم دغدغه های و خواسته های شهروندان و مطالبات آنان را نمی بینند؟ براستی چرا به مطالبات افکار عمومی نباید توجه شد؟براستی چرا مدیران ناکارآمد برکنار نمی شوند؟ چرا مدیرانی که حتی توان مدیریت نیروی انسانی خود و ارباب رجوع را ندارند همچنان سکاندار و رئیس هستند؟

روی سخن با مدیران ضعیفی است که با پنهان کردن خود از چشم مردم و سکوت و عدم پاسخگویی همچنان با قدرت به کار خود شهرستان را به نابودی می کشانند و به ریاستشان ادامه می دهند .همان مدیران ناکارآمدی که کمر همت به نابودی مردم و دیارمان بسته اند. آنها بدانند اگر می توانند با ارائه گزارشهای غیرواقعی و عملکرد نکرده کلاه بر سر مدیران کل خود بگذارند و فرماندار و نماینده را دور بزنند اما هرگز نمی توانند افکار عمومی را فریب دهند و انها در روز قیامت مدیون هستند  و باید پاسخ ندانم کاری های خود و محرومیت این دیار را بدهند.

آقایان و مسئولان ارشد استانی چرا مردم پاوه برای شما مهم نیستند؟ تا کی مردم پاوه شاهد حضور مدیران نالایق و ضعیف باشند؟ بدون شک و بنابر بررسی های صورت گرفته شورای ادارای پاوه یکی از ضعیفترین شوراهای اداری استان است و در وهله اول از جناب آقای ایده پور فرماندار فهیم و کاربلد شهرستان درخواست می کنیم مدیران ناکارآمد و بی انگیزه را حذف کند و در وهله دوم از نماینده مردم پاوه و اورامانات می خواهیم به عنوان یک ناظر و قانون گذار در قبال تعداد قابل توجه ای از مدیران ناکارآمد پاوه سکوت نکنند و به ندای افکار عمومی توجه داشته باشند.

بدون شک مدیران توانمند و مردم دار بسیاری هم در دیارمان وجود دارند که با تمام توان برای این منطقه تلاش می کنند اما این مدیران نیز قربانی ناکارآمدی مدیران دیگر نهادها شده اند و مردم دیگر اعتمادی به شورای اداری ندارد و انتظار دارد تحولی اساسی صورت گیرد و مدیران توانمند و متخصص سکاندار دیارمان باشند تا ان شاالله شاهد رفع مشکلات در شهرستان باشیم.

امیدواریم این یادداشت تلنگری باشد برای برکناری مدیران ناکارآمد یا تغییر رویه آنها …..

 1. کارمند دامپزشکی

  در جواب جناب دانشجو متاسفانه از کلمه نژاد پرستانه پاوه ای اصیل استفاده فرموده اند لازم است خود ایشان که ازفامیل های جناب رئیس ۱۹ ساله است عرض کنم رئیس جمهور هم بعد از دو دوره ۴ ساله کنار میرود الان رئیس دامپزشکی پاوه دو دوره ۸ساله به اضافه ۳ سال رئیس پاوه بوده اند اگه فعال و کاری هستند ارتقا پست بگیرند و به شهر دیگری تشریف ببرند مگه مسئولیت ارث پدری است که طرف بخواهد در یک شهرستان ۳۰ساله خدمتش در به پایان برساند احتمالا جمهوری اسلامی را با یک کشور پادشاهی اشتباه گرفته اید اینجا قانون جمهوری اسلامی برپا است ماهم دعا میکنیم که ایشان پست مدیریتی خوبی در سطح معاون مدیرکل در مرکز استان بگیرند و برای پاوه منشا خیر گردند در ضمن مگه ثلاثی بشه رئیس پاوه چه مشکلی بوجود میاد اصلا هرسینی صحنه ای جوانرودی روانسری باشه ولی استفاده جناب دانشجو از ثلاثی حتما منظور جناب دکتر نادری نماینده محترم است احتمالا جناب دانشجو هم اطلاعات اندکی ازپشت پرده قضیه جابجایی رئیس دامپزشکی پاوه را دارند ولی واقعا۱۹ سال هم دیگه خداییش بسته برای تنوع هم باشه چند سالی درثلاث باباجانی باشند اگر قصد خدمتگزاری به مردم است هم از لحاظ دامی از پاوه بیشتر دام دارد هم مردم ثلاث از مردم پاوه محرومتر هستند ودر آخر به قول قدیمیا که میگن آب هم اگر مدت زیادی در جای ساکنی بماند …. میشه

 2. دانشجو

  اگه نظرات بی نام را نمی دهی چرا مال دامپزشکی را نوشتی میخواهند از ثلاث بیارند حق خودشه فرزند شهید وپاوه ای اصیل بسیار فعال با اخلاق چه میخواهیداین را سانسور نکن اگر حق گو هستی

 3. کارمند سیستم

  با سلام
  این خواسته ی ما به یک آرزوی دست نیافتی تبدیل شده که کاشکی بزرگان و دلسوزان شهر و مسئولین استانی یکبار برای همیشه به وضعیت اسفناک و درهم شبکه بهداشت و بیمارستان رسیدگی کنند و با از بین بردن مدیران رابطه دار و پشت گرم به سایر نهادها، اجازه ی نفس کشیدن به پیکر نیمه جان سیستم بهداشت و درمان بدهند و با گماشتن افراد لایق و مستقل و بله قربان گو نبودن ، سر و سامانی به این وضعیت بدهند و دست اندرکان شهر و افراد صاحب نفوذ فکر نکنند سرشان را در برف فرو کرده اند و کسی کارهای آنه را نظاره نمی کند بلکه همه واقفند که این وضعیت به خاطر چه کسانی است که دوست دارند در کوچکترین مسایل شبکه و بیمارستان دخالت داشته باشند و این دوستان علی رغم عدم توانایی کماکان در زیر پرچم حمایتی انها هستند عزیزان خدایی بالای سر ایت و می بیند که پیرزن بی پول باید از ارائه خدمات درمانی به طور کامل بهره نبرد ولی پرونده درمانی میلیونی آقایان و خانواده هایشان رایگان شد .
  امیدواریم که گوش شنوایی پیدا شود ولی زهی خیال باطل

 4. ناشناس

  از زحمات آقایان شفیعی اتاق اصناف ، رجبی مسول محترم تعزیرات و دست اندرکاران تنظیم بازار و برخورد با گرانفروشان ممنونیم

 5. کارمند دامپزشکی

  جناب زربان و جناب صالحی با تشکر از مطلب خوبی که بعنوان یاداشت سردبیر گذاشته اید همکاران هر اداره اگه اسم خود را بنویسن که دیگه اداره میشه یقه گیری کارمندان و روسا و اغلب از ترس اینکه تنش در اداره بوجود نیاید اسم مستعار معرفی میکنند لطفا نظرات با اسامی مستعار را هم نشر دهید شما که ایمیل نظر دهندگان را دارید درسته منتشر نمیکنید پس طرف واقعا برای شما قابل شناسایی است من خودم مدارک تخلف رئیس اداره خودمان را دارم و لازم باشد مدارک را ارائه میدهم من خداشاهده ترسی نه از رئیس دارم نه از مدیرکل چون ضرب المثل میگه آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است جناب زربان شما که منو میشناسید چند روز پیش باهم صحبت های لازم را انجام دادیم به هرحال صلاح با شماست و شما تصمیم گیرنده هستید در خصوص انتشار نظرات. با اسامی مستعار

 6. برزان م

  با سپاس اگر انتقاد.به حق باشد احتیاج به معرفی ندارد کاکه زربان ؟ چون مردم شهرمان آگاه وفهیم هستند ؟ اگر از درج نام خوداری که برای فردا است با مشکل روبرو نشوند درقسمت اداری؟ آقای صالحی با سلام لطفا سانسور نشود تشکر

 7. احمد عزیزی

  اگر هنگام انتخاب مدیران توسط نماینده گان مجلس و بعضی از افراد با نفوذ دقت بیشتری شود این مشکل پیش نمی آید زیرا انتخاب مدیر به عنوان پاداش به آن نگریسته می شود نه چیز دیگر

 8. عدنان مرادی

  ۱ـ بسیار از روسای ادارات خود را در حدی می بینند که انگار غیر قابل نقد نیستند و در صورت انتقاد در صدد فرصتی برای کارشکنی و تخلیه عقدەهای خود با منتقد هستند.
  ۲ـ کاش نویسندە این سطور هم جرأت آن را داشت که اسم خود و مدیر ناکارآمد را می نوشت آنگاە مدیریت سایت هم می توانست اسامی مستعار را حذف می کرد
  ۳ـ مدیرهای منصوب و سفارشی را که نمی شود عوض کرد
  ۴ـ وقتی مدیران ما پروازی هستند انتظار حضور فعال و کار آمدی امری غیر ممکن به نظر می رسد
  ۴ـ این نوشتە بیشتر شبیه یک تسویە حساب شخصی است تا دادخواهی

  • فرهاد صالحي

   جناب آقای مرادی نویسنده این متن کاملا واضح و مشخص است یادداشت سردبیر سلام پاوه می باشد . و کاملا در متن مشخص است بحث فقط یک مدیر نیست بلکه تعدادی از مدیران ناکارآمد و قطعا شما هم خوب این مدیران را می شناسید و بسیار تعجب آور است که شما گفته اید تسویه حساب شخصی نه داد خواهی خدمتتان عارض هستم این متن نه تسویه حساب است و نه دادخواهی بلکه فقط انعکاس تماسها و درخواستهای شهروندان و نارضایتی آنها از تعدادی از مدیران و ناآکار امدی در به نتیجه رساندن مطالبات مردم است. بهرحال از ارسال دیدگاه خود برای ما تشکر می کنم

 9. جوابیه زربان

  کاکه محترم زربان با سپاس همانطوریکه مطلع هستی شهرمان مورداحترام هم هستیم واگر انتقاد شود با نام واقعی با معضل روبرو شو یم خصوصا کار اداری و ارتباط فامیل ودو ستی درمیان وجود وثانیا اقدامی وجود ندار د

 10. کارمند دامپزشکی

  باسلام جناب آقای نماینده چرا دست دست میکنید اگر نمیتوانید این رئیس ۱۹ ساله را برکنار کنید اعلام کنید رئیس جمهور هم بعد دو دوره ۴ ساله کنار میره ولی این مسئول ۱۹ ساله به گفته خودشون رئیس مادام العمرچرا کنار نمیرود اگر ایشان شاهکار کردن و از لحاظ مدیریتی قوی هستند چرا مدیرکل محترم دامپزشکی ایشان را ارتقا پست نمیدهد و به کرمانشاه نزد خودشان نمیبرند اگرم بد هستند برکنارکنید نمیشود که ایشان ۳۰سال توی پاوه اربابی بکنند الان که وضعیت را خراب میدونن جمعه ها توی نماز جمعه و تو روستاها عکس میگیرند و متاسفانه بعضی از سایت ها همش این دوماه هرجا سرمیکشی اخبار مربوط به ایشان است ومتاسفانه خبرهای هشت ماه قبل را الان توی بعضی از سایتها منتشر میکنه که جناب نماینده ببینند که ایشان فعال است ولی جناب مسئول حنای شما دیگه رنگ نداره جناب نماینده واقعا این ارباب را ازسر ملت پاوه بردارید نماینده محترم خودشون بوسیله مشاورانش از سطح روستاها و سطح شهر از نارضایتی مردم از ایشان گزارش بگیرند جناب رئیس واقعا زشت است که بری از دامدارها و پرورش دهندگان مرغ و ماهی بخوای که برات تقدیر نامه بنویسند مگه روسا خادم مردم نیستند واگر مردم خادم نخاهند باید چه کسی را ببینند به زور که نمیشه تو بخاهی خادم مردم باشی جناب رئیس مادام العمر

 11. کارمند دامپزشکی

  شما را به خدا رییسی که ۱۹ سال رییس اداره است دیگه خلاقیت از خودش بروز میدهد من که میگم عمرا لطفا کهنه ترین ریس پاوه را عوض کن آقای نماینده ما کارمندای این ریس واقعا بریدیم چرا دست دست میکنید

 12. صهیب زربان

  سلام و درود خدمت همه شهروندان گرامی:با توجه به فشارهای وارده و ارسال نظرات متعدد مستعار این رسانه از درج نظرات بی هویت و حاوی توهین و تهمت به اشخاص و ادارات خودداری کرده و از درج نظرات با نام اصلی و ارائه راهکار و یا پیشنهادی در این خصوص استقبال خواهد کرد.با تشکر

 13. شرام بیرواسی

  باسلام خدمت مدیریت محترم سایت الان چند سالی است که مردم روستای بیدرواس برای یک تماس تلفنی باید به قله آلوده به مین شرام بروند تا بتوانند تلفنی به بستگان خود بزنند باراها وبارها به اداره مخابرات پاوه مراجعه شده ومسءولین مربوطه گوششان بدهکار نیست اقای محترمی که پشت میز نشسته ای وساعت ۲ باکلی خستگی ناشی از بیکاری به خانه برمیگردی لطفا برای ریختن خون شهیدان روستای بیدرواس که برای رفاه وآسایش ماندگانشان ومن وشمای نوعی بوده ارزش قایل شو ودراسرع وقت مشکل مخابراتی را حل کن والابا اقدام انقلابی برخورد قانونی از طرف مردم صورت میگیرد

 14. بهمن عزیزی

  با سلام
  بنظر من اگر مدیر اداره و کارمندانش در کنار تخصص تقوا هم داشته باشند و بخاطر وجدان و انسانیت و نوع دوستی خود را خدمتگزار مردم بدانند و در قبال دستمزدی که دریافت میدارند خود را مدیون و جوابگوی مردم بداننددیگر نیازی به نظارت و پیگیری استاندار و فرماندار و بازرس و …نیست
  بعنوان مثال با وصف اینکه اداره زندان پاوه نهادی شبه نظامی است در طول چند سال اخیر ارباب رجوع و مددجویان و خانواده های آنان از عملکرد مدیر و کارکنانش راضی هستند و تاکنون گزارشی در خصوص شکایت از عملکرد آن مجموعه وصول نشده است و این باعث افتخار برای کارکنان آن مجموعه است.
  طبعا وجود کارکنان متعهد دلسوز در هر مجموعه و اداره ای موجب بهبود عملکرد و در نتیجه رضایت مردم خواهد بود.
  با تشکر

 15. ساسان نقی زاده

  با تشکر از سایت سلام پاوه برای یادداشتی که ارائه دادند.به نظر من طول عمر مفید قریب به اکثریت مسئولین در سکانداری ادارت جزئی چون شهرستان پاوه ۵ سال است و بعد از آن از لحاظ ایده و فکر تخلیه میشود و چیزی برای ارائه مطالب جدید ندارد.باید میدان را برای جوانترها خالی کرد.

 16. سارا یوسفی

  والا درسته همه ادارات همینجورین مثلا من واسه سونوگرافی یه ماه هست مراجعه میکنم….
  بیمارستان پاوه با این مدیریت و ریاستشون درست مثل یه درمانگاه تو روستا میمونه هیچی نداره فقط حفظ صندلی میکنن اینا تو فکر هیچی نیستن واقعا چرا کسی هیچ کاری نمیکنه انشاا%

 17. یحیی بهرامی

  سلام خدمت عزیزان کلیه ادارات پاوه جهت استحضار عزیزان فرمانداری میدا شهدا-روبروی کتابخانه عمومی وحدت
  فرهنگ و ارشاد اسلامی میدان شهدا-کد پستی ۶۷۹۱۹۶۱۴۳۸
  کار و امور اجتماعی خ صلاح الدین ایوبی-روبروی اداره گمرک
  دارایی و امور اقتصادی اداره امور مالیاتی شهرستان پاوه
  بازرگانی خ امام محمد غزالی-روبروی اداره پست
  تعاون روستایی خ ۲۶ مرداد
  دامپزشکی خ ۲۶ مرداد-جنب اداره تعاون
  جهاد کشاورزی خ ۲۶ مرداد
  حفاظت محیط زیست انتهای خ صلاح الدین ایوبی
  اوقاف و امور خیریه خ امام شافعی-روبروی مسجد جامع
  ثبت احوال خ امام محمد غزالی-روبروی شهرداری پاوه
  تعاون روستایی خ ۲۶ مرداد
  تربیت بدنی بلوار دفاع مقدس-جنب ترمینال نوسود
  شبکه بهداشت و درمان خ انقلاب اسلامی
  اداره بنیاد شهید میدان فرمانداری
  اداره راه و ترابری خ امام محمد غزالی-سه راهی فرهنگیان
  مدیریت آموزش و پرورش میدان مولوی-خ دره آسیابان
  اداره تعاون خ ۲۶ مرداد-روبروی شیرینی سرای پردیس
  منابع طبیعی و آبخیزداری خ ۲۶ مرداد-جنب یادمان شهدای پاوه
  میراث فرهنگی و گردشگری خ امام خمینی-جنب گرمابه شهرداری
  اداره گاز خیابن امام غزالی
  اداره پست خ امام محمد غزالی-روبروی بازرگانی
  اداره آب و فاضلاب خ امام محمد غزالی-روبروی شهرداری
  شرکت تعاونی سهام عدالت خ ۲۶ مرداد-جنب بانک توسعه تعاون
  اداره برق خ امام محمد غزالی
  جمعیت هلال احمر میدان شهدا-مرکز اداری جمعیت هلال احمر
  کمیته امداد امام (ره) بلوار جانبازان
  اداره ثبت اسناد و املاک بلوار جانبازان
  کانون پرورش فکری کودکان خ آرامگاه-جنب بسیج شهید حاتمی
  بنیاد مسکن خ امام محمد غزالی-جنب شهرداری
  مجمع امور صنفی خ صلاح الدین ایوبی
  دانشگاه پیام نور انتهای شهرک بسیجیان
  شهرداری خ امام محمد غزالی
  بانک ملت خ ۲۶ مرداد
  بانک کشاورزی خ فاروق اعظم-روبروی مدرسه دینی
  بانک سپه میدان مولوی
  بانک مسکن خ انقلاب اسلامی
  بانک صادرات میدان مولوی
  پست بانک خ ۲۶ مرداد-جنب بانک تجارت
  بانک ملی میدان مولوی-بانک ملی مرکزی
  بانک تجارت میدان مولوی
  خدمات درمانی خ ارشاد-طبقه فوقانی اداره بازرگانی
  تامین اجتماعی خ امام محمد غزالی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |