قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » موسسات اتومبیل کرایه در اجرای طرح ترافیک در زمره خودروهای عمومی هستند

به گزارش سلام پاوه:روز گذشته جلسه ای با حضور نائب رئیس اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه استان کرمانشاه با رئیس پلیس راهور شهرستان پاوه در دفتر اتحادیه صنفی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:در این جلسه که در راستای اجرای بهتر و هماهنگ تر اتحادیه موسسات کرایه اتومبیل پاوه در اجرای طرح ترافیک برگزار شد،نکاتی پیرامون اجرای بهتر و هماهنگ تر طرح ترافیک بحث و بررسی شد.

بهاء الدین سلیمانی در این خصوص اعلام کرد:برابر برنامه ریزی های صورت گرفته کلیه مدیران آژانسها مکلف اند همچون تاکسی ها ضوابط و مقررات قانونی را رعایت کنند،در غیر اینصورت اتحادیه مربوطه با همکاری پلیس راهور پاوه از فعالیت آنها ممانعت به عمل می آورد.

وی افزود:تمامی آژانسهای اتومبیل کرایه در ردیف خودروهای عمومی در اجرای طرح ترافیک قرار دارند که طی رایزنی که با پلیس راهور شهرستان صورت گرفته است ،آژانسهای سطح شهر همچون تاکسی ها میتوانند به همشهریان خدمات ارائه دهند.

 

 

سلیمانی تاکید کرد:مدیران و رانندگان موسسات کرایه اتومبیل موظف هستند دارای کدشناسایی،تابلوی آژانس معتبر،شطرنجی کردن خودرو و داشتن گواهینامه(ب۲)را داشته و در این رابطه با اتحادیه هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از شورای ترافیک و پلیس راهور از مدیران و راننده های موسسات اتومبیل کرایه درخواست نمود همکاری و مساعدت را با پرسنل راهور شهرستان داشته باشند که به نحوی بتوان از حجم سنگین ترافیکی شهرستان به نحوی کاسته شود.

در این دیدار سروان عبدی هم در سخنانی اعلام کرد نیاز است همه شهروندان،ادارات و اتحادیه مربوطه همکاری را با پلیس راهور داشته باشند که بتوانیم طرح را به سهولت و جهت رفاه خود شهروندان به درستی اجرا کنیم.

گفتنی است تعداد ۲۸ موسسه کرایه اتومبیل و آزانس سواری و باری در شهرستان پاوه مشغول فعالیت هستند.

  1. ایران زمین

    درود برشما اقای سلیمانی

  2. راننده آژانس

    زحمت کشیدی مام بها….تنت سالم باشه ..ممنون که بفکرآژانسهاهم بودی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |