اقدام زیست محیطی دکتر ولدبیگی در برپایی نمایشگاه بهشت اورامان/عکس قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اقدام زیست محیطی دکتر ولدبیگی در برپایی نمایشگاه بهشت اورامان/عکس

به گزارش سلام پاوه : به همت دکتر برهان ولدبیگی از فعالان محیط زیست و گردشگری شهرستان پاوه نمایشگاه معرفی جاذبه های گردشگری هورامان تحت عنوان بهشت اورامان برپا شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : برگزاری نمایشگاه معرفی جاذبه های گردشگری هورامان با حضور مسئولین اداراتی از جمله محیط زیست ، منابع طبیعی ، شبکه بهداشت و درمان هوشیار عبدالله زادهو جمعی از همیاران و دوستداران طبیعت و محیط زیست منطقه و حضور بخشدار مرکزی پاوه آغاز به کار کرد.

در این مراسم دکتر ولدبیگی مسئول و برگزار کننده این برنامه زیست محیطی به تشریح و اهمیت جاذبه های گردشگری هورامان و شهرستان پاوه پرداخت و لزوم مشارکت همگانی در حفاظت و صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی و غنای ژنتیکی ارزشمند منطقه را خواستار شد.

 

وی به مشکلات زیست محیطی موجود من جمله مشکل زباله زدگی اشاره نمود و نقش عموم و تک تک آحاد و اقشار مختلف جامعه را در رفع معضل زباله زدگی و بهبود وضعیت محیط زیست را لازم دانست.

 

در ادامه بخشدار مرکزی پاوه نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر ولدبیگی و حضور همیاران محیط زیست و همچنین اقدامات و تفکرات زیست محیطی وی را ارزشمند دانست و خواستار حمایت سایر ادارات و ارگان های و همچنین مشارکت و همراهی همه شهروندان فهیم منطقه را از برنامه های زیست محیطی این پزشک فعال زیست محیطی شد.

 

وی در ادامه اذعان داشت که همه ما در راستای حفاظت و صیانت از محیط زیست منطقه و بقا منابع ملی و طبیعی و فراهم کردن بستر های مناسب گردشگری در این منطقه در راستای رفع مشکلات زیست محیطی موجود و بهبود وضعیت و ارتقا کیفیت زندگی مردم مسئول دانسته و خواستار مشارکت فعال و همراهی بیشتر شدند.

 

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان پاوه نیز ضمن تمجید از فعالیتهای محیط زیستی و بی چشم داشت دکتر ولدبیگی از ایشان به عنوان یک شهروند نمونه و فعال و یک همیار برای سازمان محیط زیست یاد کرد.

 

مهندس اخگرزاده تقویت برنامه های فرهنگی مختص محیط زیست و نهادینه کردن حفاظت از محیط زیست را بهترین راهکار برای نگهداری و حمایت از محیط زیست و محیط طبیعی دانست.

گفتنی است آدرس این نمایشگاه عکس در سه راهی نسمه می باشد و علاقمندان می توانند از آن بازدید داشته باشند. و این نمایشگاه روز ۴ فرودین ماه ۱۳۹۶ در آئینی با حضور اقشار مختلف افتتاح شد.

 

 

 

هوشیار عبدالله زاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |