استمهال وام های مردم بهترین عیدی دولت به آنهاست/من وکیل مردم هستم و زبانم زبان مردم است قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » استمهال وام های مردم بهترین عیدی دولت به آنهاست/من وکیل مردم هستم و زبانم زبان مردم است

به گزارش سلام پاوه : نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی استمهال وام های مردم بهترین عیدی دولت به آنهاست .

به گزارش خبرنگار سلام پاوه: نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت از وزیر اطلاعات به عنوان کسی که به خوبی از منطقه و کردها آگاهی دارند انتظار داریم به عنوان یک عیدی برای کل مردم اورامانات و دیگر مناطق زلزله زده استمهال وام های مردم را قول دادند عملی کنند.شهاب نادری

 

شهاب نادری در حضور وزیر اطلاعات و جمع مردم پاوه گفت: شما بیشتر از هر کسی از وضعیت معیشتی مردم این مناطق آگاهی دارید و به عنوان یک وزیر و شخصیت تأثیر گزار در دولت این انتظار را دارم که برای عملی شدن این موضوع کمک کنید.

 

وی گفت: کردها بی انصاف و قدر نشناس نیستند و هر کسی در هر پست و مقام و جایگاهی به آنها خدمت کند قدرشناس او خواهند بود و این را در طول تاریخ ثابت کرده اند.

 

نماینده مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما مطالبی را مرتب تکرار میکنیم به خاطر این است که مردم ما مشکل دارند و اینکه همه این مردم گرفتارند،بیکارند،مشکل دارند و با این همه مشکلات این مردم مرز داری کردند.

 

وی گفت: این مرزداران بی مزد همواره برای انقلاب و رهبری از جان مایه گذاشته اند و از انقلاب و نظام خود حمایت کرده و میکنند و اینکه پاوه و اورامانات از امن ترین نقاط است به خاطر همین همراهی مردم با نظام است.

 

نادری افزود: در بحث اعتراضات خیابانی در نقاط مختلف کشور دیدم که مردم اورامانات چگونه حکیمانه برخورد کردند و این در حالی بود که بیش از هر جای کشور مشکل بیکاری و معیشت دارند لذا توقع داریم به این مردم توجه شود همین مردم ۸۶ درصد به اقای روحانی رأی دادند و این یعنی مطالبه از دولت و توقع از دولت.

 

وی گفت: اما با این توصیف امروز همین مردم پاوه آب شرب ندارند ،کمر بندی ندارند و اگر مشکلی پیش بیاید دیگر راه گریزی نیست.

 

نادری گفت: با وجود سد داریان باغات ما در این منطقه آب ندارند لذا اگر ما مطالبی را بیان میکنیم به خاطر دغدغه ما نسبت به مردم است من وکیل مردم هستم و باید زبانم زبان مردم باشد.

 

شهاب نادری گفت: منطقه ویژه اقتصادی، اتمام بیمارستان پاوه و رسمی شدن مرزهای شوشمی و شیخ صله از مطالبات به حق مردم است.

 

وی همچنین گفت : علما و روحانیون ما درآمد و حمایتی از دولت ندارند امامان جمعه ما فقط ۵۶ هزار تومان حقوق دارند و این عادلانه نیست و باید به آنها توجه ویژه شود.

 

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. ناشناس

    با عرض سلام اتفاقا امهال انجام نشده بانک صادرات که داره برای خودش پول ازحساب اونایی که وام گرفتن و قسط ندادن بعنوان جریمه ارسال اخطار کم میکنه مثلا در عرض ۱۳ روز سه بار مبلغ ۴۳۶۰ تومان از حساب کم کرده و جالب اینکه واژه امهال برای کارمندان این بانک نامفهوم است

  2. ناشناس

    آنقدر در باره این وام ها آقای نماینده صحبت فرموده اند که هر هرگاه چهره ی او را می بینم فوری به یاد وام می افتم استمهال انجام شده و در جریان است از زحمات شما هم در این مورد تشکر می کنند دیگر لازم نیست هر روز و در هر سخنرانی بیان شود یک چیز دیگر پیدا کن و در باره آن حرف بزن این مورد هم دولت از دستش در رفت و حالا بسیار پشیمان است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |