قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » کارگاه آموزشی اجتماعی کردن مبارزه با اعتیاد درشهر بانه وره برگزار شد

به گزارش سلام پاوه:به همت اداره تبلیغات اسلامی پاوه،همکاری آموزش پرورش باینگان و انجمن ژیانه وه،کارگاه آموزشی اجتماعی کردن مبارزه با اعتیاد درشهر بانه وره برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:مدیر عامل جمعیت مردمی پیشگیری از اعتیاد گفت:اعتیاد به موادمخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی،اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه هاى مختلف مى گردد.

 

سعدی سپنجی با اشاره به آسیب های موجود در جامعه و اینکه دانش آموزان به راحتی در دام این نوع فضا و افراد قرار می گیرند به اولیا توصیه نمود مراقب فرزندان و دانش آموزانمان بوده و با مدرسه و مربیان و مشاوران در تماس باشند،تا اگر دانش آموزی رفتار مشکوک و پر خطری از خود نشان دهد بتوان به موقع نسبت به رفع آن اقدام نمود.

 

وی با تاکید بر اینکه نباید دانش آموزان از دسترسی به فضای مجازی و تفریحات سالم محروم شوند بلکه با برنامه ریزی مناسب و همراهی با آنان  می توان از بسیاری از آسیب ها جلوگیری کرد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاوه با قرائت اشعاری در مذمت اعتیاد افزود:هرچه ما در راستای دوری ازاعتیاد جوانان و نوجوانان اقدام نماییم و همچنین آنها را از خطرات فضای مجازی آگاه نماییم بازهم کم است چرا که باید همه جامعه در این راستا هم صدا و همدل تلاش نمایند.

 

اکرم حسن زاده ضمن ارج نهادن زحمات مدیر آموزش و پرورش باینگان و معاونت پرورشی آقای لقمان محمودی به خاطر برگزاری این کارگاه آموزشی از این مراسمات بعنوان موجی برعلیه اعتیاد به مواد مخدر و فضای مجازی نام برد.

 

در پایان از طرف اداره تبلیغات اسلامی پاوه به چند نفر ازدانش آموزان حاضر در جلسه جوایزی اهداء گردید.

  1. فریبا

    سلام. متاسفانه با مشکلات زیاداقتصادی و بیکاری قشر زیادی از مردم و فراوانی و دردسترس بودن مواد مخدر بسیاری از جوانان منطقه درگیر قضیه اعتیاد شده که مستقیم و غیر مستقیم بر دانش آموزان تاثیر خواهد گذاشت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |