اجرای نهضت پارکینگ‌سازی برای بهبود ترافیک شهرپاوه قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اجرای نهضت پارکینگ‌سازی برای بهبود ترافیک شهرپاوه

به گزارش سلام پاوه : شهردار پاوه از اجرای نهضت پارکینگ‌سازی در راستای بهبود ترافیک شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه: شهرداری پاوه؛ علی‌محمد میری شهردار پاوه در این رابطه گفت: ترافیک سنگین پاوه نتیجه عوامل بسیار متعددی است که برطرف نمودن این عوامل مشارکت و عزم جدی تمامی دستگاه‌ها و شهروندان محترم را می‌طلبد.

 

شهردار پاوه افزود: بخشی از ترافیک شهر، ترافیک ساکن یا پارکینگ‌های خیابانی است که اثرات بسیار زیادی بر ترافیک جاری دارد. زمان توقف اتومبیل‌های سواری شخصی در شهر بیش از مدت زمان حرکت آنها است؛ از این رو فضای مناسب پارکینگ برای اتومبیل‌ها به ویژه در مناطق پرتراکم و مرکزی شهر تا حدود زیادی منجر به روان شدن ترافیک جاری خواهد شد.

 

میری عنوان نمود: در این راستا شهرداری آمادگی لازم جهت احداث پارکینگ طبقاتی با مشارکت مردم و سرمایه‌گذاران در نقاط مختلف شهر را دارد؛ لذا از سرمایه‌گذاران دعوت می‌گردد پیشنهادات خود را جهت مشارکت در ساخت پارکینگ طبقاتی به شهرداری ارائه نمایند تا متعاقباً مراحل قانونی به انجام برسد.

 

وی بیان کرد: علاوه بر مورد مذکور، شهرداری در حال حاضر اقدام به آماده‌سازی محوطه ترمینال سابق و زمین پشت بازارچه مرزی جهت ایجاد پارکینگ روباز نموده است که از طریق مزایده عمومی قابل واگذاری به اشخاص حقیقی و حقوقی است.

 

شهردار پاوه در پایان گفت: مالکان بر خیابان‌های اصلی که ملک خود را تبدیل به پارکینگ نمایند از بسته‌های ویژه‌ تشویقی شهرداری بهره‌مند خواهند شد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |