قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تصمیمات جدی و جدید شورای ترافیک پاوه برای رفاه حال مردم

به گزارش سلام پاوه : شورای ترافیک شهرستان پاوه در راستای تسهیل و روانسازی ترافیک شهر پاوه و رفاه حال مردم تصمیمات جدی و جدید اتخاذ کرد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : در این جلسه که با حضور اعضاء و حضور رئیس دادگستری شهرستان در فرمانداری پاوه تشکیل شد مقرر شد به منظور تسهیل عبور و مرور خودروها، کاهش ترافیک در ساعات اوج ،تردد و رفاه حال مردم محدویت و ممنوعیت های ترافیکی اعمال گردد.

فرماندار پاوه

در این جلسه فرماندار پاوه با اشاره به نقش مهم و اثر گذار شورای ترافیک در اتخاذ تصمیم برای رفع مشکلات ترافیکی گفت، مصوبات کارشناسی شده  این شورای تأثیر بسزایی در ایجاد آرامش روانی و کاهش حوادث رانندگی دارد.

ایده پور با تأکید بر این‌که تمام تصمیمات این شورا بر اساس نظریه کارشناسان امر و اظهار نظر تمامی اعضا گرفته می‌شود افزود، تمام دغدغه و نگرانی ما در این جلسات تصمیم‌گیری برای رفع مشکلات ترافیکی  است که در نهایت منجر به رضایتمندی شهروندان می‌گردد.

 

در ادامه رئیس دادگستری شهرستان پاوه ترافیک و گرانی را دو مشکل عمده این شهرستان عنوان کرد و گفت ترافیک پاوه ناشی از دو موضوع است اول خودروهای مغازه داران مسیر خیابان اصلی و دوم عدم توجه شهرداری به احداث پارکینگ بوده است.

صادق تاری وردی استفاده بیش از حد مردم از خودرو و تردد خودروهای تک سرنشین در خیابانهای شهر پاوه را از دیگر عوامل ترافیک در این شهر عنوان کرد و گفت باید فرهنگ پیاده روی را در شهر ترویج و اشاعه دهیم و بنده معتقدم این کار را از خود ما مسئولان شروع کنیم.

رئیس دادگستری شهرستان پاوه گفت با قدرت برای اجرای مصوبات شورای ترافیک حمایت خواهم کرد.

 

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر مصوبات ومحدویت و ممنوعیت های ترافیکی شورای ترافیک بشرح ذیل اعلام شد.

 

۱- مقرر گردید از تاریخ ۱۵/۱/۹۷ ازمسیر سه راهی بیمارستان تا میدان شهدا(فرمانداری) تمامی مسیر از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ ظهر و از ساعت ۱۶ الی ۱۹ یکطرفه و تردد تمامی خوردوهای در ساعات یاد شده بجز خودرهای امدادی ممنوع خواهد بود.

 

۲- همچنین در این مسیر یک طرف خیابان مطلقا ممنوع و یک طرف پارک ممنوع خواهد بود یعنی طرف پارک ممنوع برای خودرهایی که چند لحظه پارک و بخواهند خرید یا کاری در زمان محدود داشته باشند.

 

۳- مقرر گردید از سه راهی ارشاد در پشت ساختمان فرمانداری تا مسجد جامع یک طرف خیابان پارک مطلقا ممنوع باشد.

 

۴- مقرر شد از تاریخ اجرای طرح کارکنان اداراتی که فاقد پارکینگ هستند از آورده خودرو به اداره و پارک آن در خیابان جلو اداره خوداری نمایند.

 

۵- مقرر شد شهرداری تا زمان اجرای طرح نسبت به آماده سازی پارکینگ های سطح شهر برای شبانه روزی کردن آنها اقدام لازم را معمول نماید.

 

۶- مقرر گردید از تاریخ اجرای طرح پارک هر نوع خودرو سنگین در سطح خیابانهای شهر جلوگیری و شهرداری ملزم شد نسبت به آماده سازی پارکینگ جهت خودرهای سنگین اقدام نماید.

 

۷- مقرر گردید شهرداری نسبت به فراهم کردم زمینه ومقدمات ایجاد وبازگشایی دو معبر خیابان آموزش وپرورش به مسجد میر عمر و خیابان سنگفرش به کفش ملی پیگیری های لازم را انجام وموانع احتمالی در اجرای آن را به شورای ترافیک اعلام نماید.

 

شورای ترافیک

 

 

 

 

 1. همشهری

  قطعا از همین الان میشه گفت این طرح شکست خورده است چون فقط سرویسهای ایاب و ذهاب دانش آموزان خودش کلی بار ترافیکی داره که بیشتر از ۸۰ درصد آنها مجوز رفت و آمد نخواهند داشت. یا مثلا سرویس دهی آژانسها مختل میشه و …

 2. شهروند

  سلام به نظر من اول شهرداری زحمت پر کردن چاله چوله های شهر رو بکشه اگه اتفاقی مهمانی راهش به شهرمون خورد پشیمون نشه خودمون که عادت کردیم

 3. ناشناس

  کاش می نوشتید آزمایشی است تا بعدا راحت لغوش کنید…

 4. اولیا دانش آموزان

  اولا باید مدیر آموزش وپرورش نقش فعال داشته باشد زیرا بحث ۷۰۰۰نفر دانش آموز در میان است که کسی به آن نپرداخته این مجموعه اگر در تهران یا اصفهان باشند چگونه برتامه ریز ی مینمایند شهر پاوه که سرو ته آن دو کیلومتراست؟؟؟؟!!!!

 5. درباصام

  باسلام بااین طرح درباصام به مرکز ترافیک جهان تبدیل میشود وپارچه فروشان هم بهتر است که مغازه هایشان را ببندند چون دیگر بازاری نخواهند داشت

 6. نادر

  باسلام .هرچند موضوع ترافیک امری علمی و پیچیده است اما نمیشود انرا رها کرد اگر بیاد بیاورید پرداختن به موضوع معضل ترافیک در سال ۸۸ودر زمان فرماندار نجفی اغاز گردید که ایشان باشجاعت وجسارت انرا شروع کرد .هرچند برای اولین بار بود و طبیعتا اشکالاتی داشت اما چون با قاطعیت فرماندار همراه بود اجراشد وهمه هم موظف به اجرا شدند………………… در بحث ترافیک باید اهم ومهم کرد و مسئولین پشت تصمیمشان بایستند تا مردم متضرر نشونداگر همان تصمیم سال ۸۸ دنبال میشد و ایرادات ان رفع میشد الان شاهد این گره کور وکلاف سردر گم نبودیم.چراغ قرمز در همان سال وارد پاوه شد و مردم و مغازه داران دیگه داشتند عادت میکردند که فرماندار بعدی با پذیرش سفارش و……طرح را تعطیل کرد و وضع به اینجا کشید

 7. رفیق

  طرح یک طرفه کردن کار درستیه ولی باتوجه به اینکه طرح در بهار اجرا میشه به نظر من ساعت ۱۹/۳۰کفاف نمیده چون اوج ترافیک از این سات به بعد شروع میشه چیزی که همه ی مردم عزیز پاوه بر آن واقف هستند اوج ترافیک این شهر نزدیک های غروب هستش به نظر من در این خصوص تجدید نظر کنن مسئولین بهتره با تشکر

 8. کریمی نژاد

  سلام امری عادی است که با اجرا ی طرح مشکلات احتمالی آن مشخص شده وسپس برطرف شوند . برای رفع معضل ترافیک شروع خوبی است امید است با تامین بودجه راه و چاره های اصلی دیگر عملی گردند.

 9. احسان

  با این طرح شاید مشکل ترافیک مسیر میدان مولوی -میدان شهدا حل بشه ولی قطعا و بلا شک مشکلات بزرگتری در نقاط دیگر شهر و برای اکثریت مردم شهر به وجود میاره که ممکنه من نوعی بعد اجرای طرح و با هر بار عبور از مسیرهای که این طرح شاملش میشه پیش خودم بگم ترافیک یادت بخیر چه نعمتی بودی و قَدرِت رو ندونستیم… قدر ترافیک را بدانیم‌‌‌ تا هست…(- :

 10. رضایزدانبخش

  باعرض سلام وادب. باید از تصمیم گیرندەهای این طرح کمال تشکر وقدر دانی رانمود. ولی در مورد ماشینهای حمل ونقل عمومی چیزی بیان نشدە بود انشااللە اون هم برطرف شود و یکم تاکسیرانی را موظف بە پخش تاکسیها در مسیرهای دیگر بکنند.

 11. شهروند

  ۱- در این صورت جلسه روشن نشده که از سه راه به طرف فلکه یا از فلکه به طرف سه راه یک طرفه است .
  ۲- این طرح مدت زیادی طول نمی کشد که به طور اتوماتیک منحل می شود چون تریتی ایجاد می شود که مپرس .
  ۳- در این جلسه و هیچ جلسه ی دیگر نه در گذشته ونه در آینده شهرداری حاضر به توضیح این مهم نیست و نخواهد بود چرآ اجازه تعمیر دکانهای مسیر خیابان را داده چون دیگر آنها جا خوش کرده اند و حد اقل تا ۵۰ سال دیگر این دکانها تعمیر شده نیاز به تعمیر ندارند و شهرداری هم اگر تمام ثروتش را بدهد نمی تواند ۲۰۰ متر خیابان را که راه اصلی کاهش ترافیک است تعریض نماید.
  ۴- احتمالا مدیر محترم و زحمتکش سلام پاوه به خاطر بند ۳ نظر مخاطب خودش را منتشر ننماید.

 12. میدانی

  سلام،طرح مورد نظر حتما به خاطر رفاه حال شهروندان در نظر گرفته شده و جای تقدیر و تشکر از مسولین ذی ربط را دارد،اما بزرگواران من نوعی که خونم در خیابان شهدای ۲۶ مرداد قرار دارد و ماشینم را در سر خیابان اصلی پارک میکنم تکلیفم چیه؟من از ساعت شروع طرح برم با ماشینم بچرخم تا شب یا اینکه مدام در راه پارکینگ و خونه باشم؟لطفا برای امثال بنده جوابی یا راه حلی ارائه فرمایید، با احترام

 13. میلاد

  مطمین باشید شهرداری که در خواب زمستانی فرورفته است او از پنج متر آسفالت بالاتر از کفش ملی عاجز است ومردم با گل گودالهای خیابان را خود جوش پر میکنند، چند سالی است بحث باز گشایی معبر های یاد شده مطرح شد ولی عملی نشده اول معبرها را بازگشایی کنید بعد جلسه برگزارکنید، جناب فرماندار محترم اصلا در این طرح به مشکل مدارس سطح شهر وجابجایی دانش آموزان پرداخته نشده با این مشکل عظمی چطور خودرا مهیا میکنید، پیشنهاد میکنم برای یکبار هم که شده حداقل یک بار سری به وضعیت اسفناک وبغرنج مدارس خیابان رسالت بزنید تا وضعیت هم برای شما مشخص شود سپاس وتشکر

 14. پیمان فتاحی

  میبایست اول آن باید هایی که شهرداری ملزم به آن شده است به مرحله بهره برداری میرسید و اجرایی میشد بعد مصوبه ای در کار میبود قطعا با اجرای این طرح بعد از مدت کوتاهی شکست آن پدیدار خواهد بود .
  رفع ترافیک یک کار علمی است و میبایست نظرات متخصصان راهگشای این کار میبود (همچنان که با اعلام یک نظر سنجی از همشهریان در مورد این محدودیت ها نظر سنجی گردید لیکن بر خلاف نظر غالب که مخالف این امر بودند عمل گردید).
  مجریان این طرح بایستی در نطر داشته باشند که این محدودیت ها شامل کل خودروها گردد (بجز امدادی)نه اینکه فلان ارگان یا بهمان اداره بواسطه اختیارات فراقانونی آنرا مختل نماید و حساسیت های عمومی را برانگیزد .
  در کل امیدوارم با چکش کاری های بعدی طرح بر کارایی آن افزوده شود

 15. سرکوت

  با سلام وخسته نباشیدخدمت شما
  درمورد طرح ترافیکی جدید من ساکن خ۲۶مرداد وفاقد پارکینگ هستم برای پارک وسیله خود چکار باید بکنم لطفا در این مورد توضیح بدهید
  ممنون باتشکر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |