قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » برنامه های روز بزرگداشت شهداء در شهرستان پاوه

به گزارش سلام پاوه:رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاوه برنامه های روز بزرگداشت شهداء در شهرستان پاوه را تشریح و اعلام کرد.

جهانگیر لطفی در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت:با توجه به اینکه روز ۲۲ اسفند که به نام روز بزرگداشت شهداء نامگذاری شده است،ضمن تبریک این روز مبارک به ملت شهید پرور ایران اسلامی و خانواده معظم شهداء،به مناسب این روز برنامه های متعددی درسطح شهرستان برگزار می شود.

جهانگیر لطفی

وی از جمله برنامه های تدارکاتی به مناسبت روز شهید در پاوه را اهتزاز پرچم ایران اسلامی بر سر مزارهای مطهر شهداء،دیدار با خانواده های معظم شهداء در قالب طرح سپاس اشاره کرد.

لطفی در ادامه افزود:کاشت نهال به یاد هر شهید یک نهال؛برگزاری مسابقه نامه ای به شهید در مدارس؛برگزاری ویزیت رایگان ؛ تجلیل از مروجین فرهنگ ایثار و شهادت را از دیگر برنامه های ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا اعلام کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاوه در ادامه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از طریق نهادینه کردن آن در جامعه تاکید کرد.

لطفی گفت:خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در سالهای اخیر در معرفی روز بزرگداشت شهداء در جامعه این روز در بین دستگاههای اجرایی مورد توجه قرار گرفته و همکاری خوبی با بنیاد شهید صورت گرفته است.

 1. فرزندشهیدم

  خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است آقای شهیدی مرکز از عسکری مدیرکل بیخیال شده وعسکری از لطفی …..

 2. شاهد

  من دخترشهیدی هستم که ۳۷سال است پدرم شهید شده اما هیچ خدماتی از بنیادشهید نگرفته ام .
  و همه خانواده ام از جمله مادرم و کل برادرانم و خواهرم به فکر خودشان هستند .
  از بنیادشهید پاوه تقاضا دارم که خودشان پرونده ها را بررسی نمایند. هر وقت کسی هم راجع به من حرفی می زند، به مزاق خانواده ام خوش نیست.
  از جناب لطفی تقاضامندم خودشان وضعیت افراد را بررسی نمایند.
  برادرانم از هر لحاظ استفاده کرده اند ، از معافیت سربازی، قبولی دانشگاه،گرفتن وام،استخدامی و غیره.
  خواهرم برای قبولی دانشگاه و استخدامی هم استفاده کامل کرده است.
  ولی من …………. حتی از سهم حقوق پدر شهیدم هم بی بهره هستم و کل حقوق را مادرم برای خودش می برد. و این عادلانه نیست.
  ممنون از پیگیری شما

 3. وطن دوست

  لازمە گرفتن پست مدیریت داشتن فاکتورهای علمی رفتاری تجربی و داشتن روابط عمومی و توانایی انجام کارهای مهم میباشد که آقای لطفی هیچ کدام از این فاکتورها را ندارد و با قاطعیت میتوتنم بگویم که نود درصد جامعه ایثارگری از ایشان بشدت ناراضی هستن وخواهان تغییرش هستن مدیریت با رابطه و قربون صدقه رفتن نه تنها مشکلی را حل نخواهد بلکه بر مشکلات هم می افزاید

 4. دخترشهید

  بنیادشهید پاوه فقط اسم داره هیچ مشکلی از خانواده شهدا را حل نمی کنند و توان حل کردن آن را ندارند. من دخترشهیدی هستم که ۳۷سال است پدرم شهید شده اما هیچ خدماتی از بنیادشهید نگرفته ام و همه به فکر خودشان هستند از بنیادشهید کشور بگیر تا بنیادشهید استان کرمانشاه که آب برده

 5. جانباز

  دوره ریاست جناب لطفی،سیاهترین وتاریکترین دوران بنیادشهید از بدو تاسیس تاکنون میباشد.میشه جناب لطفی سابقه مدیریت خود ورزومه کاری خود را به ایثارگران واقشار جامعه عرضه کنند تا درک کنیم با چه مناسبت وشایستگی مدیر بنیاد شدند؟؟بجز عده ای محدود از کارمندان مترم بنیاد که جور تمام کاستیها رو میکشند،بقیه کارکنان جز سنگ اندازی وکارشکنی هنری ندراند.متاسفم برای بنیادی که چنین نامدیری ادارش میکنه

 6. ایثار

  جناب آقای لطفی لطفا برای اشتغال فرزندان ایثارگران چه برنامه دارو درسال ۹۷ برای ارتقاه سطح علمی دینی قرآن جامعه هدف درسال ۹۷ دردستورکارچه کاری انجام می شودسوارشدن دورزدن باماشین پکاپ هیچ مشکل جامعه هدف به دنبال ندارد برخوردنادرست جناب عالی وجمعی ازهمکاران تان باجامعه هدف احتیاج به یک دوره آموزشی تحت عنوان برخوردبا ارباب رجوع دردوره کامل دارد شماک این همه باماشین بنیاد دنبال فرزندات درپیش دبستان هستی آیا برای مشکلات جامعه هدف بامسولین چه کارمصبتی انجام دادید لطفا قبل از۲۲اسفند درنمازجمعه برای مردم توضیح دهید یافقط دنبال این هستی دراین پست بمانید چراوقتی خانواده ایثارگربه محل کارشمادربنیا مراجعه می کند حاضرنیستی ازمیزکارخودتکانی به خوری اگرایثارگران نبودن شماچه کاربودماهمه اطلاع داریم کاشما یک خانوادشهید اتفاقی هستی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |