قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » رفع ترافیک شهر پاوه نیازمند ایجاد ۱۲۰هزار مترمربع پارکینگ است/ عکس

به گزارش سلام پاوه : فرماندار پاوه ترافیک را یکی از معضلات اصلی شهر پاوه دانست و گفت: باتوجه به ۲۰هزار خودرو موجود در این شهر و برای رفع ترافیک باید ۱۲۰هزار مترمربع پارکینگ ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : پرویز ایده پور روز سه شنبه در نشست بررسی مشکلات رانندگان تاکسی شهرستان پاوه در سرسرای اجتماعات فرمانداری افزود: شهر پاوه را نمی توان با هیچ شهر دیگری مقایسه کرد زیرا این پاوه، شهر خانه های پلکانی، بدون حیاط و بدون پارکینگ است.

وی با بیان اینکه ۳۵هزار خودرو در شهرستان پاوه وجود دارد، گفت: از این تعداد ۱۵ هزار خودرو مربوط به بخش ها و روستاها و ۲۰ هزار خودرو نیز مربوط به شهر پاوه است.

وی اظهار کرد: شهر پاوه ۱۲ کیلومتر خیابان دارد که استاندارد لازم برای پارک هر خودرو ۶ متر است که با این اوصاف برای ۲۰ هزار خودرو این شهر ۱۲۰ هزار متر یعنی ۱۲۰ کیلومتر فضا لازم است.

فرماندار پاوه، یکی از مشکلات عمده رانندگان تاکسی را ترافیک سنگین ناشی از نبود پارکینگ شخصی وعمومی، خیابان کم عرض و تعداد بسیار زیاد خودرو عنوان کرد و گفت: تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات تاکسی داران بکار خواهیم گرفت.

ایده پور در ادامه با تاکید بر اهمیت نقش رانندگان در معرفی شهر پاوه به مهمانان این شهر توریستی، افزود: رانندگان تاکسی نمایندگان فرهنگ و شخصیت شهرستان هستند و اگر مهمانی وارد شهر شود برخورد رانندگان، غنأ و جایگاه فرهنگ والای شهر را به مهمانان می رساند.

او اظهار کرد: ناوگان تاکسیرانی نقش بسیار مهم و اساسی در روان سازی عبور و مرور شهری و تسریع در امور روزانه شهروندان دارد و این امر به عنوان یکی از اصلی ترین شریان های زندگی شهری، در جابجایی شهروندان در سطح شهر، بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه این جلسه، شهردار پاوه رانندگان تاکسی این شهر را امین ترین افراد دانست و گفت: رانندگان تاکسی نقش مهمی در ناوگان حمل و نقل شهری ایفا می کنند.

علی محمد میری، برگزاری این نشست را در راستای رفع مشکلات رانندگان تاکسی ضروری دانست و افزود: با تمام توان برای بهبود وضعیت رانندگان تاکسی و رفع مشکلات حمل و نقل درون شهری تلاش خواهیم کرد.

در ادامه این نشست چند تن از رانندگان تاکسی به نمایندگی سایرین، نبود طرح زوج و فرد، نبود پارکینگ در شهر، پارک خودروها در دو طرف خیابان ها و عبور خودرهای سنگین از خیابان اصلی را از جمله مشکلات شهر مطرح کردند.

شهرستان پاوه با بیش از ۶۱ هزار نفر در ۱۳۰کیلومتری شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. رضا

    باعرض سلام خدمت تمام کسانی کە دررفع مشکلات ترافیک قدمی بر میدارند. درستە از کارمند،مغاذەدار،رانندەو…. همە را مقصرترافیک میدانیم آیا تا بحال پرسیدیم چرا نمونەای ازاین شهروندان چرا باوسیلە شخصی آمد ورفت میکنند چرا؟ بیشترشان چگونە برای سریع رسیدن سرکارشان ازوسیلە شخصی استفادە نکنند!!؟ بطور مثال کسانیکە در محلەهای نە زیاد فرعی:سراب هولی،زمین شهری،فرهنگیان،خ رسالت،خ معلم،خ مرکزی،خ صلاح دین(هانەوا)، ووو…کە افرادی سن پایین و سالمند دارند چطور واز چە وسایل حمل ونقلی استفادە کنند مشکلات فقط چهارقدم یک خیابان اصلی نیست آقایان مسئول هفتەای یک بار بچەهاشونو با ماشین دولتی مدرسە نبرند آقایان مسئول درخانوادشون سالخوردەای دارندخدایی نکردە نیاز بەدوادکتر داشت درساعات شلوغی مدارس بە دستور راهنمایی رانندگی از خ فرعی استفادە کنند ماشینهای نظامی خودشان موقع کارهای بانکی دوبل پارک نفرمایند سەراهی ستاد پارک نفرمایند اینا همش معضل ترافیک میباشد. خواهشا اگر از کارشناسای ترافیک استفادە نمیکنید حداقل بزارید ماشینهای شخصی درخیابانهای مذکور مسافرکشی بکنند تااکثریت مردم از وسیلە شخصی استفادە نکنند وحداقل یک بارترافیک کاهش پیدا بکند

  2. حامد

    این همه وقت وگذاشتن جلسه متن را خواندم هیچ تصمیمی در جلسه گرفته نشده فقط برای خالی نبودن عریضه بوده جای تاسف دارد که بازخورد جلسه حتی یک تصمیم کوچک هم گرفته نشده از کره مریخ که نمی ایند مسکلاترا حل کنند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |