انتقاد فرماندار جوانرود به دخالتهای سیاسیون در عزل و نصب های شبکه بهداشت قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » انتقاد فرماندار جوانرود به دخالتهای سیاسیون در عزل و نصب های شبکه بهداشت

به گزارش سلام پاوه : فرماندار جوانرود خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان را چشمگیر دانست و گفت: طرح تحول نظام سلامت از طرحهای موفق این دولت است.

به گزارش سلام پاوه و به نقل از ایرنا : آرش آرش لهونیلهونی روز یکشنبه در نشست بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان جوانرود که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد، از خدمات خوب انجام شده در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان قدردانی کرد.

وی، کمبود پزشک متخصص در بخش های ارولوژی و کودکان، رادیولوژی ویژه زنان و کمبود تجهیرات در برخی از بخشهای بیمارستانی را از جمله مشکلات موجود عنوان کرد.

فرماندار جوانرود در ادامه به دخالت های سیاسیون و برخی از مسئولان در عزل و نصب های شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: این افراد حتی در انتخاب مدیریت های کوچک و مشاغل تخصصی هم دخالت می کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه نیز گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود با ۲۱ متخصص از لحاظ تعداد متخصص وضعیت نسبتاً مناسبی دارد و در رشته های مختلف تخصصی دارای امکانات مورد قبولی است.

دکترمحمود رضا مرادی افزود: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده در این نشست بخش NICU بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود در صورت ایجاد فضای فیزیکی مناسب، با ظرفیت ۶ تخت بستری برای بهبود درمان کودکان راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار داشت: تعدادی از تجهیزات آزمایشگاهی از جمله سل کانتر و اتو آنالایزر نیز با برنامه ریزی به عمل آمده در این نشست در ماه های آتی در این شهرستان راه اندازی خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه راه اندازی انبار دارویی جوانرود در دستور کار این دانشگاه است، خاطرنشان کرد: پرداخت مطالبات پرسنل شهرستان های زلزله زده از جمله جوانرود نیز جز اولویت برنامه های ما است.

مرادی در ادامه با بیان اینکه مقوله سلامت مردم سیاسی نیست، یادآور شد: هرگونه اقدامی در این حوزه تنها باید در چارچوب شایسته سالاری و در راستای بهبود وضعیت و ارتقای سلامت مردم صورت پذیرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان جوانرود هم به بیان فعالیت های این شبکه پرداخت و گفت: کسب رتبه اول در شاخص های سامانه سیب، کسب رتبه اول در برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی و کسب رتبه برتر اجرایی برنامه های PHC شهری از جمله موفقیت های مرکز بهداشت جوانرود در سطح استان است.

دکتر نظیف محمدی افزود: مرکز آموزش بهورزی، یک مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، مرکز شبانه روزی معین پزشک خانواده، سه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی، یک پایگاه سلامت ضمیمه و چهار پایگاه سلامت شهری مستقل، پایگاه فوریت های جاده ای زلان و مرزان و ۳۰ خانه بهداشت از جمله مراکز فعال شبکه بهداشت و درمان جوانرود در حوزه بهداشت است.

سید احمد امیری نایب رییس شورای شهر جوانرود نیز با بیان اینکه بسیاری از اقشار مختلف مردم این شهرستان درآمد پایداری ندارند، خواستار توجه ویژه مسئولان به آنها شد.

شهردار جوانرود نیز خواستار امضا تفاهمنامه بین شهرداری و شبکه بهداشت و درمان برای حل مشکلات بهداشتی و زیست محیطی برای خدمات رسانی مطلوبتر به شهروندان شد.

صباح زارعی افزود: شهرداری آمادگی خود را برای هرنوع همکاری با بهداشت و درمان در جهت توسعه و پیشبرد اهداف نطام سلامت اعلام می کند.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

 

 

آرش لهونی

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. ناشناس

    د رودد بردکترد لهونی فرماندار نمونه و مردمی

  2. آنتی تروریست

    درود بر فرماندار شجاع و شریف و نجیب آرش لهونی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |