قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » نمایش طنز ازدواج به سبک جم تی وی در پاوه به روی صحنه می رود

به گزارش سلام پاوه : نمایش طنز فرهنگی اجتماعی ازدواج به سبک جم تی وی کاری جدید از هنرمند معتصم شافعی با حمایت انجمن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه از روز پنجشنبه به روی صحنه می رود.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : ازدواج به سبک جم تی وی عنوان تئاتری طنز و اجتماعی است که هنرمند معتصم شافعی در این نمایشنامه نگاهی به تاثیرات فرهنگ بیگانه برفرهنگ ملی و بومی از طریق ماهواره ، و تاثیران منفی پیام رسانها و موبایل و درکل فضای مجازی دارد. شافعی با نگاهی نوستالوژیک به فرهنگ اصیل مردم شهرستان پاوه و توصیف وضعیت حال و درگیر شدن خانواده ها با فضای مجازی و سریال های تلویزیون های ماهواره ای که باعث گسیخته شدن کانون گرم خانواده و افزایش  طلاق در شهرستان پاوه شده است می پردازد و با اجرای نقش این هنرمندان مردم را ضمن خنداندن به نکوهش برنامه های مخرب ماهواره ای و استفاده بی رویه فضای مجازی می پردازد.

مخاطبین این نمایش همه اقشار مردم و در اصل نهاد خانواده از پیر و جوان می باشد و سعی برآن دارد تا با اجرای طنز و کمدی پیام خود را به همه اقشار جامعه بالاخص جوانان منتقل نماید .

در این تئاتر زیبا و طنز یحیی امینی، ستار سهرابی،زانکو محمدی،مهران حسینی، آیدا میروانی،شنیا جعفری،اژین سلیمانی با دکلمه دنیا انصاری به ایفای نقش می پردازند.

مدیر صحنه این نمایش اردشیر منوچهری از هنرمندان خوب پاوه می باشد که با حمایت انجمن نمایش پاوه از روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه از ساعت ۲۰ به مدت ۶ روز در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی صحنه می رود .

محل فروش بلیط این نمایشنامه طنز پاساژ رسولی کتابفروشی بابک رحیمی است .

 

  1. کامران شفیعی

    با سلام من کامران شفیعی هستم من یک هفته توی نمایش جیم تی وی کار کردم اما در آخرین لحظه که میخواستم نمایش را ادامه بدم در آخرین لحظه داییم به رحمت خدا رفت و نتونستم نمایش را کار کنم و زانکو محمدی به جای من کار میکنه از اهالی محترم نمایش و بخصوص کاک معتصم و انجمن نمایش معذرت خواهی میکنم با تشکر هنرمند قدیمی تئاتر کامران شفیعی

  2. کامران شفیعی

    با سلام من خودم کامران شفیعی هستم خودم یک هفته در نمایش جیم تی وی کار کردم اما در آخرین لحظه که میخواستم کار کنم اون وقت دایبم به رحمت خدا رفت نتونستم کار کنم و زانکو محمدی اومد جای من از مردم شرمنده ام که نتونستم این نمایش را کار کنم از کاک معتصم و اهالی نمایش معذرت میخوام کامران شفیعی هنرمند قدیمی تئاتر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |