قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » مدرسه سازی بهترین سرمایه گذاری برای رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه است

به گزارش سلام پاوه : رئیس اداره آموزش و پرورش در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه یار منطقه نوسود گفت:مدرسه سازی بهترین سرمایه گذاری برای رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه است .

نشست خیرین مدرسه یار نوسود
به گزارش خبرنگار سلام پاوه: مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز منطقه نوسود با حضور بخشدار ، رئیس اداره آموزش و پرورش و خیرین در سالن جلسات بخشداری برگزار گردید .

منصور وهابی رئیس اداره آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از خیرین گرانقدر منطقه ، هدف از برگزاری این مراسم را گسترش فرهنگ مشارکت عمومی ، تکریم وتشویق خیرین مدرسه یار و رفع مشکلات فضا های آموزش و پرورش منطقه عنوان کرد .

 

رئیس اداره آموزش و پرورش سرمایه گذاری در امر مقدس مدرسه سازی را یکی از خالصانه ترین نوع سرمایه گذاری دانست .

 

وی مدرسه سازی و کمک به مدرسه را نشانه فرهنگ دوستی ، علاقه به علم و دانش ، معامله با خداوند سبحان ، صدقه جاریه و باقیات و الصالحات بر شمرد .

 

منصور وهابی در ادامه سخنانشان خیرین را منادیان علم و آگاهی ، مبارزان جهل و نادانی و سازندگان توانایی و کسانی دانست که برای آینده کشور سرمایه گذاری می کنند تا انسانهای دانا و مفید برای جامعه ساخته شوند .

 

وی در ادامه مدرسه سازی توسط خیرین را یک حسنه دائمی برای کشور دانست که در این امر خیر ، خیرین نه برای نام ، نشان و نه مقام و خود نمایی ، بلکه برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت قدم گذاشته اند .

 

مصطفی زاده بخشدار نوسود نیز ضمن تقدیر از عمل زیبا و خیر خواهانه خیرین مدارس و تشکر از آموزش و پرورش بخاطر تکریم از این عزیزان اظهار داشت اگر جامعه ای خلاق ، پویا با نیروی انسانی کار آمد و پرسشگر داشته باشیم باید زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی را با مشارکت و همدلی بنا کنیم.

 

وی حضور در عرصه مدرسه سازی را شایسته انسانهای نیک سرشت دانست که به ایثار و از خود گذشتگی موجبات شکوفایی علم و دانش و ارزشها و اخلاق والای انسانی می شوند و این امر خیر بستگی به توفیقی دارد که از سوی خداوند متعال به انسان داده می شود .

 

 

رئیس اداره آموزش و پرورش بخشندگی و انفاق در راه خدا یکی از ویژگی های خیرین دانست و از آنان به عنوان حامیان آموزش وپرورش یاد کرد . در پایان مراسم از خیرین با لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

 

 

نشست خیرین مدرسه یار نوسود

 

 

 

 

نشست خیرین مدرسه یار نوسود

  1. نودشه ای

    از همه عوامل بویژه بخشدار خوش فکر و پرتلاش بخش نوسود ممنون و سپاسگزاریم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |