توزیع بیش از ده میلیارد ریال کمک های مردمی میان نیازمندان باینگان قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » توزیع بیش از ده میلیارد ریال کمک های مردمی میان نیازمندان باینگان

به گزارش سلام پاوه:رئیس کمیته امدام امام خمینی(ره)شهر باینگان اعلام کرد:بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک های مردمی در بین مردم نیازمند بخش باینگان توزیع شده است.

 

ابراهیم یوسفی در این خصوص به خبرنگار سلام پاوه گفت:با توجه به بلای طبیعی زلزله در غرب استان کرمانشاه که خسارات مالی و جانی فراوانی به بارآورد و همگان را به درد و تاسف انداخت اما با پذیرش واقعیت موجود و حضور در منطقه زلزله زده ثلاث و سرپل و رایزنی و هماهنگی با مدیر کل ساعی و همراه کمیته امداد به شهرستان پاوه و باینگان زمینه هدایت مقداری قابل توجه کمک های مردمی نقاط کشور به بخش باینگان فراهم شد.

 

یوسفی افزود:با حداکثر استفاده از شرایط پیش آمده بیش از ده میلیارد و پانصد میلیون ریال اقلام پتو.البسه.کنسروجات.برنج.روغن.خرما.وسائل منزل.انواع وسایل گرمایشی.رخت و خواب.قالی و زیر انداز.لوازم برقی و گاز سوز .کفش ولباس های درجه یک و البسه مستعمل و……در سطح منطقه باینگان توزیع شد.

وی ادامه داد:تعداد و مقدار این کمک های جذب شده به حد و وسعتی بود که تمامی مددجویان امداد در چند مورد.مددجویان بهزیستی .نیازمندان غیر تحت حمایت .حجره های طلاب علوم دینی .مراکز نیکوکاری و شوراهای شهر و روستا از آن بهره مند و برای اولین بار در سطح بسیار وسیع کمیته امداد جلوه ای از کمک های توزیعی و اهدای بسته های خوراکی .بهداشتی و پوشاک را به نمایش گذاشت.

 

رئیس کمیته امداد باینگان افزود:با عنایات مسئولین امداد استان و پیگیری های شبانه روزی کمیته امداد بخش باینگان روستای های مناطق صفر مرزی و محروم از بیشترین هدایا و اقلام اهدایی مردم نوعدوست ایران اسلامی بهره مند گردیدند.

 

وی در پایان افزود:با مستقل شدن اداره منطقه باینگان و ارتباط مستقیم با اداره کل کمیته امداد و اهتمام هرچه بیشتر امداد به خدمات رسانی به مناطق محروم و مرزی روزهای نوید بخش در جذب اعتبارات دولت خدمتگزار و رفع مشکلات بیش از پیش حوائج نیازمندان در انتظار این منطقه کمتر توجه شده می باشد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |