منبع رسمی اعلام تعطیلی مدارس روابط عمومی آموزش و پرورش است قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » منبع رسمی اعلام تعطیلی مدارس روابط عمومی آموزش و پرورش است

به گزارش سلام پاوه:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت:منبع رسمی اعلام تعطیلی و یا تاخیر مدارس شهرستان پاوه روابط عمومی آموزش و پرورش است.

مختار برزگرفرد به خبرنگار سلام پاوه گفت:اعلام تعطیلی مدارس گروه صبح امروز یکشنبه ۸ بهمن ماه از سوی ستاد مدیریت بحران استانداری کرمانشاه صورت گرفت و ستاد مدیریت بحران استانداری کرمانشاه مدارس شهرستان پاوه را بدون هماهنگی با فرمانداری و آموزش و پرورش پاوه تعطیل اعلام کرد،درحالیکه پیش از اطلاع رسانی توسط خبرگزاری های رسمی ما در جریان این تعطیلی نبوده ایم.

وی افزود:در جریان اطلاع رسانی تعطیلی مدارس ناهماهنگی هایی بوجود آمد چراکه اعلام تعطیلی مدارس بدون هماهنگی های قبلی انجام شد،این درحالی است شرایط آب و هوایی شهرستان نیز مساعد بود و نیازی به تعطیلی مدارس نمی رفت.

برزگرفرد با بیان اینکه اعلام تعطیلی مدارس بدون هماهنگی با روابط عمومی اداره کل نیز انجام شده است،اظهار کرد:علت ناهماهنگی و تاخیر ایجاد در اعلام تعطیلی مدارس، عدم هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان با ستاد مدیریت بحران شهرستان و آموزش و پرورش پاوه بوده است.

مختار برزگرفرد ضمن تقدیر از اصحاب رسانه شهرستان در جهت همراهی و همکاری در اعلام تعطیلی مدارس، تصریح کرد: تنها منبع رسمی جهت اعلام تعطیلی و یا تاخیر مدارس شهرستان روابط عمومی آموزش و پرورش پاوه است و رسانه های شهرستان از این پس اخبار تعطیلی و یا تاخیر مدارس را پس از تایید روابط عمومی منتشر کنند.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. فرهنگی از راه دور

  با سلام وعرض ادب واحترام به تمامی دست اندرکاران نظام تعلیم وتربیت
  متاسفانه چند روزی است که آفتاب گرم وسوزان زمستان دروازه های علم ودانش( مدارس) را بر اساس تصمیمات دست اندرکاران تصمیم ساز ( مدیریت بحران) حسابی گرما بخشید ؟
  چرا که باید نشست وزار کریست ما کجا بوده ایم وبه کجا خواهیم رفت ؟ از یک طرف دعای نزول برف وباران در مساجد وبیابان خوانده می شود واز طرفی با آمدن چند ساعت برف وباران بجای شکر وسپاس یزدان پاک با ناپاکی مدارس را نشانه خواهیم رفت وتعطیلی علم ودانش را خواستاریم؟
  عزیزان، بزرگان وعالمان در ادوار گذشته معتقد بودند مهمترین عامل پیشرفت هرجامعه ای ترقی آموزش وپرورش است اما امروز تنزل این دستگاه از مهمترین امور جاری است به چند دلیل:
  اولا: تصمیم برای تعطیلات مدارس را چه کسانی باید بگیرند دستگاه تعلیم وتربیت یا مدیریت بحران ؟
  دوما: تنوع آب وهوایی در این استان متفاوت ومتنوع است در یک جا زمستان ودرجایی دیگر بهار است
  سوما: مدیران دستگاه آموزش وپرورش در این وسط چه نقشی را برعهده دارند آیا حق اظهار نظر وتصمیم در خصوص تعطیلی مدارس را ندارند که اگر اینطور باشد باید فاتحه همه چی رو خواند؟
  چهارما: عدم هماهنگی بین ستاد بحران ، فرمانداری، بخشداری وعدم توجه به نقطه نظرات روسای آموزش وپرورش دردناک است ؟
  درپایان امیدوارم که به این سخن امیر کبیر خوب توجه کنیم که مملکت را باید انسان دانا مدیریت کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. فرزاد

  سنگ پا اصطلاحی آشناست

 3. mohammad

  بچه های ما تو این سرما برن مدرسه چرا که شما با ستاد بحران مشکل دارید
  متاسفانه ستاد بحران دلسوزه برای بچه های ماتا اموزش و پرورش
  ماوالدین حاضر به فرستادن بچه هامون نیستیم

 4. ناشناس

  پاوه یخ زدمدیریت بحران استان مدارس را تعطیل کرد جناب برزگر هنوز بله را نگفته

 5. فرهنگی

  سلام و عرض ادب
  عزیزم شما باید مطیع مقامات بالا باشید. با کمال احترام

 6. ناشناس

  جناب برزگر امشب وفردا پاوه یخ میزنه ببینیم چکار خواهى کرد

 7. کارمند

  آنچه از این مطلب برداشت می شود این است که رسانه های زحمتکش محلی متهم بی نظمی امروز هستند چرا که اگر رسانه ها خبر استانداری و اداره کل را منعکس نمی کردند ایشان فوری دستور صادر شده را کنسل می کرد مثل آنچه که در جوانرود شد و مثلا ناهماهنگی و تاخیر در اعلام خبر تعطیلی بیشتر به خاطر مذاکراتی بوده که می خواستند تعطیلی را لغو کنند.این گونه حتی سایتها هم مقصرند و ایشان بی تقصیر.
  همکاران فرهنگی و اولیای دانش آموزان بهتر می دانند که اوضاع از چه قرار است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |