4 Comments

 1. 4

  پاوه ای

  خدا رحمت کند ایشان را ولی عادت کرده ایم در دوران حیات افراد چیزی بگوییم ودر زمان مرگ هم چیز های دیگر اما ایشان از مردان سرشناس بود ودر سالهای ده پنجاه دارای نفوذ بیشتربوده آنطور که میگویند

  پاسخ دادن
 2. 3

  پاوه

  همواره یک سری تعصبات و دشمنی های شخصی باعث شده که از بزرگی و سواد و کمالات قاضی انصاری صحبتی به میان نیاید ، بنده در چند نوبت در مجالس مختلف خدمت ایشان رسیده و ایشان را تاریخ زنده منطقه میدانستم که متاسفانه بسیاری از زوایای پنهان اتفاقات تاریخی منطقه رو با خود به زیر خاک بردن ، مکاتبات صورت گرفته و سند تمام اتفاقات ما بین سالهای حدودا ۱۳۱۰ تا ۱۳۵۷ را در اختیار داشتن اما متاسفانه آنچنان باید و شاید به انتشار آن نپرداختن

  پاسخ دادن
 3. 2

  سیاوش قادری

  عرض سلام و ادب به نگارنده بزرگوار و مخاطبین گرامی :
  هر کس مرحوم حاج ملا محمد ( قاضی انصاری ) را می شناسد، می داند که زبان از وصف ایشان قاصر و ناتوان است. شاید بخشش را از خورشید آموخته باشد. محبتش بی محاسبه بود. دروازه های قلبش به روی همه باز بود. خانه اش منزل یتیمان و فقرا بود. دستش فقط در کار خیر و بخشش بود. بزرگی و کرامت در وجودش جاری بود. با وجود بی مهری ها و سختی و مشقت روزگار اهل گذشت بود. ای کاش وجودش قابل تکرار بود:
  صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید
  خداوند متعال روحش را با رسوالله محشور گرداند و بهشت برین جایگاهش باشد.

  پاسخ دادن
 4. 1

  برهان لهونی

  سلام واحترام
  روحش شاد ویادش گرامی باد
  دستمریزاد کاک حیدر معاذی عزیز زحماتتان شایان تقدیر است!!!!!!؛
  سال ها خدمت آن بزرگوار ارادت واخلاص داشتم
  با توجه به جمیع جهات به باوربنده نیز:
  مرحوم ماموستا ملامحمد انصاری از شخصیت های به حق ماندگاری هستند !؛ که می‌شد؛ بیشتر از پیش در شئون فرهنگی ، اجتماعی …. دیارمان تاثیر گذار باشند!؛؟؟؟
  متانت ، ملایمت ،صبر ، دوراندیشی وتدبر آگاهانه …وعلاقمندیش به تعامل مثبت ، سازنده و فراگیر از دیگر خصائل بارز وحسنه ایشان بود !!!!

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.