طرح آشتی مدارس و دانش‌آموزان با کتابخانه عمومی وحدت پاوه قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » طرح آشتی مدارس و دانش‌آموزان با کتابخانه عمومی وحدت پاوه

به گزارش سلام پاوه:مسئول کتابخانه عمومی وحدت پاوه اعلام کرد:طرحی با عنوان آشتی مدارس و دانش آموزان با کتابخانه به صورت دوره ای و مداوم با بازدید دانش آموزان مدرسه راهنمایی حاج عنایت شیانی استارت خورد.

 

یوسف امینی نیا در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه افزود:در ادامه فعالیتهای کتابخانه عمومی وحدت پاوه و طرح آشتی مدارس و دانشآموزان با کتابخانه که با هماهنگی قبلی صورت گرفت در سومین روز بهمن ماه سال جاری دانش آموزان مدرسه راهنمایی حاج عنایت شیانی کلاس آمادگی دفاعی خود را با بازدید و آشنایی با کتابخانه عمومی گذراندند.

وی در این بازدید ضمن خوش آمد گویی،به بیان اهمیت و ضرورت کتاب و کتابخوانی و جایگاه مدارس در روند پیشرفت این اهم به ایراد سخنانی پراخت و ضرورت طرح آشتی دانش‌آموزان و مربیان با کتابخانه نکاتی را بیان کرد.

امینی نیا در ادامه ضمن توضیح خدمات و امکانات بخش‌های مختلف کتابخانه از دانش آموزان خواست که از بخش های مختلف بازدید کرده و فرم های عضویت کتابخانه را در میان آنها توزیع نمود.

 

امینی نیا در پایان از همکاران کتابخانه وحدت و آقایان عبدالهی مدیر مدرسه، امینی و خوشخو از مربیان مدرسه حاج عنایت شیانی کمال تشکر و قدردانی را نمود.

در ادامه برنامه دانش آموزان ضمن بازدید ساعتی مطالعه را در کتابخانه با معرفی کتاب پیشگیری و آمادگی در برابر بحران‌ها نوشته دکتر برهان الدین ولدبیگی از نویسندگان بومی شهرستان،مفید گذراندند.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |