قدردانی و امتنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه از شورا و شهرداری پاوه قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » قدردانی و امتنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه از شورا و شهرداری پاوه

به گزارش سلام پاوه :  به پاس یک خدمت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه مراتب قدردانی و امتنان را از شورای اسلامی و شهرداری شهر پاوه در قالب یک متن به شرح ذیل اعلام کرد:

 

در این متن تقدیر و تشکر آماده است :

در راستای همکاریهای فرهنگی و خدماتی ما بین اداره کتابخانه های عمومی پاوه و شورای اسلامی و شهرداری شهر پاوه و عطف به تعهدات فی ما بین در زمینه همکاریهای متقابل فی مابین با مساعدت و همکاری شورای اسلامی شهر پاوه و اجرا نمودن آن توسط شهرداری شهر پاوه ،فضای ورودی کتابخانه عمومی وحدت پاوه بصورت چمنکاری درآمده و نمایی بسیار زیبا را برای این مرکز فرهنگی ترسیم نموده است.

 

به جاست از زحمات و دلسوزی های اعضای محترم شورای شهر پاوه و مجموعه شهرداری تشکر نماییم. امیدواریم در سایه این همکاریها، اهداف فرهنگی و اجتماعی این نهادها  به منسه ظهور در آیند.

 

 

روابط عمومی کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. ناشناس

  در واقع همه ی کارهایی که توسط کارگران و… انجام میشود مسئولین به نام خود تمام میکنند
  تشکر و قدردانی برای انجام دهنده کار باید باشد نه مسئولی که از انجام کار هم خبر نداشته…
  تنتان سالم کارگران زحمت کش

  • ناشناس

   ضمن بوسه بر دستان کارگران زحمت کش شهرداری و تشکر از شما بخاطر مطالعه خبر ، لازم است نکته ای را یادآوری کنم . اول اینکه کارگران به اختیار و تصمیم خود اقدام به چنین کاری ننموده اند پس لازم است از دستور دهنده چه اعضا شورا باشد یا پیمانکار تشکر شود. دوم اینکه در اواخر دور چهارم شورا ها کتابخانه انجام این امر را از برخی اعضا آن شورا خواستار شد . که در صدد اقدام بودند و به دلیل اتمام مهلت دوره کاری آنان این کار صورت نپذیرفت . مجددا این خواسته با اعضا جدیدو حتی افراد قبلی مطرح شد و نهایتا قول همکاری دادند و اینکار انجام شد . و کتابخانه از همه بویژه مجموعه شهرداری تشکر نموده است که در راس آنها کارگران شهرداری هستند . و هموراه مورد احترام و تکریم شهروندان و مسئولان هستند .

 2. shima

  با سلام
  ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شهرداری برخود لازم میدارم جهت تشکر و قدردانی از زحمات کارگران زحمت کش و پیمانکار محترم این نکته را یادآور شوم که زحمت چمن کاری رو کارگران زحمت کش و پرداخت هزینه رو پیمانکار محترم متحمل شده اند و این کار به نام اعضای شورا و شهرداری تمام شده و تشکر و قدردانی برای آن ها …..

  • ناشناس

   ممنون از لطف شما بابت مطالعه خبر و درج نظر خوب شما . خواسته کتابخانه ها چمن کاری محوطه بوده است . و در زمان انجام کار، عزیزان کارگر شهرداری اشاره ای به این نکته نداشته اند که پیمانکار متقبل هزینه چمکاری (تهیه چمن و اجرت کارگران) شده است . لذا درصورتی که اینگونه باشد کتابخانه ها نهایت سپاس و قدردانی خود را نسبت به این بزرگوار اعلام می دارند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |