5 Comments

 1. 5

  امین

  سلام و سپاس جناب اقا و یا احیانا خانم به اسم مستعار (ناشناس) عزیز و بزرگوار .

  از اظهار نظر شما بخصوص از بابت تهمت هایی که به من برچسپ زدید متشکرم .
  با اینکه از کپی پیست کردن مطالب اصلی و نظر درج شده ، معلوم است که چه نسبتی با نگارنده محترم دارید .
  .
  علی ایهاالحال … ای کاش همانگونه که بی پروا و جسورانه اسم امین قادرپور را آوردید و به او تهمت (( تاختن بر نویسندگان سایت )) را زدید …
  مقداری غیرت و جرات و شجاعت از خود بروز می دادید و اسم واقعی خود را می نوشتید …

  یا همانگونه که اسمی از خود نبرده اید محبت مبذول می نمودید و اسمی هم از دیگران بخصوص من نمی بردید و با ابرو و اعتبار دیگران و امثال من بازی نمی کردید .
  من با توجه به موضوع و حساسیت امر تنها یک توضیح و پیگیری معمولی از مسئولین بزرگوار امر خواستم ، که شکر خداوند علاوه بر من ، دیگر همشهریان فهیم ، با استناد به شواهد و منطق شان ، به حصول نتیجه دست یافتند …
  .
  توصیه من به شما برادر دینی این است که نماز و طاعات و عبادات خود را خوب و بهتر از گذشته به جا بیاورید . ان شاءالله که خداوند قبولشان کند .
  چون من در سر پل صراط و دشت محشر ، به طاعات امثال شما بسیار محتاجم .
  .
  ختم عرایض از جوابیه شما بینهایت متشکرم . اما بدون تعارف بگویم از استنادات شما قانع نشدم .
  .
  لذا سعی میکنم که در اولین فرصت حس چشایی و لامسه خود را تحت نظر پزشک معالج قرار میدهم ،

  بلکه فهم این حقیر قناعت کند و مزه اب معمولی را با اب شربی که در این مدت نوشیده ام بهتر تمایز دهد و با معالجه پزشکان به اذن خداوند ، شفا یابم .
  .
  مقدار معلومات و اندوخته های فیزیک و شیمی خود را نیز ارتقاء می بخشم … تا بهتر بفهمم … اب لیوانی که حدود یک دقیقه و نیم ( استناد به فیلمی که به مدیر محترم سایت ارسال نمودم ) می تواند سفید باشد مربوط به کلر نیست ( سوای از مزه )
  .
  و سفیدی تصویر و فیلم ، تنها به علت قطع و وصل شدن ( که در این فصل هرگز اب منزل و محله ما قطع نشده ) است نه چیز دیگر
  .
  امیدوارم که طاعات و عبادات تان مقبول درگاه حق باشد .

  سپاس از مدیر محترم سایت و سپاس از عموم مردم فهیم و زحمت کشان و اصلاح طلبان گمنام ، جامعه اسلامی ایران عزیزمان .

  پاسخ دادن
 2. 4

  ناشناس

  میزان کلر استاندارد در آب های شبکه های شهری را ۲ دهم تا ۸ دهم ppm است

  این میزان کلر نه رنگ و نه بویی ایجاد می کند و بعضی از شهروندان اظهار می دارند که درون آب منزلشان کلر به حدی است که وقتی لیوان پر آب می شود باید لختی تحمل کنند تا کلر از آب خارج شود ورنگ آب شفاف شود.
  باید به اطلاع عزیزان برسانیم علت شیری شدن رنگ آب، حباب های میکرسکوپی هوا درون آب است که این حباب ها می تواند به دلیل تلاطم آب درون شبکه آب شهری و پمپاژ های آب باشد و هم می تواند به دلیل استفاده از شیرآلات کم مصرف درون منازل اتفاق بیافتاد و هیچ گونه نگرانی خاصی در خصوص تناقل ابن آب وجود ندارد به طوری که اگر لیوان را پر آب نکنیم مشاهده می شود ظرف مدت چند ثانیه حباب ها در سطح آب آمده و از آب خارج می شوند این موضوع هیچ ارتباطی به میزان کلر آب ندارد.

  پاسخ دادن
 3. 3

  ناشناس

  کاش قبل از نشر تماسی گرفته می شد. رنگ این لیوانها کلر نیست. اینها حبابهای هوا هستند. در شبکه های تحت فشار چنین اتفاقاتی می افتد….چند دقیقه بگذارید کنار تا حبابها خارج شوند. فقط یک مثال ساده می زنم یک لیوان را از وایتکس پر کنید. اگر سفید شد شما راست می گویی. بهرحال کلر بیش از یک ونیم پی پی ام (قسمت در میلیون) بوی آب را تغییر می دهد. این مقدار فقط در مواقع سوپر گندزدایی برای شرایط بحرانی ممکن است یکبار و با اطلاع رسانی صورت گیرد. قابل توجه جناب قادر پور که گاهی برنویسندگان سایت می تازد ……
  هرگز کلر موجب سفید شدن آب مانند شکل فوق نمی گردد…….

  پاسخ دادن
 4. 2

  دانشجو

  کاملا درسته میزان کلر بیش از حد است درضمن دهه فجر نزدیک است هانه گو ان همچنان درراه….

  پاسخ دادن
 5. 1

  ناشناس

  سلام
  آیا وقت آن نرسیده که پیگیری بیشتری راجع به مقدار باقی مانده و تعطیل شده آبرسانی هانه کوان توسط مسئولین انجام شود و صرفا به دقیقه ۹۰ موکول نگردد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.