قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » مصوبات کمیته برنامه ریزی بخش نوسود با حضور فرماندار

به گزارش سلام پاوه : بخشدار نوسود مصوبات جلسه کمیته برنامه ریزی این بخش را که باحضور فرماندار و اصحاب رسانه برگزار شد تشرح کرد.

سعدی مصطفی زاده در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت : پس از بررسی مشکلات بخش نوسود و با حضور فرماندار در راستای رفع عملی مشکلات این بخش تصمیماتی در جلسه کمیته برنامه ریزی در تاریخ ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۶ مصوب شد که به امید خدا و با یاری ادارات مربوطه این تصمیمات اجرایی شود.

وی گفت : بیش از ده مصوبه به شرح ذیل در کمیته برنامه ریزی بخش نوسود مصوب شده است .

۱- مقرر گردید اداره آبفای شهرستان پاوه پروژه بهسازی مخزن قدیمی آب شرب شهر نوسود و توسعه و اصلاح شبکه آب و فاضلاب در قسمتهایی از شهر را در پروژه های پیشنهادی سال ۱۳۹۷ آن مدیریت لحاظ نماید.

۲- مقرر گردید شرکت گاز استان هزینه ترمیم حفاریهای صورت گرفته برای اجرای شبکه گاز در شهر نوسود و نودشه را به شهرداری های شهر نوسود و نودشه پرداخت نماید.

۳- مقرر گردید فرمانداری شهرستان پاوه پیگیری لازم به منظور تعیین تکلیف محل احداث مرکز بهداشتی درمانی شهر نوسود از طریق دانشگاه علوم پزشکی معمول نماید.

۴- مقرر گردید اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود پروژه بهسازی و تجهیز سالن اجتماعات شهر نوسود ( سالن دانش ) را در پروژه های پیشنهادی سال ۱۳۹۷ آن مدیریت لحاظ نماید.

۵- مقرر گردید مدیریت بنیاد مسکن شهرستان پروژه تکمیل طرح هادی روستاهای هانی گرمله و دزآور را در پروژه های پیشنهادی سال ۱۳۹۷ آن مدیریت لحاظ نماید.

۶- مقرر گردید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نسبت به بهسازی و ایمن سازی جاده ورودی روستای دزآور اقدام لازم بعمل آورد.

۷- مقرر گردید اداره آبفار شهرستان پروژه تامین آب شرب روستاهای هانی گرمله و دزآور را در پروژه های پیشنهادی سال ۱۳۹۷ آن مدیریت لحاظ نماید.

۸- مقرر گردید اداره برق شهرستان نسبت به جابجایی تیرهای برق و اصلاح شبکه در روستای دزآور اقدام لازم بعمل آورد.

۹- مقرر گردید فرمانداری پاوه نسبت به تخصیص اعتبار لازم جهت بهسازی زمین ورزشی روباز روستای هانی گرمله اقدام نماید.

۱۰- مقرر گردید شهردار نوسود با همکاری اداره میراث فرهنگی شهرستان نسبت به تهیه طرح گردشگری و توسعه صنایع دستی در محدوده آسیاب آبی شهر نوسود اقدام لازم بعمل آورند.

مصطفی زاده در پایان گفت : لازم به ذکر است این مصوبات از طریق دبیرخانه کمیته برنامه ریزی بخشداری نوسود جهت پیگیری و اقدام لازم و اعلام نتیجه به ادارات مربوطه در سطح شهرستان ابلاغ گردیده است.

 

 

 

 

 1. نودشه ای

  کیمنه و بیدرواس و دزآور و هانی گرمله را در نقطه مشترکی باهم بسازید تا شهر بزرگی بشه یا حداقل دهستانی که زمینه رشد داشته باشه مثل بیاره عراق در نقطه صفرمرزی بخش هستش

 2. نودشه ای

  چه مصوبات عظیمی . تونل نودشه به مریوان را درست کنید که از گردنه ژالانه راحت شیم و کمتر کشته بدیم

 3. نودشه

  همش که مقرر شده در پروژه های پیشبینی شده سال ۹۷ از اداره ها پیشنهاد شود یعنی تو را خدا این شد مصوبه .خوب عزیزان من شما بگید ونگید که اداراتی که نام بردید خودشان ده تا از این پروژه ها پیشنهاد بدن . ایا شما تظمین میکنید بودجه برایشان داده شود . یا اداره گاز وظیفه داره خسارت شهرداریها را بدهد این شد پروژه

 4. صادقیانی

  از زحمات وپیگیریهای بخشدار محترم نوسود تشکر می کنیم خسته نباشی ..ممنون زحمات تان هستیم از طرف اهالی دزاور…

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |