5 Comments

 1. 4

  RODAN

  سلام.من فقط یک سوال دارم&بنظر همه تون هنوز وقتش نشده بجای اینکه از شکل سایه همدیگه ایراد بگیریم هر شخص به اقتضای اندوخته فرهنگی که داره راهکاری پیشنهاد بده ؟

  پاسخ دادن
 2. 3

  محمدی. چورژی

  با سلام
  فکر نکنم قلم معاصر کرد وجهه ای در میان فعالین فرهنگی پاوه و هورامان داشته باشند.
  از استقبال مردم نیز مشخص است.
  بیشتر سالن خالی است.
  قلم معاصر کرد می بایست در سقز و مهاباد باشد و نه در شهری هورامی نشین.

  پاسخ دادن
  1. 3.1

   پاوە

   دوست چورژی سلام
   عجیا کە تمایزی بین مراسم فرهنگی و مجمع عمومی قایل نیستین و قضاوتتون نە کە از سر دلسوزی و ادب نیست بلکە از روی بغض است و ناآدابی.
   جان دل برادر، قلم معاصر کرد در این نشست بر در اندیشەی پرکردن صندلیهای مخملی سالن نبود و هیچ فراخوان عمومی هم ندادە بود. قلم معاصر کرد نیک می‌دانست کە چە می‌خواهد، این شمائید کە نمی‌دانید کە چە می‌خواهید. پر واضح است کە قلم معاصر کرد مجمع سالانەی خد رو تشکیل دادە و مجمع عمومی نیز مختص بە اعضای موسسە است و نە حضور تودەهای مردم. موسسەی قلم معاصر کرد طی یکسال توانستە است بیش از هفتاد نفر عضو بگیرد. از شما دوست منصف می‌پرسم راستی این انجمنها و موسساتی کە بە قول شما در این شهر از اقبال عمومی برخوردارند، طی یکسال فعالیت خود چند نفر عضوگیر کردەاند؟ موسسەی قلم معاصر در این مجمع اعضای هیئت‌مدیرەاش بە صورت آزادانە کنار کشیدند و هیئت مدیرەای جدید انتخاب شدند،. راستی کدام یک از این موسسات مورد اعتماد شما، بە اون درجە و حدی رسیدەاند کە هیئت مدیرەشان کنار کشیدە و کسای دیگری انتخاب شوند.
   و اندک مهمانانی کە در این مجمع بودند آمدە بودند کە فضای پلورال و آزاد موسسە را ناظر باشند و …
   نگران سقز و مهاباد و …. نباشید کە آنجا، انجمن و موسەی خود رو دارند و نیازی بە موسسات پاوە و هەورامان ندارند…

   پاسخ دادن
 3. 2

  شیوا ص

  انتظار داشتم از این مراسم استقبال بیشتر می شد ؟از مردم فرهنگ دوست شهرمان ومیزبان مراسم جایگاه مردم مد نظر داشت باشد سپاس

  پاسخ دادن
 4. 1

  احمدی

  سلام خدمت خوانندگان محترم و مدیران دلسوز سایت سلام پاوه . قلم همچرخ کورد دو سال از فعالیتش می گذرد ما که هیچ کار و هیچ خدمتی از این بزرگواران در مورد فرهنگ وزبان این شهر ندیدیم و نمی دانیم این دو سال چکار کرده اند و چه گلی بر سر این مردم زده اند تا مثلا مجمع برگزار کنند و هیات مدیره عوض نمایند. این هیات مدیره در اسم قویتر از قبلی نیست.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.