قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » متقاضیان تاسیس کمپ ترک اعتیاد به دادستانی شهرستان پاوه مراجعه نمایند

به گزارش سلام پاوه : دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پاوه گفت؛ نظر به اینکه شهرستان پاوه فاقد کمپ های تخصصی ترک اعتیاد میباشد به گونه ای که،شهروندان مجبور هستند جوانان خود را جهت ترک اعتیاد به شهرستان کرمانشاه انتقال دهند و متحمل هزینه های مضاعف و خطرات ناشی از اتفاقات جاده ای می گردند.از این رو هماهنگی های لازم با دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه صورت گرفته است تا با صدور سریع مجوزات لازم از مراجع ذی صلاح ،در شهرستان پاوه کمپ ترک اعتیاد شروع به کار نماید.دادستان شهرستان پاوه

مسلم الماسی در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه افزود؛ متاسفانه مشاهده میشود در شهرستان پاوه خانواده ها به علل مختلف اعتیاد جوانان خود را پنهان نموده و از معرفی آنها به کمپ ها خودداری می نمایند،این اقدام تنها منجر به بدتر شدن وضعیت سلامتی جوان شما خواهد شد.

دادستان شهرستان پاوه با بیان اینکه به نظر تاسیس کمپ ترک اعتیاد در شهرستان پاوه یک ضرورت اجتناب ناپذیراست گفت ؛ کسانی که متقاضی تاسیس کمپ ترک اعتیاد می باشند، به دادستانی پاوه مراجعه نمایند،تابصورت کامل شرایط و ملزومات این اقدام برای آنها تشریح گردد.

مسلم الماسی ادامه داد و گفت ؛ مسلما این اقدام مورد حمایت خیرین شهرستان نیز قرارخواهد گرفت، که میتواند به بهبود وسلامتی جوانان دیار اورامانات،که بواقع سرمایه های انسانی این مرزو بوم هستند کمک شایانی بنماید.

وی افزود ؛ آنچه که مورد انتظار است کمک،همکاری و تعاون جوانان این شهرستان در اجرایی نمودن اقدام فوق می باشد.

دادستان پاوه ضمن تاکید بر اقدام قضایی بر علیه فروشندگان مواد مخدر در پاوه گفت : درآینده نزدیک اقدام قاطع و قانونی علیه مواد فروشان شهرستان صورت خواهد گرفت.

گفتنی است بسیاری از کمپ های ترک اعتیاد فاقد مجوز میباشند و از روشهای غیر علمی جهت ترک اعتیاد استفاده مینمایند.در کمپ های مجاز،دکتر و روان پزشک حتما حضور دارند.

 1. ناشناس

  از انجایی که بنده ٩سال است هیچ گونه مواد مخدر ومحرک مصرف نکرده ام پس این امید وجود دارد که هرمصرف کننده ای اینده پاک وموفقی را تجربه خواهد کرد

 2. سعيد رمضاني

  خیلی هم عالی وباعث خوشحالی بنده وهم شهری عای عزیزم این امر مهم موثر واقع خواهد شد
  باتشکر

 3. ناشناس

  خدا لعنت کند کسانیکه مروج مواد مخدر در شهری بودند که پاک بود…..

  • ناشناس

   ناراحتی شما قابل درک است ولی ما باید ازخودمان درمان را شروع کنیم
   ??

  • ناشناس

   به تجربه بنده ما باید از خودمان شروع کنیم ویاید این کمپ تاسیس بشه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |