4 Comments

 1. 4

  عبدالله

  با سلام
  اینجانب افتخار شاگردی استاد عزیز جناب آقای دکتر سیاری را داشته ام. ایشان دانشمندی توانا و با اخلاق هستند که وجودشان مایه افتخار و آرامش است. امیدوارم بتوانیم از دانش ایشان بهره ببریم.

  پاسخ دادن
 2. 3

  ناشناس

  جناب آقای شرکت کننده گوش ما از این تحلیل ها پراست کاش بانی محترم همایش کاری برای شهرداری پاوه میکرد کاش آتش نشانی و ماشین آلات شهرداری را آماده میکردن برای حوادث احتمالی کاش شهرداری جایی برای پناهگاه مردم پیدا میکرد … شعار دادن کافی است

  پاسخ دادن
 3. 2

  شرکت کننده

  با سلام و خسته نباشید چند نکته لازم است درخصوص این کارگاه آموزشی یادآور شوم :
  اولا جا دارد از این استاد بزرگوار جناب آقای دکتر آرش سیاری بابت فروتنی و تواضع و همچنین ارائه مطالب مفید ، خوب و به روزشان و کسانی که در هماهنگی و همکاری برگزاری این کارگاه نقش داشته اند صمیمانه تشکر نمایم.
  ثانیا بایستی از تمامی مدیران و روسای اداری عضو شورای مدیریت بحران شهرستان که وقت گذاشته و در این کارگاه آموزشی شرکت نموده اند تقدیر نمود. ( حتی یک مدیر هم نیامده بود. دست گلتان درد نکنه )

  پاسخ دادن
 4. 1

  فاضل ضیائی

  باسلام و عرض ادب
  باتوجه به حضور افراد در سالن که از أقشار مختلف با سطح آگاهی متفاوت در کنار معدود أفراد متخصص و دست اندرکار أمور ساخت و ساز و دیگر مسائل مرتبط بودند اطلاعات مفیدی بر پایه أصول علمی و نتایج تحقیقات پیشین توسط فردی توانمند و شخصیت شایسته دیارمان در کارگاه آموزشی ارایه گردید که جا دارد از اعضای محترم شورا و دیگر دست اندرکاران تشکر نمود؛
  با توجه به نقش بی بدلیل علوم و آگاهی در مواجه با مشکلات در جهت فایق آمدن بر آنها، امیدوارم اینگونه جلسات و برگزاری چنین کارگاههای آموزشی بمنظور ارتقای سطح “معلومات عمومی ” و “تخصصی” در موضوعات مختلف در شهرمان ادامه یابد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.