قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » آئین افتتاحیه موسسه فرهنگی هنری پیشگامان ادبیات هورام با رونمایی از کتاب مشاهیر پاوه برگزار میشود

به گزارش سلام پاوه:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از آئین افتتاحیه موسسه فرهنگی هنری پیشگامان ادبیات هورام  همراه با رونمایی از کتاب مشاهیر پاوه که به زودی در پاوه برگزار میشود،خبر داد.

هدایت محمودی در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت:با عنایت به عدم وجود هرگونه موسسه و انجمن رسمی در سالهای پیش از آن موسسه فرهنگی ادبی سومین موسسه ای است که پروانه فعالیت خود را در تاریخ ۲۰ آذر ۹۶ از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه پروانه فعالیت دریافت نموده است.

 

وی افزود:پروانه فعالیت موسسه پیشگامان ادبیات هورام به شماره ثبت ۵۹ به مدیر عاملی عدنان مرادی و رئیس هیئت مدیره سید رحمان محمودی و بازرسی فرزانه هدایتی زاده به مدت ۲ سال صادر گردیده است

 

محمودی ادامه داد:اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن آرزوی توفیق برای این عزیزان و سایر موسسات، وجود موسسات فرهنگی هنری را ارج نهاده و آنان را بازوی کارآمد خود می داند.

 

دکتر محمودی ضمن تقدیر از فعالیت های چندین ساله آقایان حیدر معاذی و عدنان مرادی و تبریک افتتاح این موسسه افزود:کتاب وزین و مرجع مشاهیر پاوه بدون شک می تواند فرصتی برای نشان دادن ظرفیت های منطقه و نیز آثار گذشتگان باشد.

 

رئیس اداره ارشاد اسلامی پاوه افزود:باید هر یک از فعالان حوزه‌های تاریخی و پیشینه نویسان در هر شهر و دیاری به بررسی آثار شاعران و بزرگان دیار خویش همت گمارند تا بتوان روزی این مجموعه ی عظیم از مفاخر ملی را احیا نمود.

 

گفتنی است کتاب مشاهیر پاوه با تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه آقایان عدنان مرادی و حیدر معاذی به سرانجام رسیده است که آیین رونمایی آن به همت نویسندگان و علاقه مندان برگزار خواهد شد.همچنین عدنان مرادی از فعالان حوزه ادبیات و دارای ۹ تالیف چاپ شده می باشد که در حوزه ادبیات و آموزش وارد بازار گردیده است.

 

  1. ساسان نقی زاده

    با تقدیر و تشکر فراوان از این دو نویسنده عزیز و گرامی که کارشان واقعا دارای ارزش فراوانی میباشد

  2. کسرا

    این کتاب دوتا نویسنده داره نه یکی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |