قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » شفاف سازی در مورد بودجه ای که هنوز نیامده اما برگشت داده شده است!!!

به گزارش سلام پاوه : پیرو تماس و درخواست کاربران پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه در موضوع اخیر مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر برگشت دادن بودجه ۹۰ میلیارد تومانی برای ساخت جاده کمربندی پاوه بر آن شدیم تا موضوع را که در اساس کذب و جریان سازی و تخریب است شفاف سازی کنیم.

 

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : صبح روز ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۶ مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در قالب هیئتی با حضور نماینده پاوه و اورامانات از بخش نوسود شهرستان پاوه بازدید کردند. که در پایان این بازدیدها در سالن جلسات مجتمع اداری سد داریان نشست شورای برنامه ریزی پاوه با حضور استاندار برگزار شد.

 

 

در این نشست علنی که با حضور خبرنگاران برگزار شد با پیگیری فرماندار پاوه و درخواست و تاکید شهاب نادری مبنی بر ساخت و عملیاتی شدن جاده کمربندی پاوه استاندار کرمانشاه نیز از این موضوع استقبال کرد.

 

مهندس بازوند از مهندس نیک کردار معاون عمرانی استانداری درخواست برآورد اعتبار لازم برای این طرح را داشت و آقای نیک کردار نیز به صورت تخمینی گفت برای ساخت این کمربندی ۹۰ میلیارد اعتبار لازم است .

 

مهندس نیک کردار همچنین تاکید کرد مطالعات طرح کمربندی پاوه به اتمام رسیده است و حتی مطالعات این طرح نیز کاملا به روز شده است . و در صورت تخصیص اعتبار عملیات اجرایی و ساخت آن شروع می شود.

 

استاندارکرمانشاه نیز با تاکید بر معاون عمرانی خود خواستار بررسی ضرورت طرح شد و سپس از نماینده اورامانات خواست که از محل اعتبارات نقاط حادثه خیز پیگیر تخصیص اعتبارات لازم باشد.

 

در این بین نیز مهندس احسن احمدی در سخنانی با حمایت از طرح کمربندی پاوه خواستار تغییر مسیر اجرای طرح شد و گفت این طرح می تواند در مسیر بهتر و با هزینه کمتری اجرائی شود.

 

 

 

فرماندار پاوه نیز در گفتگو با سلام پاوه تاکید کرد : تمامی جوانب امر برای ساخت کمربندی پاوه در نظر گرفته شده است و طرح مطالعاتی آن در دهه هفتاد آغاز شده است و حتی سال گذشته این طرح نیز به روز شده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با مصوب شدن اعتبار و تخصیص آن این موضوع مهم در شهرستان پاوه عملیاتی شود.

 

حال با تاکید بر اینکه هنوز هیچ بودجه ای تخصیص داده نشده است حواشی بی انصافانه ای مبنی بر برگشت دادن اعتباری که هنوز مصوب و تخصیص داده نشده است به گوش می رسد و به نوعی این بازگشت اعتبار هنوز نیامده را بدلیل مخالفت یکی از اعضای شورای شهر و نماینده و مسئولان می دانند.

 

هرچند در نشست عصر ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۶ نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی با مردم پاوه موضوع ساخت کمربندی پاوه دوباره مطرح شد و شهاب نادری با تاکید و ضروری دانستن احداث این کمربندی اصرار کرد و نقدی بر مخالفان احداث این طرح نمود و متاسفانه توسط خبرنگاری ناشی که خود در جلسه سد داریان حضور داشت و از واقعیت موضوع مطلع بود این خبر تحریف شد و وارونه در فضای مجازی منتشر شد و باعث ایجاد چالش و حواشی شد . و تیم رسانه ای نماینده اورامانات نیز دقت لازم را در درج خبر در کانال تلگرامی نماینده نداشتند و خبر همان خبرنگار ناشی را رسانه ای کردند . اما با وجود آن این طرح شبهات و اتهام نسبت به برگشت دادن بودجه ای که اصلا مصوب نشده است و اصلا تخصیص داده نشده است کار پسندیده ای نیست . بلکه می شد با یک تماس تلفنی با فرماندار شهرستان پاوه صحت و سقم موضوع روشن شود که آیا اصلا بودجه ای اختصاص داده شده است یا خیر؟ بعد دیگران را متهم به بازگشت بودجه ای که هنوز نیامده است کرد و شبهات بسیاری را در بین افکار عمومی بوجود آورد.

 

حال جای سوال دارد و باید پرسید دلیل ایجاد حواشی و شایعه سازی های اخیر که براحتی و واضح و شفاف و در کمترین زمان قابل پیگیری بود چیست ؟ امیدواریم در این موقعیت حساس که اورامانات و بخصوص شهرستان پاوه برای توسعه و آبادانی هرچه بیشتر نیاز به همدلی و همراهی مردم و مسئولان و نماینده و اعضای شورای شهر دارد ما باعث تفرقه و اختلاف و فرافکنی نشویم . و در قبال اظهار نظرهای خود اول تحقیق و بررسی کنیم بعد جریان سازی و اظهار نظر داشته باشیم.

 

نمونه ای از نظرات کاربران و درخواست از سلام پاوه برای پیگیری موضوع که در سایت هم درج شده است

 

 

 

 

 

 

 1. رامین

  جناب احمدی به جای سمینار کاش برا ی ۹۰میلیارد نظر مساعد میدادین ولطفا مثل سلام پاوه بدون غل وغش شفاف سازی کنید علت اصلی عدم موافقت شما با اون بودجه هنگفت چی بوده؟

 2. فرزاد

  ?چرا بخشی از خبر منتشر شده نشست دیروز شهاب نادری با جمعی از مردم پاوه در کانال نماینده اورامانات حذف شد؟؟
  ?عصر دیروز شهاب نادری نماینده پاوه و اورامانات در نشستی با جمعی از مردم پاوه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به طرح احداث کمربندی پاوه و برگشت بودجه ۹۰ میلیاردی آن بدلیل مخالفت یکی از اعضای شورای شهر اشاره کرد.

  ?این خبر در کانال نماینده تحت عنوان زیر منتشر شد که گویا ساعاتی پیش، خبر منتشر شده ویرایش شده و پاراگراف زیر در کانال نماینده حذف شد؟!

  ◾️””همچنین نادری در ادامه به طرح جاده کمربندی شهرستان پاوه اشاره کرد و گفت: در نشستی که در سد داریان با حضور مهندس بازوند برگزار شد در خصوص تصویب ۹۰میلیاردی این طرح صحبت شد و یکی از اعضاء شورا با آن مخالفت کرد، بهمین سبب بودجه را برگشت دادیم.””

  ?انتظار می رود حذف مراتب تنها به منظر ظاهری قضیه اکتفا نشود و جناب دکتر نادری این موضوع مهم را که از مهم‌ترین مطالبات عمومی مردم شهرستان پاوه می‌باشد، پیگیری کنند.

  ?پاوه‌پرس این موضوع را تاحصول نتیجه‌ در خصوص چرایی برگشت بودجه ۹۰ میلیاردی کمربندی پاوه پیگیری خواهیم کرد، از شفاف سازی سلام پاوه صمیمانه تشکر وقدردانی ویژه به عمل می آورم خسته نباشید

 3. فریاد

  فرهاد جان سلام وخسته نباشید از اینکه در کمترین زمان شفاف سازی کردین کمال تشکر را دارم، جناب نماینده در مقابل جمعیتی که در سالن ارشاد بودن گفتن ۹۰میلیارد برای جاده کمر بندی پاوه اختصاص دادن ولی با نظر منفی یکى از اعضای شورا عودت داده شده است حتی شما نیز در سایت وزین سلام پاوه آنرا گذاشتید ولی بعد از مدتی آنرا سانسور کردید، کاشکی شما دوست گرامی که همیشه و در هر زمان سلام پاوه در منطقه در رک گویی واقعیت گرایی حرف اول را میزد حد اقل در سلام پاوه دوستدار مردم منطقه این اتفاق نمی افتاد شایدم… بازم تشکروسپاس از شفاف سازی

  • فرهاد صالحي

   با سلام دوست گرامی ممنون از شما وظیفه ما شفاف سازی است اما این صحبت شما که ما سانسور کرده ایم و چنین مطلبی را زده ایم کذب محض و فرافکنی است و ما اصلا چنین موضوعی در مورد ۹۰ میلیارد را اصلا درج نکرده ایم و تا آنرا سانسور کنیم بنظر بنده شما بهتره است صورت مسئله را پاک نکنید و بدانید وقتی اعتباری نیامده است چطور فردی یا عضوی از شورا یا مسئولی می تواند آن را برگشت دهد مگر تخصیص یا برگشت اعتبار الکی است که راحت دوستانی اعلام می کنند اعتبار برگشته خورده است و دیگران را متهم به چنین کاری می کنند با تشکر از شما

 4. پاوه

  مثل همیشه پرقدرت و قوی نوشتید ،توجیه واقعیت کردید .دست مریزاد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |