3 Comments

 1. 3

  ناشناس

  جناب آقای احمدی نائب رئیس شورا و سایر اعضای محترم شورا با سلام کاش به جای دعوت از این استاد گرامی و تشکیل همایش می رفتید سر و سامانی به آتش نشانی میدادید که اگر فردا حادثه ای شد با این ماشین آلات بدون تجهیزات روز و بدون نیروی متخصص میخوان چکار کنن . دو تا خودرو میگرفتید برای حمل زباله شهرداری خودش زباله جمع میکرد نه شرکت خصوصی با ماشین هایی که اصلا مال اینکار نیستند ، و کارگران بیچاره ای که در بدترین شرایط زباله را جمع میکنن یا فکری برای کشتارگاه میکردید

  پاسخ دادن
 2. 2

  سوالی از شورای محترم شهرپاوه

  چند سوال ازجناب نماینده واستاندار محترم استان درخصوص برگشت بودجه عمرانی شهرستان پاوه، چرا به سهولت بودجه شهرستان پاوه برگشت داده می شود⁉️‼️

  ▪️▪️▪️ بعدازظهر روز جمعه مورخ ۲۴ آذر ماه جناب آقای شهاب نادری نماینده محترم مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی در سالن ارشاد اسلامی پاوه درخصوص طرح جاده کمربندی شهرستان پاوه تصریح نمود: در نشستی که در سد داریان با حضور مهندس بازوند برگزار شد در خصوص تصویب ۹۰ میلیاردی این طرح صحبت شد و یکی از اعضاء شورا با آن مخالفت کرد، به همین سبب بودجه را برگشت دادیم.

  این نکته بحث های فراوانی را در پی دارد که جز با تاسف نمی توان برای آن نکته ای ویا توضیح خاصی برشمرد .

  این چه منطق توجیه پذیری است که به خاطر مخالفت بک عضو شورا بودجه ۹۰ میلیاردی این پروژه برگشت داده می شود‌؟

  ▪️دراینجا نگاه برنامه ریز مدیران به کجا رفت؟

  ▪️▪️▪️▪️چرا جناب نماینده محترم این موضوع را به سهولت پذیرفت؟

  ▪️چه دلیلی داشت که آقای نادری به خاطر مردم شهرستان پاوه مخالفتی ننمود؟ وبا مهر تایید به اطلاع رسانی آن مبادرت نمود؟

  چرا کسی سوال ننمود که علت مخالفت آن عضو شورا چه بوده است؟

  مردم پاوه با تمجید وتحیات مساعی استاندار ساعی را ارج می نهند، آن بزرگوار درصورت صحت مدعای جناب نماینده محترم، چرا وبه چه دلیل بدین سهولت اعتبار مردم شهرستان را جابجا کردند؟

  پشت این قضیه چی می تواند باشد، مقامات محترم مسئول لطفا ً یادآوری فرمایند که این جابجایی درچه جهتی هزینه می شود؟

  هرچند که باور آن محال است که شورا بتواند در برگشت بودجه ای نقش داشته باشد، لکن سوال نیز متوجه اعضای محترم شورای شهر پاوه نیز هست که چرا شورای شهر به تبیین موضوع مبادرت نمی نمایند؟ آیا آنان باعث وبانی برگشت بودجه اند؟ !

  به هرحال درآینده بیشتر به این موضوع پرداخته می شود ، به امید که مسولین محترم ذیربط توضیحات تکمیلی جهت تنویر افکار عمومی به سمع ونظر مردم برسانند واجازه ندهند بودجه پاوه به سهولت برگشت داده شود.

  پاسخ دادن
 3. 1

  علیرضا عزیزی

  به نام خدا و با سلام خدمت دانشمند بزگوار دیارمان جناب دکتر سیاری
  بنده به عنوان یک همشهری و همکلاسی دوران دبیرستان ، خدمت ایشان خدا قوت عرض نموده و وجود ایشان را مایه افتخار برای کل ایران می دانم . موفقیت روز افزون در سایه خداوند را برای ایشان آرزومندم . ان شاءالله در پناه خدا باشید.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.