مانور زلزله و ایمنی در مدارس منطقه نوسود برگزار شد/عکس قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » مانور زلزله و ایمنی در مدارس منطقه نوسود برگزار شد/عکس

به گزارش سلام پاوه:رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود اعلام کرد:همزمان با سراسر کشور مانور زلزله و ایمنی در مدارس منطقه نوسود با حضور بخشدار،شهردار، شورای اسلامی،مسئولین ادارات،فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در دبستان حضرت زینب نوسود به صورت نمادین برگزارشد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:منصور وهابی هدف از برگزاری این مانور را ارتقاء سطح آمادگی دانش آموزان و مدیریت بحران در زمان بروز حوادث عنوان کرد و افزود:برای کاهش تلفات و آمادگی دانش آموزان در زمان بروز حوادث لازم است آموزشهای لازم در خصوص نحوه پناهگیری در نقاط امن،رسیدگی به مصدومان،بازگشت امنیت و آسایش پس از بحران و اطفاء حریق به دانش آموزان ارائه شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش نوسود گفت:برگزاری مانور زلزله را که در واقع شبیه سازی شرایط بحرانی است به منظور کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله در مدارس ضروری است و در ادامه افزود:با توجه به ضرورت امر و نیاز دانش آموزان به آگاهی در این راستا مانور زلزله در ۲۳ واحد آموزشی منطقه در آموزشگاههای حضرت زینب و شهید حاجی بصورت نمادین و باحضور مسئولین برگزار شد.

وهابی در ادامه عنوان کرد:برگزاری این مانور می تواند مکمل برنامه های مدیریت بحران و هلال احمر بوده و برگزاری این برنامه در مدارس می تواند اثر بخشی خوبی را داشته باشد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. شهروند

    باسلا م خدمتتون عرض کنم که مسولین ادارات که درتصاویربالا دیده می شوندخودبایدالگویی عملی برای دانش آموزان باشندزنگ زلزله به صدا درآمده و زلزله فقط مختص دانش آموز نیست پس بهتربود که مجریان مانور خود قبل از دانش آموزان پناه می گرفتند و روشهای درامان ماندن را عملا به دانش آموزان یاد می دادند

  2. معلم

    به فرض ایمن سازی مدارس باز آموزش و امادگی لازم است واین مانور کار ارزشمند و پسندیده ای است .

  3. شهروند

    تنها راه ایمن سازی مدارس است . مانور چه و کشک چه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |