آیین افتتاح چادر جمع‌آوری کمکهای نقدی مردمی کمپین حمایت از کودکان زلزلە در پاوە برگزار شد/ گزارش تصویری قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » آیین افتتاح چادر جمع‌آوری کمکهای نقدی مردمی کمپین حمایت از کودکان زلزلە در پاوە برگزار شد/ گزارش تصویری

به گزارش سلام پاوه : صبح امروز در محل میدان شهدای پاوه آیین افتتاح چادر جمع‌ آوری کمکهای نقدی مردمی کمپین حمایت از کودکان زلزلە در پاوە برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : این مراسم کە توسط کمپین حمایت از کودکان زلزلە “نیشتمان بێتاقەتی کایەتانە” برگزار شد، در آغاز با یاد و نام خدا و یک دقیقە سکوت بە پاس قربانیان زلزلە شروع شد.

در ادامه مجری برنامه به تشریح مختصری از اهداف و برنامەهای کمپین پرداخت . قرائت بیانیەی کمپین بە زبان کردی(هەورامی) توسط  احسن رشیدی ، اجرای پر احساس شعر توسط کودکان پاوەای کیمیا، هایا و سوشیان ادامه پیدا کرد.

در ادامه این آئین نویسنده و شاعران محمدرشید امینی، هادی سپنجی و نادر نقشبندی ضمن ابراز همدردی با قربانیان و مردمان مناطق زلزلەزدە، از اقدام نیک موسسات و انجمنها مردم نهاد بە خاطرتشکیل کمپین حمایتی از کودکان زلزلە قدر دانی کردند و سپس بە قرائت اشعار خود در این زمینە پرداختند.

جهانگیر محمودویسی از اعضای فعال کمپین نیز طی سخنان کوتاهی اهداف و برنامەهای کمپین را تشریح کرد و بە خاطر مشارکت وسیع مردم در امر کمک‌رسانی بە زلزلەزدگان تقدیر و تشکر کرد.

در بخش دیگری از مراسم مجری برنامە ضمن عرض خوش‌آمدگویی بە روزنامەنگاران، خبرنگاران و اصحاب رسانە، ابراز امیدواری کرد کە این عزیزان تا پایان کار کمپین همراە و همکار کمپین باشند و اخبار و اطلاعیەهای کمپین را بە سمع و نظر مردم برسانند.

در خاتمە توسط چند نفر از کودکان پاوە، چادر کمکهای مردمی بە کمپین در میان شور و احساسات حضار، افتتاح شد و در ادامە شخصیتها و مردم خیَر کمکهای نقدی خود را بە صندوق ریختند.

? شمارەهای کمپین جهت دریافت کمکهای نقدی مردم خیّر و نیکوکار?
✅ شماره حساب: ۲۳۰۴۴۹۳۳۵ بانک رفاە
✅شماره کارت: ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۲۵۸۸۹
✅به نام : پیام آوران زمین پاک پاوە(ژیوای)

 

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. ناشناس

    سلام وردود بر غیرتتان.بنده بنوبه خود براین همه حمایت وغیرت وفرهیختگی مردم اورامانات غبطه میخورم افرین به این حمیت ومردانگی درود برشرفتان که واقعا الگویی هستید برای دیگران

  2. ناشناس

    این انجمن قلم پاوه فقط سخنرانی بلده خوب چرا خودتون کمک نمی کنین??? تا مردم هم از شما یاد بگیرند .سخنرانی راحته چون پول بهش نمیدن.

  3. همشهری

    مردم زلزله زده داخل گل و لای از سرما دارند یخ میزنند کاش بجای اجرای این نمایشنامه ها بفکر خرید چند تا کانکس بودید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |