قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اقدامات دادستانی پاوه برای جمع آوری معتادین سطح شهرستان پاوه

به گزارش سلام پاوه : دادستان شهرستان پاوه گفت : بنابر درخواست شهروندان در راستای جمع آوری معتادین سطح شهرستان پاوه و مبارزه با مواد مخدر با مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه مذاکرات لازم صورت گرفت.

مسلم الماسی در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت : نظربه درخواست تعدادی ازشهروندان محترم شهرستان پاوه در ارتباط با جمع آوری معتادین سطح شهرستان پاوه با مسئولیین محترم ستاد مبارزه با مواد مخدراستان کرمانشاه مذاکرات لازم صورت گرفت. و تصمیمات قابل توجه ای برای رفع این مشکل در شهرستان گرفته شد.

وی افزود : براساس موضوع ماده ۱۶قانون مبارزه با موادمخدر در اولین قدم معتاد هایی که بصورت متجاهر درسطح شهر اقدام به مصرف مواد مخدر می نمایند خانوادهای آنها می توانند به دادستانی شهرستان اعلام نمایند تا بصورت رایگان به کمپ های ترک اعتیاد کرمانشاه معرفی شوند.

الماسی ادامه داد و گفت : سایر خانواده هایی که جوانان آنها به موادمخدر اعتیاد دارند لیکن متجاهرا اقدام به مصرف موادمخدر نمی نمایند،نیز به دادستانی مراجعه نمایند تا به کمپ های مجاز ترک اعتیاد معرفی شوند.(موضوع ماده ۱۵قانون مبارزه باموادمخدر)باتوجه به مذاکره انجام شده با مسئولین محترم استانی هزینه نگهداری دراین دسته از کمپ ها که ششصد هزار تومان میباشد را به نصف یعنی سیصدهزارتومان برای شهروندان پاوه کاهش دادیم.

دادستان پاوه در پایان گفت : شهروندان هوشیار باشند که یکسری افراد سودجو اقدام به احداث کمپ های ترک اعتیاد بدون مجوزات لازم و پزشک و روان پزشک کرده اند و اقدامات غیر اصولی را انجام می دهند که گاها مشاهده شده است تعدادی از معتادین براثر صدمه بدنی توسط مسئولین این کمپها فوت نموده اند درحالی که کلیه کمپ های که معتادین توسط دادستانی پاوه معرفی میشوند دارای مجوز از سازمان بهزیستی استان کرمانشاه میباشند. لذا درصورتی که مردم بصورت جداگانه به کمپ های ترک اعتیاد مراجعه می کنند به این موضوع دقت نمایند.

گفتنی است دادستان شهرستان پاوه در اقدامی ارزشمند اقدام به تشکیل کانال تلگرامی تحت عنوان مطالبات عمومی مردم شهرستان پاوه به آدرس @dadsetanipaveh   کرده است و به صورت مستقیم پیگیر مطالبات مردمی می باشد.

 

 1. بهروز شفيعي

  درود بر دادستان بزرگوار ، امیدوارم بسیاری از ریشه های مفاسد که جنبه عام دارند با درایت این بزرکوار خشکانده شود . در اندک زمان حضور ایشان کارهای خوبی صورت گرفته است.

 2. شهروند پاوه

  ما مردم پاوه از شما دادستان بزرگوار حمایت و. پشتیبانی و از زحماتتان قدر دانی میکنیم.
  درود بر اقای دادستان عزیز

 3. دانشجو

  سلام اقدام بسیارارزشمندی است چون واقعا اینها الگوی خوبی نیستند ودر شهر آزاد میگردند درضمن نود درصد سرقت ها اینها هستندلطفا جمع آوری کنید در صد امنیت مردم بلا میرود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |