7 Comments

 1. 7

  عین الدین رحیمی

  تبریک به انتخاب بجاوشایسته جناب مهندس علیمرادی به سمت مدیرعامل شهرک صنعتی شهرستان پاوه وآرزوی توفیق وبهروزی برای ایشان

  پاسخ دادن
 2. 6

  آزادعلیمرادی

  با عرض سلام وتقدیم تبریک وتهنیت به حضور جناب مهندس علیمرادی
  جا دارد مراتب تقدیر وتشکر خود را بابت تلاش وکوشش بی وقفه وشبانه روزی شما در جهت پیشبرد اهداف اشتغالزای در سطح منطقه، به محضر جنابعالی رسانده و انتخاب بجا وشایسته شما بسمت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه را تبریک عرض نمایم .
  برایتان توفیقات روز افزون را از خداوند متعال خواستارم.

  پاسخ دادن
 3. 5

  افشین رحیمی

  استادمعزز جناب آقای مهندس علیمرادی انتخاب بجاوشایسته جنابعالی بسمت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه برگ زرین وسندافتخاردیگری برای منطقه وعلل الخصوص دانشجویان شما می باشد که انشاءالله باهمت ودرایتتان تحولی شگرف دربازاروموجب رونق اقتصادی شهرمان شوید.
  دانشجوی کوچکتان افشین رحیمی

  پاسخ دادن
 4. 4

  جعفری

  تبریک
  قطعا این انتخاب شایسته مهندس علیمرادی را باید به فال نیک گرفت و انشالله شاهد پیشبرد اهداف اشتغالزایی به واسطه پیشرفت شهرک صنعتی می باشیم

  پاسخ دادن
 5. 3

  همکار

  با عرض تبریک و تهنیت ،توفیق روز افزون شما برادر گرامی را از خداوند منان خواهانم.امید که این دیار همیشه از پتانسیل جوانان متعهدی چون شما بهره مند گردد.

  پاسخ دادن
 6. 2

  امیر حاتمی

  انتخاب به جا وشایسته جناب آقای مهندس علیمرادی را تبریک عرض می کنم وبرای ایشان آرزوی موفقیت وسر بلندی را از خداوند برایشان خواستارم واقعا این مهندس خوش اخلاق شایستگی پسته های بالاتر را لایق می باشند

  پاسخ دادن
 7. 1

  پیمان

  این انتخاب شایسته را خدمت مهندس علیمرادی .دوست و همکار عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نموده برای ایشان تداوم موفقیت هایشان را از درگاه ایزد منان خواستارم .
  امیدوارم با تخصص و تجاربی که در ایشان مشهود است گامی در راستای رفع مشکلات و کاستی های شهرک های صنعتی شهرستان پاوه برداشته شود .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.