قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » درخشش شاعر خوش ذوق پاوه ای در سردشت/شعر هادی سپنجی اثر برتر همایش معرفی شد

به گزارش سلام پاوه:هفتمین همایش سراسری علمی ادبی بانوان در سردشت با معرفی ۱۴ شعر و ۳۸ مقاله برتر از بین ۱۰۴ اثر ارسال شده از ۱۹ استان کشور به پایان رسید.هادی سپنجی

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:فرماندار سردشت در این همایش با تاکید بر نقش بانوان،دانشگاه ها را نقطه عطفی در توسعه یافتگی ارزیابی کرد و گفت:دانشگاه ها با برنامه های مدون و استراتژیک بهترین مکان برای تفکر و افزایش مشارکت های اجتماعی و فرهنگی بانوان هستند.

‘نژاد جهانی’ آموزش و پرورش را زیر بنای توسعه دانست و افزود:زنان در رابطه با آموزش و پرورش کودکان نقش مهمی را ایفا و زمینه بهره مندی و توسعه همه جانبه را فراهم می کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سردشت نیز در این همایش اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش اشاعه فرهنگی، تبادل اندیشه و افکار بین فرهیختگان، ادیبان و نویسندگان اقوام و مذاهب مختلف استان های مختلف کشور بوده که قطعا پازل فرهنگی زیبایی را به وجود آورده است و اینگونه اقدامات حرکت در راستای توسعه و رشد و بالندگی علمی شهرستان است.

کاوه حیاک اضافه کرد:در این همایش ۱۰۴ مقاله از ۱۹ استان در ۲۸ موضوع و ۵ محور عمده زنان و مطالعات فلسفی، ادبیات و زنان، زنان و مطالعات فرهنگی، زنان و مطالعات خانواده، و همچنین زنان و رسانه های ارتباط جمعی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

وی افزود:با نظر هیات داوران ۱۴ شعر و ۳۸ مقاله به عنوان اثرات برتر معرفی شدند که با اهدای تندیس همایش و جوایز نقدی از هر یک از آنها تجلیل شد.شرمین حکمت از آذربایجان غربی (سردشت) فاطمه علون آبادی از اصفهان(اصفهان)آقای آوات مصطفایی و خانم کلثوم احمدزاده از آذربایجان غربی(سردشت)آقای آرمان و خانم شلیر اولی از کردستان(سقز)خانم فاطمه خالق صفت از آذربایجان غربی(ارومیه)خانم لیدا واعظ از یزد،آقای موسی الرضا حیدری از خراسان رضوی‌(مشهد) و همچنین شعر آقای هادی سپنجی از کرمانشاه(شهرستان پاوه)شعر آقای فرهاد صالحی فر از آذربایجان غربی(سردشت)،مقاله خانم شیدا احمدی از کردستان (بانه) از جمله تعدادی از تقدیرشدگان بودند.

 

هادی سپنجی

  1. همشهری

    تبریک میگم به کاک هادی واقعا مایه افتخاره .

  2. سعدی سپنجی

    ته بریک ماچو به کاک هادی عه زیزی .جه خودای گه وره ی گه ره کمه ن که هه میشه ویش و بنه ماله ش هه ر بیوه ی و سلامه تی بانی.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |