قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » گزارش تصویری سلام پاوه از آئین شکر گزاری انار در روستای خانقاه شهرستان پاوه

به گزارش سلام پاوه : در هنمین روز از آبان ماه ۱۳۹۶ در فضای زیبای روستای گردشگری خانقاه در شهرستان پاوه با حضور گردشگران ، مردم و مسئولان آئین شکر گزاری انار در فضای زیبای طبیعت پاییزی این روستا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : رنگین کمان خزان پاییزی درمور در فاصله یک کیلومتری خانقاه امروز میزبان دوستداران طبیعت بود . دلهای یکرنگ امروز سه شنبه ۱۳۹۶/۸/۹ شاهد رنگارنگی برگهای توت، انجیر و انار، گردو و… بود.

چشمها بر آن همه زیبایی و هنر و تدارک خیره مانده بود. شعر،موسیقی ،بازیهای بومی ـ محلی ,نمایش و غرفه های رنگارنگ با طعمهای متفاوت فضای مملو از صمیمیت و باهم بودن را به رخ می کشید.

دسته دسته از نسلهای دیروزی تابه امروز با احترام درکنار هم همچون دانه های انار چیدمانی آکنده از یکرنگی و یکدلی را نشان میداد. از عوامل اجرایی ،دهیار،شورا و نوجوانان و جوانان روستا صمیمانه قدر دانی میکنیم که این همه نظم و احترام را که نشان از یک فرهنگ متعالیست به میهمانان نشان دادند.(رحمان محمودی)

عکس : فرهاد صالحی 

 

تصاویری از این آئین زیبا در روستای خانقاه

 

انارانه خانقاه

 

 

 1. شهروند

  جشنواره بخور بخور خانقاه همان چند سبد انارداشت که تومراسم خورده شد انارش کجابود

 2. ژیوار خ

  سپاس گردشگری یک روز خودرا از بیکاری نجات دادیم وسرگرم شدیم

 3. ارمین نوسودی

  مسول روابط عمومی فرمانداری شما که از تجربه فراوانی داری چرا در گزارش خود اشاره به انار نوسود نشد این خیانت است به باغداران نوسود و بی خیالی بخشدار واجازه آنها به دست مسول گردشگری خدایی افت است برای یک بخشدار ویک مسول جهاد کشاروزی تمنا دارم سانسور نشود حرف به حق مردم باغدار است ونه می شد برای یک روز هم می شد این شهر از بن بست خارج می شد انشا ا دهیار اقدام قانونی با فرماندار انجام دهد

 4. نوسود رحمان ی

  بخشدار نو سود افسوس برای شما وبیخبر از باغات شهر نوسود مقام اول در تولید انار دارد یا نسمه یا خانقاه وآیا این شهر مرزی نباید در اولویت ؟؟؟؟؟؟ باشد یا اول شهر پاوه مسول گردشگری پاوه هدف او خود مطر ح کردن وامتیاز گرفتن است وما باغدار به فکر فروش ثمر خود می باشیم مدیر سایت به خا طر شهدای این اب وخاک خصوصا نوسود سانسور نشود

 5. ناشناس

  احسن به مردم روستای بدون انار خانقاه که جشنواره بزرگ انار را بنحو احسن انجام دادند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |