قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » هیچ گونه رای گیری عملا در صحن شورا انجام نشد و صحن شورا فقط فیلم بود

به گزارش سلام پاوه : صبح امروز در نشست پرحاشیه اعضای شورای شهر پاوه علی محمد میری با ۳ رای به عنوان شهردار انتخاب شد . در این نشست دو نفر از اعضای شورا به نشانه اعتراض به فرآیند انتخاب شهردار جلسه را ترک کردند و در پی اظهارات سخنگوی شورا و بنا بر درخواست  این دو عضو شورا پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه و هزار ماسوله گفتگوی ویژه ای را با این دو عضو معترض شورا جهت تنویر افکار عمومی انجام داده است

سوال : با توجه به برگزاری نشست امروز ، شهردار با اکثریت آرا انتخاب شد آیا شما این انتخاب را قبول می کنید؟

احسن احمدی اظهار داشت: این انتخاب را از دو منظر قبول نداریم اول از منظر انتخاب فرد و بررسی توانایی های آن و دوم از منظر قوانین و مقررات تشکیل جلسات رسمی و تصویب نامه های احتمالی . در مورد اول یا همان بررسی توانایی های یک فرد باید عرض کنیم که علی رغم احترامی که برای اقای میری قائل هستیم باید عرض کنم که با توجه به سابقه دوساله ایشان در پست شهرداری و بررسی عملکرد نامبرد بوضوح مشخص است که این شخص هیچگونه برنامه ای برای حل مشکلات و معضلات شهر نداشته و بقولی برنامه محور نیست و فعالیت های ایشان محدود به کارهای روزمره و معمولی است که حتی در این امورات هم ضعف هایی دارد که در این باره بعدا بیشتر خواهید شنید.

در مورد وضوع دوم یا همان رعایت قانون و مقررات حاکم بر تشکیل جلسات باید عرض کنم که طبق قانون رئیس محترم شورا باید طی دعوت نامه رسمی که باید به دست اعضا برسد باید اعضا را به جلسه دعوت نماید و در این دعوت نامه تاریخ و ساعت و محل جلسه و از همه مهمتر دستور جلسه مشخص باشد که در این مورد اساسا دعوتنامه ای بدست ما نرسیده است و اگر رئیس محترم شورا وصول این دعوتنامه ها را با امضای ما دارد ارائه دهد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر پاوه ادامه داد و گفت : که ما با خود شخص آقای میری هیچ مشکلی نداریم و فقط معتقد هستم که افراد توانمندتراز اقای میری در این شهرستان و احیانا در نقاط دیگر ایران که برای ما قابل دسترس باشند بسیارند.

 

وی افزود: در ماه های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری طبیعتا در اکثر شهرستان ها اعتباراتی را مصوب کردند و براساس این اعتبارات چند پروژه همچون آسفالت خیابان ها در پاوه انجام شد که ممکن است مبنای قضاوت برخی از همشهریان محترم باشد که باید عرض کنم اولا جذب این اعتبارات به هیچ وجه به علت تلاش ایشان که منجر به جذب بیشتر اعتبارات خارج از قاعده باشد نبوده است .

از این گذشته یکی از دلایل عدم باور ما به ایشان اتفاقا همین پروژه ها و نوع اجرا و مدیریت آنها بوده است که هم از لحاظ فنی مشکلاتی دارند و هم از لحاظ مدیریت مالی بدین معنی که در اجرای این پروژه ها رعایت اصول فنی در سطح پایین بوده است و از لحاظ مدیریت مالی به هر علت بار مالی بسیاری بر شهرداری تحمیل شده است که اگر این موارد رعایت می شد راندمان کار بالاتر میرفت و در نتیجه توان شهرداری برای ادامه و یا تکمیل و پروژه ها بسیار بیشتر میشد.

ما اگر بخواهیم تغییری در شهر ایجاد کنیم به یک فرد قوی تری نیاز داریم چون ایشان امتحان خود را پس داده است و یک فرد معمولی است و آن ایده و خلاقیت را برای ادامه کار ندارد.

احمدی ادامه داد: من بخش زیادی از حرفهای سخنگوی شورای شهر را تایید نمی کنم چون کاملا نظر شخصی خود ایشان می باشد و نظر اعضای شورا نمی باشد، سخنگوی شورا حق تفسیر را ندارد و فقط حق خبر و اطلاع رسانی را دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: نتیجه برگزاری این نشست این بود که اولا من هیچ گونه دعوت نامه رسمی از شورا را نداشتم چه بسا پیش از این آقای اسلامی نیا پیشنهاد برگزاری این نشست را برای روز دوشنبه داد و طبق ضرورت احتمال میرفت نحوه و ساز و کار تعیین شهردار از میان افراد مطرح شده بحث شود و قرار نبود رای گیری انجام شود.

 

احمدی گفت: مورد قابل تامل دیگر این است که آقای میری در زمان مهلت ثبت نام فراخوان ، ثبت نام نکرده است و بارها هم خود ما اعلام کرده ایم که چرا برای ثبت نام اقدام نمی کند ولی ظاهرا خود ایشان تمایلی به ثبت نام نداشتند و چندین بار هم از آقای اسلامی نیا گله مند بودیم که چرا ایشان را برای ثبت نام نمی آورید اما پس از حدود یک هفته پس از انقضای مهلت ثبت نام نهایتا سه نفر از اعضای شورا به ثبت نام وی تاکید کردند.این در حالی است که افراد توانمند بسیاری صرفا به دلیل اتمام مهلت ثبت در فراخوان نتوانستند شرکت کنند.

سامان مرادی عضو دیگر مخالف انتخاب اقای میری به عنوان شهردار نیز گفت: ما با شخص آقای میری هیچ مشکلی را نداریم اما از فرایند انتخاب ایشان که تایید شده است مشکل داریم ، انتخاب آقای میری با این سبک و سیاق آن را توهین به خود و شعور مردمی که به اینجانب رای داده اند می دانم و به نشانه اعتراض، جلسه را ترک کردم .

 

وی با تایید سخنان آقای احمدی گفت: هیچ گونه رای گیری عملا در صحن شورا انجام نشد و صحن شورا فقط بازی  و فیلم شورا بود و آرایی که قبلا در بیرون از شورا تعیین شده بودند، بدون نظر و مشورت ما ، به شورا وارد شد.

 

احمدی در پاسخ به این سوال که چرا اسامی ۱۱ نفر ثبت نام کنندگان رسانه نشد؟ گفت: این افرادی که ثبت نام کردند بنا به مصلحت خود خواهان عدم انتشار اسامی خود در فضای مجازی شدند اما بعضی از انها با انتشار مقاله های در سایتها ،ان را مانعی برای خود نمی دیدند.

نحوه انتخاب شهردار در دوره اول هم این طور بود که عده ای با توجه به آنکه امتیاز و آرای آنها به مراتب کمتر از بقیه بود کناره گیری و در نهایت ۵ نفر از آنان بیشتر از ۳ رای آوردند که در پی آن اعتراض فراوانی صورت گرفت و افرادی هم بودند که حتی با ۵ رای ، که نکته قابل تامل اینکه این فرد که ۵ رای موافق را آورده بود در دوره دوم سه رای موافق برای وی ثبت شد و توجه به این نکته جالب است که اگر قصد و غرضی در کار نیست چطور ممکن است در عرض کمتر از یک ساعت یک فرد در معرض رای گیری قرار گیرد و بار اول پنج رای موافق و بار دوم سه رای داشته باشد و تزلزل در انتخاب نشانه چیست ؟

اما در نهایت به معرفی دکتر برهان ولدبیگی منجر شد، که با کنار گذاشتن موضوعات امروز و جلسه جزییات جلسه تعیین آقای ولدبیگی وجود سناریو از پیش تعیین شده را نباید بی اساس دانست.

وی همچنین اظهار نمود که ما اساس را بر تعامل و همفکری در جهت توسعه شهر گذاشته ایم که دوستان ما در شورا کم کم در صدد بستن راه تعامل و همفکری هستند.

سامان مرادی  افزود: مدت زمان مشخصی را از روز شنبه تا پنجشنبه برای ثبت نام شهردار فراخوان دادیم اما اقای میری اصلا در این موعد مقرر ثبت نام نکرد و شخصا هم به ایشان گفتم که اگر علاقمند به ثبت نام هستید اقدام کنید و چند روز پس از پایان مهلت ثبت نام، روزمه ای را حاوی مشخصات خود بدون آن که خود ایشان هم حضور پیدا کند برای شورا فرستاده بود که بدون اعلام هیچ برنامه و ایده ای بود.

احسن احمدی هم در این میان گفت: یک نفر دکترای عمران در کرمانشاه اعلام آمادگی برای ثبت نام کرد اما چون موعد مقرر به اتمام رسیده بود امکان ثبت نام وی نبود اما این ظلمی است که قابل دیدن است .

سوال : آیا دخالت های بیرون از شورا باعث تایید آقای میری به عنوان شهردار گردید ؟

احسن احمدی گفت: خیر هرکدام از اعضای شورا می توانند تشخیص موافق و یا غیر موافق بودن خود در هر زمینه ای را اعلام کنند و در این زمینه هیچ قضاوتی را نداریم چون هیچ ابزاری برای شناخت طرف مقابل وجود ندارد اما به چه دلیل به معرفی آقای میری منجر شد این را در حوزه انصاف نمی دانم که آن را قضاوت کنم ، نه آن را تایید و نه آن را رد می کنم.

سامان مرادی نیز در بخش دیگری از سخنان خود گفت: چطور ممکن است که آقای میری همزمان هم به عنوان حراست و هم به عنوان شهردار به مدت دو سال در شهرداری فعالیت داشته باشند؟این یعنی خلاف. چطور می شود همزمان در قوه مجریه و هم قضاییه فعالیت کند؟ این غیر ممکن است.

و در این میان  احمدی هم گفت: این موضوع را با کرمانشاه درمیان گذاشتم که انها هم اظهار تعجب می کردند.

وی با بیان اینکه گزینه بومی برای من اهمیت دارد اما در اولویت اول نمی باشد و در اولویت های چندم قرار دارد گفت: در تایید بومی بودن، اگر این شخص در قبل و یا بعد از این پست در شهرستان سکونت داشته باشد آن زمان بومی تلقی می گردد و اما اگر به عنوان ماموریت کاری به دیگر شهری عزیمت نماید حتی اگر ۱۰ سال باشد نمی توان گفت که آن فرد بومی منطقه است بلکه باید تبعات ان شهر عاید فرزندان آن فرد هم گردد نه اینکه در طول عمر هم پس از ماموریت کاری خود به شهرستان سفر نکند.

احمدی گفت: برای عملکرد شهردار پاوه هم صرفا باید مردم رضایت مندی را داشته باشند ، در این رابطه شخص بنده اعلام می کنم که حدود ۸۰ درصد مردم از شهردار رضایت ندارند و در حالی که بقیه اعضای شورا هم اعلام میکنند که شاید ۹۰ درصد رضایت کامل دارند و قضاوت برای این موضوع منطقی نیست تا براساس نظرات خود آن را اعلام کنیم .

وی در خصوص اعلام آمادگی خود برای تصدی شهرداری پاوه نیز گفت: فراخوان انتخاب شهردار پاوه با معرفی آقای ولدبیگی به پایان رسید اما من بنا به دلایلی که ترجیح میدهم برای خودم محفوظ بماند این کار را کرده ام و فقط قصد داشتم با اعضای محترم مشورت نمایم و در روز رای گیری مطلع باشند که کاندید هستم که اعضای محترم توجهی به این مورد نکردند که در نهایت جلسه را ترک کردیم.

 

 1. ١٩

  دقیقا روزی که اعلام شد دکتر برهان ولدبیگی از طرف شورا برای شهرداری انتخاب شده یکی از کاکنان شهرداری گفت اینا همش حرفه نهایتا میری ابقا میشه اونموقع باور نکردم گفتم این شورا کارش درسته وهمچین جریانی امکان نداره اتفاق بیفته ولی الان دقیقا همون حرف شد و ما متاسف شدیم !!!!!

 2. روژین

  تلاش اقای مرادی و احمدی جرقه ایست برای از بین بردن رشوه و باند بازی امید است با همت تان شعله بگیرد و خدا کند اعضای دیگر شورا زود تر از خواب غفلت بیدار شوند و برای پاوه ای ای اباد دست به دست اقای مرادی و اقای احسن احمدی بدهند.

 3. در جواب هاوین

  کاک هاوین عزیز (یا خانم هاوین)
  مردم پاوه اعم از هورامی وعشایر همه باهم برادرند.
  شما کاسه داغتر از اش نشو.

 4. هاوین

  انتخاب شهردار مصرعی از شاهنامه پاوه و شورای پاوه است. شهردار عملا اختیارات قانونی زیادی ندارد و شهرداری پاوه یک سازمان مستمند و بدهکار است. شاه بیت این جریان بده بستانها و پشت پرده های فروش تراکم و تخصیص زمین و ملک و غیره به منصوبین است همان موضوعی که پاوه را به زانو در آورده و شوراهای منتخبِ مردم سالهاست این افتخارات را در کارنامه خود دارند!!!
  نحوه انتخاب شهردار و این جوسازیها و اقلیت و اکثریت یک نوع انحراف اذهان عمومیست. پاوه و جامعه پاوه از امراض مزمن فراوانی رنج میبرد امراضی که با دارو قابل درمان نیستند، یک جراحی اصولی لازم است تا غده های سرطانیی که جامعه را بزانو در آورده از جیم و روح پاوه زدوده شوند این کار هم تنها با همت و اراده مردم قابل اجراست، مردمی خوابزده و عشایر زده و متعصب که دچار توهم خودبزرگ بینی مفرطند.

  • ميراوا

   با سپاس فراوان از هاوین گرامی. به راستی حق مطلب را ادا نمودید و حرف دیگری باقی نمانده است.

 5. همشهری

  ناشناسی که درود می فرستی بس کن توروخدا کم تملق و چاپلوسی کنیین راست می گی بومی به درد نمی خوره چون ازخودمونه و کسانی که دوروبرشن نمی تونن به اهداف شخصیشون برسن واقعا مایه تاسفه برای هرسه نفر افرین به احمدی و مرادی عزیز که همه چی رو روشن کردن.

 6. عابد

  ناشناس راست می گه اقای میری خیلی کار برای پاوه انجام دادن اسفالت جاده ها بعد چهارسال اونم با اون بودجه زیادی که برای شهرداری امده بود واقعا خنده اوره .خودتم می دونی انتخاب دوباره ایشان چیزی جزمنافع شخصی نبوده پس بحث و رو به شهرداره بومی ربط نده بین این همه جوان تحصیل کرده و اگاه که معرفی شده بودن کسی غیر ایشان لیاقت نداشت افسوس برای هر سه نفر ومرحبا به اقای مرادی و احمدی عزیز

 7. ناشناس

  درود بر تو اقای لطف الهی با این کارت دهن خیلی هارو بستی و نقشه های زیادی رو ناکام گذاشتی بومی لیاقت شهردار شدن رو ندارد برای . و ………..
  مردم الکی پنج دورس به تو رای نمیدن لیاقتشو داری

 8. ميراوا

  مرحبا به اقایان احمدی و مرادی این حرکت شما و استقامت و پایداریتان ستودنیست
  تاسف برای اقایان جراح زاده و اسلامینیا و لطف الهی
  امیدوارم همه مردم شما هارا خوب بشناسند که چگونه نظرتان را تغییر میدهید و رنگ عوض می کنید
  کاک حیدر که جرات نداشت نظر ها را در مصاحبه خود با سلام پاوه بشنود و خود ایشان از همه مردم خوبتر می دانست که چه افتضاحی به بار اورده به همین دلیل قسمت نظرها را مسدود کرد
  جراح زاده هم که در دوران انتخابات دوستان و فامیلهای نزدیک خود می گفتند که نمیشود به دلشاد امید بست چون نمی تواند خود تصمیم بگیرد باید از جای دیگر گرفته شود
  لطف الهی هم با این کار بار دیگر شهر را قربانی منافع شخصیش کرد و این بارشهر را بخشید نه جاده را
  به یک سال ریاست شورا
  رییس سال اینده جهانبخش لطفالهیست

 9. ناشناس

  من مونده م شهردار بومی چه گلی به سر ما زده تا حالا و چه کارایی کردن که جلوی چشممون باشه بنظرم این شهرداراقای میری باج به کسی نمیده و تا حالا هم از شهردارهای بومی بیشتر کار کرده و شورا فقط به فکر منافع شخصی هستن همش عشیره گراییه و حالا هر کی طرف اقای احمدی و مرادی هستن به فکر منافع خودشونن و هرکی طرف اقای لطف الهی و جراحزاده و اسلامی نیا هستن به فکر منافع شخصی خودشون اخه این شهردار حداقل یه چند تا کار مثبت داریم ازش میبینم چرا عوض بشه از بومی ها هم بهتر کار کرده حالا تا یکی جدید بیاد و تجربه کسب کنه و ساخت و پاخت کنه چهار سالش تموم میشه و همون اش و همون کاسه س خوب حداقل بزارین این تجربه ش بیشتره بمونه و کارشو انجام بده حالا هرچی دعواس سر ساخت و ساز و پروژه های کلان هستش که شوراها تو سرشون هست و یه پیمانکار معرفی کنن اون وسط یه چیزی گیرشون بیاد

 10. بی طرف

  انتخاب شهردار اصول و مبانی خاص خود را دارد و امیدوارم که این اصول رعایت شود.
  در دوره قبل شورای پاوه دو گروه بودند.گروهی ۴ نفره و گروهی دیگر ۳ نفره. در این دوره هم به دو گروه ۳ نفره و ۲ نفره تقسیم شده اند.که این گروه بندی ها فقط به ضرر مردم شریف پاوه می باشد.
  کاری به انتخاب شهردار ندارم. اما دوست دارم واقعا شهرداری برای پاوه انتخاب بشه که دلسوز شهرستان پاوه باشه.
  در قبل از انتخابات در زمان تبلیغات در جایی بودم.که آقای لطف الهی به آنجا آمد. و گفتند اولین کاری که اگه انتخاب شدم.باید انجام بدهم انتخاب شهردار بومی است. در عجبم که الان عکس حرفش را انجام داد

 11. شهریار

  شنیده شده یکی دو سه نفر از کارمندای شهرداری این بار دوباره توماری رضایت برای میری از طرف کارمندان و کارگران شهرداری نوشتن و از آنها امضا گرفتن شکی نیست جمع کردن امضا با روگیری کار خوبی نیست. میگویند این چند بار است هر وقت نیاز شده امضا گرفتن. عامل تومار از چهره های به اصطلاح مذهبیست.شهردار شدن با هرقیمتیییی!!!!!

 12. ناشناس

  از تصمیم اکثریت شورا تشکر میکنم برای انتخاب آقای میری
  خصوصا از آقای جراح زاده

 13. مهاجر

  ماچاپاۆه ای وه ڕه قی چه ڕمه مۆانۆوه،یان عه قڵ جه پاوه………………ده ی کۆگۆ ای قسێ ڕاسا

 14. شهروند

  خیلی خوبه این فضای اعتراض و ای کاش چندسال پیش هم این امکان وجود داشت و خیلی از شخصیت ها نقد میشدن ….

 15. احمد

  درجواب میلاد
  آقای احمدی درمورد دعوتنامه گفته اند که از طرف ایشان اعلام وصول نشده وبه دست ایشان نرسیده.ممکن دعوتنامه نوشته شده باشه ولی دردفتر شورا باشه درنتیجه ازآن عکس گرفته باشند.

 16. متعهد

  آقای….از همون اول معلوم بود که به کی به عنوان شهردار رای می دن به خاطر منافع شخصیشون ولی آقایان…..و…..شما چرا؟آقای احمدی و مرادی عزیز به خاطر شفاف سازیتون جاودان باشینوپاینده.

 17. شهروند

  همین اختلافها باشد خیلی خوب است تا اینکه همه با هم موافق باشند حداقل حالا فهمیدیم که انتخاب شهردار بر اساس روال قانونی نبوده و اگر بنا به گفته این آقایان انتخاب شهردار به اینصورت بوده باشد غیر قانونی است و در جای دیگر انتصاب شده و این افراد شورا هم بنا به مصالح و منافع شخصی آن را پذیرفته اند تا در آینده از بهرمند شوند و این دو عزیز هم سرشان بی کلاه مانده به جای پافشاری بر قانون قهر کرده اند و ترک مکان نموده اند که هیچ کار قهرمان‌انه ای نبوده تا از آن تشکر نمود باید ایستاد و حرف حق را بر کرسی نشاند

 18. ناشناس

  باسلام هنوز پشت میز ننشسته ظاهرا سر تقسیم املاک دعوا بالا گرفته… از ماست که بر ماست…وقتی سطح تفکر عشیره گری داریم همین است و بس

 19. نا آشنا

  شورای شهر پاوه
  متاسفم که من اهل پاوه هستم .آیا شما میدانید شهرستانی با چننین وضعیت فیزیکی خاص چه شهر داری می طلبد چه امکانات و خدماتی در شهر شما وجود دارد نظر خواهی کنید
  دعای آخر به امید آنکه خیابان شهر طی چند سال آینده بسته شود و شهر دار غیر بومی پشت سر به شما بخندد

 20. ناشناس

  باید از این سه نفر شورا پرسید اگر یکی از شماها رفتید شهر آقای امیری شهردار بودن هیچ رفتگری هم بهتان نمیدن چرا به این مردم مظلوم پاوه ظلم کردید تا کی بیدار نمی شوید سیاسی بازی وتملق تاکی ببینید وضع شهرتان چطوره است اگر احساس مسولیت می کنید مقایسه کنید با شهرستانهای همجوارت که قبلا بخش بوده اند آخر پاوه چه امکاناتی داره از بیمارستان تا پزشک متخصص تا ترافیک ورونق گردشگری وجاده به خود آیید کار بدی کردید پشیمان شوید بهترین گزینه را از افراد بومی تحصیل کرده ومتخصص ودلسوز به عنوان شهردار انتخاب کنید بزارید اگر آقای امیری میخواهند خدمت کنند مدتی است در پاوه خدمت می کندبره درشهر خود فرماندار بشه مردم بشما رای ندادند اینطور سیاسی کاری وتملق بازی کنید هنوز دیر نشده تجدیدنظر نظر کنید تاریخ این اشتباه شماهارا ثبت خواهد کرد حیف است نتوانستید مثل گذشتکان پاوه واجدادخودتان نام نیک بجا گذارید

 21. دمکراسی

  اقای لطف الهی که وضعیتشان مشخص است و بفکر باند بازی و …….ه هستند و طی چند دوره گذشته خود را ثابت کرده اند
  و ظاهرا اقای جراح زاده و اقای اسلامی نیا هنوز قانع نشده اند که مردم با ماندن اقای میری و یا هر فردی که نتواند تحولی در برنامه های شهرداری و شهر ایجاد کند مخالف هستند
  جهت قانع کردن ایشان
  یک پیشنها به سایت وزین سلام پاوه و مردم شریف شهرستان پاوه
  فراخوان جهت اعلام مخالفت

  زمانی تعیین کنید تا افراد مخالف این انتصاب در مکان شورا تجمع کنند و دلایل مخالفت را به این بزرگواران اعلام کنند
  و در صورت امکان گزینه های پیشنهادی خود را به شورای شهر اعلام نمایند
  تا جای شبه ای نماند
  گزینه غیر بومی متخصص و توانمند هم بسیار مناسب می باشد

  • ميراوايي

   با پیشنهاد شما کاملاً موافقیم. نظر مثبتی است، اما متأسفانه برخی اعضای شورا(به ویژه دو نفر از آنان که از یک محله اند) فضای شهر را دچار تفرقه کرده اند که با چنین فضایی هر نیتی که دارند پیش می برند. ابتدا باید روشنگری کرد و به مردم فهماند که باید پاوه ای باشند نه سرده ای و میراوایی و غیره

 22. میلاد

  احسن احمدی بیا ودر باره دعوت نامه شورا برای انتخاب شهردار به نام شماست که در هزار ماسوله قرار دارد توضیح بده شما که گفتید از شما دعوت نشده؟

 23. شهروند

  خدمت شهروندی که خودش رو اگاه معرفی کرده عرض کنم من خودم شاهد این بودم که دونفر ازسه نفری که به میری رای دادن یکی از اهداف مهمشون انتخاب شهرداری غیر ازایشان بوده انتخاب جناب میری چیزی غیر از منافع شخصی نیست و واقعا برای جماعت پاوه متاسفم که همچین نماینده ای رو به شورا فرستادن .بحث بومی و غیر بومی نیست ولی بین این همه جوان تحصیلکرده میری چرا ؟ عجباااااا؟

 24. در جواب اقای اگاه

  اقای محترم همین تنگ نظریهاتون باعث پس رفت این شهر شده مگه بساز و بفروش کن و پیمانکار جانی هستند که شما به چشم متخلف نگاشون میکنی .
  اگه بساز و بفروش کنان عقل داشته باشن توی این کوره دهات سرمایه گذاری نمیکنن . شما که ظاهرا طرفدار حیدر هستی نیازی نیست شما خیالبافی کنی مردم خودشون هم میری را میشناسن هم شما را و هم این تنگ نظریهای شما را فراموش نمیکنن

 25. پاوه شار

  با سلام
  امیدوارم این سناریو به این شیوه به پایان نرسد و این بزرگواران دنبال گزینه ای مناسب و توانمند برای این شهر باشند بومی یا غیر بومی اهمیتی ندارد .فقط توانمند و بابرنامه و برنامه پذیر باشد …
  و اقای میری را با کوله باری که در طی این چند سال مهیا کرده راهی کنند حال مثبت یا منفی…
  یک تذکر
  در جلسات خصوصی و عمومی اقایان جراحزاده و اسلامی نیا و لطف الهی به قدری حماسی و ایدال صحبت می کردند که اتنظار داشتیم بعد از یک ماه این شهر زیرو رو شود !!! هرچند شاید هم شهر را زیرورو کردند و فردی شایسته و درست و حسابی که بتواند بر کرسی شهرداری بنشیند و فخرفروشی کند یافت نکرده اند
  که اقای میری را انتصاب کردند و تحولات را از همین امروز شروع کرده اند و روند نابودی شهر و تحقیر مردم را در پیش گرفته اند
  یقین داشته باشید مردم بی تفاوت و ساکت نمی مانند و خوابهای شیرینتان را بکامتان تلخ خواهند کرد
  بگردید تا بگردیم
  از سلام پاوه و اقایان احمدی و مرادی کمال تشکر و قدردانی را داریم
  در اینده ودر عمل نشان خواهیم داد که دوره استبداد و حق خوری بسر امده

 26. اگاه

  در زمان تبلیغات انتخابات شورا و در جلسه مسجد حضرت عبداله(رض) از آقای اسلامی نیا سوال شد نظرت در مورد انتخاب شهردار آینده چیست ایشان به صراحت حمایت خود را از آقای میری اعلام نمودند وخوشبختانه با این حرکتش ثابت نمود که مرد وصادق کیست. ایشان یا اقای جراحزاده نه پیمانکار ونه کاسب هستند که دنبال شهردار خاصی باشند درود بر شرف این بزرگواران آقای لطف الهی هم امیدوارم با این همراهی دنبال جبران مافات گذشته بوده ونام نیکی از خودش بجای بگذارد (باور کنید همیشه به رفتار واخلاق ایشان غبطه می خورم وحیف اینچنین آدمی حرف پشت سر خودش درست کند) اما دقیقاٌ تیر ه بساز بفروشهای شهر وپیمانکارها بد جوری به سنگ خورد.

 27. همشهری

  عرض سلام دارم خدمت تمامی اعضای شورای شهرپاوهمردم شریف وعاقل شهرپاوه می دانند آقای میری شهرداری است قدرت چانه زنی قوی دارد واین برندی قوی است برای این شهر همشهریان بزرگوار تمام شهرداران سابق زحماتی کشیده اند اما………بیایید احساسی قضاوت نکنیم بیایید مقایسه ای بین این شهردار باشهردارهای بومی بکنیم بروید ازپرسنل ورفته گرهای شهرداری بپرسیدچقدر فردی دست پاک وبدونه حاشیه است شهری بااین سابقه فرهنگی امروز زمان بومی وغیربومی نمانده است نگاهی به پارلمان کشورهای پیشرفته ودمکراسی محوراصلا این حرف ها خریدارندارد

 28. نقشبندی

  تقصیر خود ماست که به بیسوادهایی مث این سه نفر رای دادیم،مردم پاوه همیشه متعصب بوده ،من فک کردم یک شهردار باسواد از خودمون انتخاب میکنن،ولی اینبار چون بحث منافع بود تعصب رو کنار گذاشتن و به میری رای دادن،واقعا خسته نباشید

 29. علی احمدی

  اتفاقا دقیقا برعکس این دوستمون (شهروند) عزیز تا حالا ۱۰ نفر ندیدم از آقای میری طرفداری بکنند و اتفاقا برعکس حدود ۱۰۰ نفر از کارمندان شهرداری و کسانی که سود میبرن از شهردار بودن آقای میری در فضای مجازی از ایشون طرفداری میکنند.
  چرا ما این طرفداران آقای میری رو در خیابان نمیبینیم چرا در محله هایمان نمیبینیم چون واقعا تعدادشون اندک شمار هستند و همشون به ۱۰۰ نفر هم نمیرسند ولی در فضای مجازی همشون حضور فعال دارند

 30. ناشناس

  هستند که لیاقت اداره امور از وزارت گرفته تا حتی برسد به شهرداری دارند سه نفر محترم شورا خیلی کم لطفی کردند ونسبت به مردم پاوه ومخصوصا موکلانشان سیاسی کاری زشتی کردند وبرهمگان مبرهن است وباید مردم به این بی تعهدی وسازشکاری واکنش نشان دهند دقت وتوجه کنید آیا کدام یک از افراد توانمند این شهرستان در کدام شهرهای دیگر مسولیت دارند امیدواریم این سه نفر سیاسی کاری را کنار بگذارندو یک نفرتوانمند بومی را بعنوان شهر دار انتخاب کنند

 31. ناشناس

  انتخاب شهردار نتیجه ی انتخاب شورایی میباشد که فقط فقط بر اساس تعصبات قومی و زبانی بوده و لیاقت مردم شهر پاوه بیشتر از این نیست .

 32. ناشناس

  درود بر این دونفرلیاقت وشهامت خود را نشان دادندوبه موکلان خود اثبات کردند شهرودیارشان درقبال رای که به آنها داده اند به هیچ قیمتی نمی فروشدو خیانت نمی کنند زیرا پرواضح است درشهرستان پاوه قحط رجال نیست وصدها افراد لایق وتوانمند

 33. رستمی. سرده

  ضمن عرض سلام؛
  احسنت به کاک احسن و کاک سامان که در سر و سامان دادن به وضعیت شهر تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار نمیگیرند و مصالح شهر را فدای نظر شخص یا اشخاص خاصی نمینمایند.

 34. همشهری

  با سلام خدمت دوستان متاسفم از رای که به شما دادیم آقایان احمدی ومرادی..واقعا جای تاسف داره با این ادبیات وتفکرات مسمومی که دارید ومیخواهید احساسات مردم را تحریک کنید..مهندس احمدی اگه میری در چند روز پس از فراخوان شرکت کرده پس خود شما چرا در دقایق انتخابات اعلام آمادگی تصذی شهرداری رو می کنی؟مخالفت شما هم همه میدانند که بخاطر منافع شخصی وپروژه های است که در دست دارید چون سد محکم وقانونمندی همچون میری مانع شما شده .بسته توروخدا خودتون رو گول نزنید دوستان..مگه خود شما عکس دعوتنامه خودتون رو به سایتها نفرستادید که حالا ادعا میکنی دعوتنامه بدستمان نرسیده؟؟؟خواهشا بس کنید .مردم همه چی رو می دونن ومی بینند.

 35. نفر

  تنها نام نیک است که باقی می ماند. آقایان مرادی و احمدی نام شما ماندگار می ماند و دنیا تنها امروز نیست.

 36. کاروان

  خاک عالم بر سر ما شهروندان که منتظر بودیم شما شهر را آباد کنید .

 37. دست رو كن

  دیگه نشد که به میل شما دوتا بشه
  نقشه هاتون عملی بشه
  انقد دنبال حاشیه نباشید
  انتخاب خوبی بوده مردم هم راضی هستن قرار نیست چون شما دونفر نمیخاید دیگه هیچکس نخاد
  تا جایی که میدونم مخالف میری شما دو نَفَر و اطرافیانتون هستید که کلا به ٣٠ نَفَر نمیرسن
  میری بهترین شهرداریه که دیدم
  إز همه گزینه های شما بهتر بود

 38. پاوه ایی

  باید به حال این شهر و مردمش گریست : این بود قول وشعارههایی که داده بودین ؟

 39. كونه هه وار

  انشالا در چهار سال بعدی شهردار رو شما انتخاب میکنید ??
  دنیا بالا پایین دارد
  انقد دنبال حاشیه درست کردن نباشید
  تو عکسهاتون خشونت زیادی هست میترسم کاری دسته خودتون باشید

 40. هه ژار

  من فقط تعجم در این است چرا در موقع انتخابات شعارهای دهن پرکن میدهند البته این سه نفر مقصر نیستند چون اگر در یک شرایط منطقی وعلمانی بود قطعا این افراد خود هیچ تخصص و دانش اکادمیکی در رابطه با شهرو شهرداری ندارند انتخاب نمیشدند واین یعنی ما همچنان بر دور باطل حرکت میکنیم

 41. شاهو

  پس معلوم شد همه چیز ازقبل برنامه ریزی شده بود باز مردم گول خوردن کلاه سرشان رفت اینه پاوه همیشه عقب میفته

 42. شاهو

  واقعا متاسفیم برای آقایان جراح زاده و اسلامی نیا پس همش شعار بود برید بمیرید

 43. شهروند

  این ها همه حرفه اگه کاری ازتون بر میاد تا دیر نشده انجام بدید به رای های که گرفته اید خیانت نکنید چون در این صورت شما هم مثل اون سه نفر که خیانت کردن به شهر و مردمشون میشید عجله کنید عجله……..

 44. رضا

  وقتی دکتر ولدبیگی با اون همه شایستگی رو شهردار انتخاب نمی کنن همینه
  مگه این شهر ادم دلسوز کم داره که ی کی دیگه شهردار بشه
  اخه موندم کسی که میگه یکسال مجانی شهردارتون میشم قصدش فقط خیر و نیکی به شهرش و بس

  چی پشت پرده میگذره؟
  چرا خبری از استانداری نیست…..

 45. عرفان

  با ارزوی موفقیت بیشتر برای کاک احسن و کاک سامان عزیز . ایستادگی بر وعده هایتان را ستایش میکنیم دست شما را میبوسم . در کنار شما خواهیم بود قاطعانه .
  چند صباح دیگر اقای میری از این شهر میره چون خودش متوجه میشه که مردم نمیخوانش اما اون سه نفر و اون دو نفر پشت پرده میمونن و یک دنیا شرم

 46. عالم

  اهالی مسجد بیان و جواب مردم و بدن نماینده تون گند زد . من دیگه نه از کنار مسجد هم رد نمیشم

 47. هومن آژند

  صداقت واژه ای بی معنی و سیاست تدبیری برای فریبکاری و رسیدن به مقاصد نافرجام و ناخوشایند از آن استفاده میشود .پروسه فراخوان انتخاب شهردار امروز به پایان ونقطه آخرش رسید اما با چه قیمتی ? با قیمت بازی با احساسات انسانهای که به باورشان میتوانند برای شهرشان مثمر ثمر واقع شوند و با انتخاب جناب دکتر ولدبیگی که یقینا سناریو نویس این برنامه از همه ما بهتر میداند ( با تمام احترام وعرض ادب به جناب دکتر ) که چه سناریوی را آماده کرده و با انصراف توأم با اعتراض دکتر راه را به ظاهر هموار تر نمود برای اجرای کردن نقشه اخر که همان معرفی شهردار قبلی به عنوان تنها بازمانده با سواد این شهر !!! واما وجدان تنها محکمه ایست که احتیاج به قاضی ندارد و با این انتخاب که مهر تاییدی بر کار شورای قبلی گذاشتید که یقینا رایزنی هایشان به ظاهر نتیجه داد مطمئنا مزد خود را در چند سال آینده در پای صندوق های رای خواهید گرفت همچنان که قبل از شما گرفتند . حرف اخر اینکه یک تشکر به جناب اقای احمدی وکاک سامان نه به خاطر عدم انتخاب ورای موافق به شهردار منتخب بلکه به خاطر وجدان بیدارتان و صداقت در کردارتان امیدوارم همیشه استوار باشید.

 48. یک شهروند

  واقعا این بازی خیلی ناجوانمردانه است! مثلث موافق شورا بااینکارشان این باور راایجاد کردند که روال شورا همچون دورهای قبل خواهد بود.
  یعنی واقعا دراین شهرستان بااینهمه متخصص وتحصیلکرده کشی لایق پست شهرداری نبود ؟!تااینهادوباره فیلم قبلی رابازپخش کنند واقعا متاسفیم .

 49. متعجب

  نمیدونستم که کارگردانان و نویسندگان به این خوبی داریم این مدت یه سناریو ویه فیلم مهیج رو ساختن و اکران کردن ‘ مرحباااا

 50. شهروند

  دلشادجراحزاد………….فقط متاسفم
  حیدراسلامینیا………..وامصیبتها
  جهانبخش لطف الهی……….آزموده را آزمودن خطاست.
  احسن احمدی………کاش حرف دوستانتوگوش میدادی وخودت شهردارمیشدی.
  سامان مرادی…………..؟؟؟؟؟؟؟؟؟بایدصبرکردودرآینده ایشان راقضاوت کرد.

 51. حسینی

  این خیانت در تاریخ پاوه ثبت خواهد شد بیشترین ضرر را اقای اسلامی نیا کرد که گفته میری از تمام پاوه برتر است دلشاد را هم اب با خودش برده از اول هم مشخص بود چکاره ست اقای جهانبخش هم تا بوده همین بوده
  سپاسگزار مهندس احمدی و جناب مرادی هستیم

 52. زوراو

  حتما” ………… منافعش در دقایق آخر تامین شده مرد حسابیها مهندس احمدیو سامان مردای مثل اینکه شما تو ایران زندگی نمیکنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |