6 Comments

 1. 6

  ورزشي

  جناب پیاب نکته اینجاست که چند سالی هست که دانشگاه رازی کرمانشاه این رشته رو نداره و تدریس نمیشه و دانشگاه آزاد هم نداره این گرایش رو . ظاهرا خانم قادری از آرزوهاشون گفتن و آرزو بر جوانان عیب نیست … ولی درست نیست اینطوری تبلیغ کردن .

  پاسخ دادن
 2. 5

  ناشناس

  به نظر من خیرین می توانند در این عرصه ورود پیدا کنند.همیشه قرار نیست که برای کسی حادثه ای رخ دهد تا ما کاری انجام دهیم. پیشگیری خود بهترین درمان است.

  پاسخ دادن
 3. 4

  شیدا

  از استاد و مربی عزیزم خانم قادری صمیمانه سپاسگزارم.من مدتها بود که به دنبال این رشته ورزشی بودم که در آن فعالیت کنم،و خیلی خوشحالم که در شهر کوچکی مثل پاوه چنین رشته ای وجود دارد.امیدوارم شاهد روزهای روشنی برای این رشته ی ورزشی که به نوعی خاله ی ورزشهاست باشیم.

  پاسخ دادن
 4. 3

  بلال پیاب

  سلام وخسته نباشید خدمت دوست عزیزمون گرایش خانم قادری آسیب شناسی ورزشی میباشد.برای آرزوی سلامتی و موفقیتهایش در مسابقات آتی استانی.

  پاسخ دادن
 5. 2

  ورزشی

  با سلام و خسته نباشید خدمت خانم قادری من تو مطالبتون خوندم شما دانشجوی ارشد تربیت بدنی گرایش پزشکی ورزشی هستین !!!!!
  نمیدونم ما فقط شش گرایش ارشد تربیت بدنی داریم ۱- فیزیولوژی ۲- بیومکانیک ورزشی ۳- روامشناسی ورزشی ۴- آسیب شناسی ورزشی ۵- یادگیری حرکتی ۶- مدیریت ورزشی و نمیدونم شما چطور در گرایش پزشکی ورزشی تحصیل میکنید در صورتی که از شرایط اختصاصی پزشکی ورزشی داشتن مدرک پزشکی عمومی هست . برامون جالبه بدونیم که چطور شما وارد این گرایش تحصیلی شدین شایدم اطلاعات ما ناقص باشد میشه توضیح بدین
  ممنون

  پاسخ دادن
 6. 1

  ناشناس

  آرزوی موفقیت را دارم برای این استاد با اخلاق راست گفته اند که تربیت از گهواره می آید نجابت از وجودش هویداست از مسئولین و کسانی که به نوعی می توانند به این گونه افراد که در خدمت سلامت جامعه هستند درخواست می نمایم در رفع مشکلات و موانع کمکش کنند تا بتواند از استعدادش در جهت خدمت به جامعه به بهترین نحو استفاده کند

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.