پرونده معروف کلاهبرداری میلیاردی در مراحل پایانی بررسی/فرصت به مالباختگانی که تا به حال شاکی نشده ان جهت شکایت قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » پرونده معروف کلاهبرداری میلیاردی در مراحل پایانی بررسی/فرصت به مالباختگانی که تا به حال شاکی نشده ان جهت شکایت

به گزارش سلام پاوه:بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان پاوه اعلام کرد،پرونده معروف به کلاهبرداری میلیاردی در حال اتمام است و انشالله در روزهای آتی رای نهایی صادر و به اطلاع مردم خواهد رسید.

سید سجاد ملایری در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت: با توجه به شکایات متعدد در پرونده متهم اقتصادی شهرستان پاوه و نیز تحقیقات صورت پذیرفته در این مرجع ملاحظه شده است که تعدادی از این افراد مالباخته مبالغی به متهم پرونده پرداخت کرده اند اما متاسفانه تا به این لحظه شکایتی از متهم واصل نشده است.

 

ملایری افزود:شعبه بازپرسی دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان پاوه به این افراد متذکر میگردد تا آخر وقت اداری روز سه شنبه ۲۱ شهریور۹۶ چنانچه شکایتی از وی دارند به شعبه بازپرسی اعلام کنند،در غیر اینصورت عدم وصول شکایت از متهم به منزله صرف نظر از شکایت و گذشت منجز و بی قید و شرط نسبت به متهم می باشد.

 

وی در ادامه تاکید کرد:مالباختگان و یا افرادی که پول خود را به متهم داده اند چنانچه تا زمان مهلت مقرر شکایت خود را ارائه ننمایند این مرجع هیچگونه مسئولیتی در قبال شکایت آتی آنها نخواهد داشت و چنانچه شکایات کیفری و حقوقی بعد از تاریخ ذکر شده مطرح شود در مراجع دیگر غیر قابل استماع تلقی میگردد.

 

سیدسجاد ملایری افزود:پرونده در مراحل پایانی خود قرار گرفته است و در اسرع وقت نتیجه کامل تحقیقات و صدور قرار نهایی به سمع و نظر همشهریان گرامی خواهیم رساند.

 

وی همچنین از برخی افراد خواست که چنانچه چک های سرگردان از متهم در دست دارند بهتر است آنها را به مراجع قضایی تسلیم نمایند در غیر اینصورت امکان اینکه در آینده در مظنه اتهام سوء استفاده از سفید امضاء و یا خیانت در امانت تلقی شده و غیر قابل پیگیری می باشند.

 

ملایری در پایان اعلام کرد:برخی گزارشها حاکی از آن دارد که تعدادی افراد سودجو با انتشار عکس هایی از خانواده متهم موجب هتک حیثیت افراد خانواده وی گردیده اند که به عنوان هشدار اعلام میگردد در صورت مشاهده چنین اقداماتی نسبت به برخورد قضایی با متهمین و متخلفین اقدام مقتضی صورت می گیرد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. فرهنگی

    باز پرس محترم با سلام مهتم با زور پولی از کسی نگرفت این نزول خوران است داوطلب شدند ودر شان شهر با فرهنگ ومذهبی پاوه نیست لایق مجازات هم نیست مهتم سپاس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |