جنایات در میانمار و دیپلماسی ضعیف کشور های اسلامی / حسن قادری قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » جنایات در میانمار و دیپلماسی ضعیف کشور های اسلامی / حسن قادری

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : چند سالی است بحران در برمه وجنایات حزب خانم سوچی و هیئت حاکمه ی آن کشور نسبت به مسلمانان روهینگیا قلب هر انسان آزاده ای را بدرد آورده است.حسن قادری

قتل عام و شکنجه و زنده بگور کردن و آواره کردن و تخریب اماکن آنها حاکی از تعصب کور و خصلت دد منشی ارتش و افراطیون بودایی در آن کشور است.ما مسلمانان نظاره گر این جنایات هستیم و بجز احساس همدردی کاری انجام نداده ایم.

این جنایات یاد آور جهالت بشریت در دورانهای تاریخ است .زنده بگور کردن دختران تا قربانی کردن جوانان در پای بتها و جان دادن بردگان در زیر آوارهای سنگ کاخ فرعونیان و کشته شدن چندین میلیون انسان مظلوم در دو جنگ جهانی و جنایات صدام در حلبچه و انفال کردن کردها وکشتن و آواره کردن فلسطینیان و دهها جنایت دیگر ناشی از غلبه ی خوی شیطانی انسانهای ستمگر بر تعقل و وجدان است .

آنچه امروز در میانمار شاهد آن هستیم قابل قیاس با جنایات گذشته ی تاریخ نیست .زیرا بشریت مدرن امروزی با ادعای آنچنانی و کثرت نهادهای مدافع حقوق بشر و تشکل های گوناگون تاکنون نتوانسته است به صدای مظلومان در میانمار پاسخ مثبت دهد .

سکوت مجامع بین المللی و بی تفاوتی کشور های اسلامی دردناکتر از فجایع یاد شده است.شورای امنیت و سازمان کنفرانس کشور های اسلامی و جنبش عدم تعهد و….هیچکدام اقدامی عملی انجام نداده اند .

اعزام هیئتی به برمه و بررسی ابعاد جنایت و شناسایی عاملان و مسببین این تصفیه ی نژادی و تحت فشار قرار دادن شورای امنیت برای یک نشست اضطراری و توقف این جنایت حداقل کاری است که سازمانهای بین المللی می توانند انجام دهند .

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. دانشجو

    آفرین برترکیه هرچند اردغوان زیر سوال است اما اقدام خوبی بود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |