5 Comments

 1. 5

  ناشناس

  هفت صبح: برخلاف تصور عمومی عده زیادی از پزشکان از وضعیت درآمد خود راضی نیستند، طبق آمارها ۷ تا ۱۰ هزار پزشک به شغل های دیگر روی آورده اند.

  به نظر شما پزشکان از نظر سطح درآمد چه جایگاهی بین طبقات اجتماعی دارند؟ اگر نگاهی به پول ویزیت پزشکان شمال شهر تهران و رفت و آمدی که به مطبشان وجود دارد بیندازیم، میگوییم این قشر درآمد خوبی دارند اما در سوی دیگر این ماجرا پزشکانی هستند که مجبورند برای تامین هزینه های زندگی شغل دوم داشته باشند.

  آمارها نشان میدهد حدود ۲۰۰ هزار نفر پزشک اعم از عمومی، متخصص و فوق تخصص، داروساز، دندانپزشک و… در کشور وجود دارد که از این تعداد ۷ تا ۱۰ هزار نفر به شغلهای دیگری روی آورده و یا شغل دیگری هم دارند.

  دکتر ایرج خسرونیا، رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران در گفتوگو با خبرگزاری مهر گفته است تنها ۱۰ درصد پزشکان درآمد خوبی دارند و ۴۰ درصد میتوانند مخارجشان را تامین کنند اما ۵۰ درصد بقیه که اکثر آنها پزشکان عمومیاند دچار مشکل هستند.

  پاسخ دادن
 2. 4

  علی

  اگر کنکورحدف شود امتحان نهایی ملاک شود که درآن تقلبات گسترده صورت میگیرد جامعه آینده ویران میشود کنکور ازهمه بهتر است با وجودمعایب چون تقلب درآن صفر یا خیلی کم است

  پاسخ دادن
 3. 3

  مهاجر

  بزرگترین آسیب رابه آموزش،آینده تحصیلی،استعداد،زندگی جوانان ونوجوانان این مملکت راهمین کنکورزده،نتیجه اش هم مشخصه،الان به یک مافیای بزرگ تبدیل شده که پای نمایندگان ووزراراهم به خودش بازکرده وچندین ساله که میخوان حذفش کنن شدنی نیس چراکە منافع خیلی ها به خطرمیفته،جهت اطلاع بیشتربرین گردش مالی سالیانه کنکورراحساب ومطالعه نماییدنشست های این چنینی وآسیب شناسی آن نیزهیچ دردی رادوانمیکنه ووقت تلف کردنه،کاش بجای صرف انرژی روی همچین بحث کلیشه ای ،موضوعاتی مانندتشکیل کانونهای کارآفرینی وهدایت استعدادهاازطریق این کانونها،ارتقاسطح شهروندی و…مطرح گردد.

  پاسخ دادن
 4. 2

  ناشناس

  آیا کسی از این عزیزان به این سوال پاسخ داد که اصلا چراباید کنکور بدهیم؟
  چرا همه باید وارد دانشگاه شوند؟
  آیا میدانستید چند تا از وزیران در انگلیس دیپلم هستند؟
  انگلیس کشوری است که قدیمی ترین دانشگاه های دنیا را دارد
  اصلا چرا همه دارن میرن تجربی و می خواهند دکتر شوند؟. با این وضعیت چند سال دیگه تعداد دکتر ها از مریض ها بیشتر میشه
  به نظر من کنکور یه بیماریه و خیلی از نهادها و سازمان ها برای اهداف اقتصادی دارن این بیماری رو تشدید می کنند

  پاسخ دادن
 5. 1

  شهروند

  شایسته است نقش فعال واکتیو آموزش وپرو ش به عنوان مثال جوانرود درکسب رتبه های خیلی خوب رایادآورمیشدیم وعدم برنامه ریزی ونبود برندی مشخص وناتوانی مدیریت آ پ پاوه راهم بدون تعصب که تمام مکافاتها دراین نهاد حول آن می چرخد را برای اولیا وشهروندان یاد آور می شدیم
  آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.