47 Comments

 1. 47

  همشهری

  ۴ سالگی سلام پاوه مبارک

  جالبه روز ۲۹ ماه فعالیتتون شروع شده !

  پایدار باشید‌.

  پاسخ دادن
 2. 46

  کاوه شکری سەراو هەورامی

  سلام بر شماها درد گویان مردم غرب کشور(اورامانات) سلام پاوه

  آمدید تا رنجهای این ملت صبور را به همه جا برسانید ، رساندید
  آمدید تا دیانت ، انسانیت ، قناعت ، فرهنگ و محرومیت اورامانات را با زبان قلم و تصویر نه تنها به مسئولین بلکه به منطقه و جهان برسانید ، رساندید . در پاسخ این همه سعی و تلاش به شماها خسته نباشید و دستمریزاد میگویم ،

  به نظر من شماها به نحو احسن توانسته اید با حضور گرمتان در همه جای جامعه و بازتاب نمودن خبرها چه بصورت گزارش متنی و چه تصاویر در دل مردم جایی بگیرید و در این مدت مخاطبان زیادی هر روز منتظر خبرهای تازه و به دور از هر گونه یاوه گویی از سایت سلام پاوه میباشند امیدوارم موفق و سرافراز باشید

  پاسخ دادن
 3. 45

  محمدزاهدخالدی

  خسته نباشیدامیدوارم سربلندوپیروزباشید.

  پاسخ دادن
 4. 44

  فریبا

  چهارمین سالگرد سلام پاوه مبارک باد و با عرض خسته نباشید به اقای صالحی که واقعا برای این سایت زحمت میکشندواطلاعات را در اختیار مردم میگذارند از زحمات مدیر سایت بینهایت سپاسگزارم

  پاسخ دادن
 5. 43

  معاذی نزاد

  با سلام خدمت دوستان و عزیزان سلام پاوه .پویایی و تحرک فرهنگی و…این خطه جغرافیایی نتیجه فعالیتهای همه جانبه وبی ریای شما دوستان خبرنگار می باشد .انشالله در پناه خدا باشید

  پاسخ دادن
 6. 42

  عطاالله قادری

  بنده هم چهارمین سالگرد تولد سلام پاوه را تبریک عرض می کنم. امید است سالهای سال با پشتکار و توان بیش از پیش به فعالیت خود ادامه داده و با نگاه تیزبین رسانه ای خود مسائل منطقه را رصد کرده و مشکلات و معضلات را بازگو کنید. وجود مطبوعات مستقل لازمه مردم سالاریست.

  پاسخ دادن
 7. 41

  رامین حاتمی

  تبریک فراوان بخاطر ۴ سال تلاش در راستای اعتلای فرهنگی و اجتماعی شهر که به حق لطف بزرگی از جانب حضرت حق است که شامل حال همگان نخواهد گشت و خسته نباشید ویژه من باب ۴ سال مبارزه مطبوعاتی و رسانه ای که الحق واژه مبارزه برازنده ی آن است

  پاسخ دادن
 8. 40

  سابق خسروی

  جان نباشد جز خبر در آزمون
  هر که را افزون خبر جانش فزون

  با آرزوی تداوم موفقیت شما و تبریک چهار سالگی سلام پاوه.
  روشنگری،صداقت و دقت در انعکاس رویدادهای شهر و منطقه می تواند در پیشرفت و توسعه آن موثر باشد.
  انش الله همچنان در رسالت خویش ثابت قدم بمانید.

  پاسخ دادن
 9. 39

  محمد هادي زامياد

  بنده هم به نوبه خودم خدا قوت وخسته نباشید عرض میکنم خدمت دوستان وهمکاران عزیز وسخت کوش در پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه. براستی سرپا نگه داشتن یک سایت وپایگاه وحتی یک وبلاک خبری مستلزم تحمل سختی های فراوان وهزینه های بسیار مادی ومعنوی است که مخاطبان عزیز هیچگاه این سختی ها وناملایماتی ها ونامهربانی ها را نمیبینند وحتی لمس نمیکنند .اما قلم بدستان می سوزند ومیسازند تا مخاطبانشان از اوضاع شهر ودیار وکشورشان بی خبر نباشند،حقیقتا اطلاع رسانی امری مقدس والهی وکاری بسیار ارزشمند وقابل تقدیر است وباید به این عزیزان خسته نباشیدی جانانه گفت.

  پاسخ دادن
 10. 38

  آشنا -ح

  سپاس و ده س وه ش بییه ی و پیروزبایی په ی سه رجه م ستافو سایت و سه لام پاوه ی . به هیواو سه ربه رزی . به رده وامی بیدی جه کاره کانتا .

  پاسخ دادن
 11. 37

  متین پیرصنعان

  باتشکراززحمات شما سروران این سایت کمال تشکر دارم موفق وسربلندباشید

  پاسخ دادن
 12. 36

  آلا نادری

  با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی زحمت کشان و یاران و یاوران سلام پاوه!
  چهارمین سالگرد سایت سلام پاوه رو به همه کسانی که در راستای آگاهی و اطلاع و افزایش دارایی های فکری مردم انجام داده اند تبریک و تهنیت عرض میکنم.
  من هم خیلی خوشحالم که به نوبه خودم عضو بسیار کوچکی از این خانواده بزرگ هستم….
  و میتوانم بگویم که سایت سلام پاوه دریچه ای بزرگ به راه پیش روی ماست و همچنین پنجره ای برای پیشرفت تمامی جوانان این دیار است…
  خسته نباشید و دست مریزاد به تمامی بزرگواران.

  پاسخ دادن
 13. 35

  نورالدین یوسفی

  سلام و درود بر خوانندگان فهیم و همچنین گردانندگان شریف و حق طلب سایت وزین سلام پاوه
  واقعا رسانه یکی از مهمترین ارکان دمکراسی می باشد و کار رسانه ای بسیار مشکل و پر خطر است. گردانندگان محترم سایت سلام پاوه در طول فعالیت خود نشان داده اند که صداقت، دانش و شجاعت لازم در این حرفه ارزشمند را دارند ودر مجموع در کار خود کاملا موفق بوده اند ؛ گرچه اگر شرایط اجازه می داد ممکن بود بهتر از این هم بتوانند کار کنند. اینجانب به نوبه خود ضمن تبریک به این عزیزان برایشان آرزوی سلامتی، سربلندی و توفیق روز افزون دارم.

  پاسخ دادن
 14. 34

  نرمین گیوه جی

  تبریک بخاطر تدوام زیبایی اندیشه اتان و تبرک قلمتان واستواری تعهداتان .،هرزمان که اندیشه وتعهد رسالت قلم شود امید اوج میگیرد وقلب شهری احیا میشود به راستی نفس دستانتان برای این شهر برکت است وامیدواریم سالها ی سال ماندنتان را ستایش کنیم.

  پاسخ دادن
 15. 33

  مهدی

  تبریک عرض میکنم سالروز تاسیس سایت خبری سلام پاوه را به همه عوامل زحمت کش این سایت بخصوص کسانی که زحمت زیاد میکشند ولی به اسم دیگران تمام میشود.

  پاسخ دادن
 16. 32

  نجمی

  تا توانی به جهان ، خدمت محتاجان کن
  به دمی یا درمی یا قلمی یا قدمی
  باسلام خدمت عزیزان خستگی ناپذیر پایگاه خبری ، تحلیلی پرآوازه سلام پاوه
  براستی میتوان گفت که سلام پاوه در طول چهارسال فعالیت ، خدمت خود را بصورت قلمی به بهترین شیوه ممکن به مردم این دیار، بدون کوچکترین توقع عرضه داشته وجای خود دارد که دست تک تک این عزیزان را بوسید و بهشون خسته نباشید گفت، امیدوارم قلمتان همچنان پاینده باد

  پاسخ دادن
 17. 31

  سارا

  تبریک به مناسبت سالگرد سایت سلام پاوه وارزوی سلامتی به اقای صالحی و با تشکر از اطلاع رسانی مدیریت سایت امیدوارم اقای صالحی در پناه حق همیشه زنده و جاودان بمانید و سایت شما برای مردم پا برجا و استوار باشد

  پاسخ دادن
 18. 30

  ناشناس

  درود وسلام بر مدیر ساعی وتلاشگر سایت وزین سلام پاوه کاک فرهاد صالحی
  تلاش شما قابل تقدیر وامتنان است
  برای شما آرزوی موفقیت توام با سعادت داریم
  گرحسودی بدی گغت ورفیقی رنجید
  گوتوخوش باش که ما گوش به …. نکنیم

  پاسخ دادن
 19. 29

  مەریوانەکەم

  جە لایەن مەردمو مەریوان وتایبەت هۆرامی زوانەکاش دەس وەش بیەیتا کەرمێ ولەش ساقی وتەندروستی دەسەو بەڕاوبەرو پەلیانەو وەشەسیاو”سەلام پاوەی”جە خوای بێ دیم داواکارێنمێ.
  بە ئومیدو خوای گەورەی پلەکاو وەڵکەوتەی ڕو بە ڕۆ ویاردێ وبێدێ بە بنکەو جاڕو مافو ڕەوا ویاسایی شاروەندا وەراوەر بە کاربەدەساو وەڵاتەکەیما.
  هەرچن ئێمەیچ بە دایمی چەم وزمێ پەلیانەو “سلام پاوە”ی، وهەواڵەکاو پاوە وهۆرامانی ؛وهەواڵێ ئا بەشە جە هۆرامانی بە دەس مارێم،بە ڵام حەز کەرمێ هەواڵو ئی بەشە جە هۆرامانیچ(سۆڵاوا-مەریوان)،وزدێ وەرو چەمو وینەراو پاوەی سەربەرزی،خاڵێ کە بەڕاسی یاگێش چوڵ وهاڵیا. وپەر بە دڵ جە داواکاریەکاو ئیمەی دور جە پاوەیا.

  هەر جە دورۆ چەمێتا ماچ کەرمێ وسپاستا کەرمێ.

  هەتاهەتایی ونەتەمامیاییتا جە ئەهورامەزداو گەردونی بێ پەڕی بە ئاوات وازێم.وەکێڵو دوعا وسڵامیما بێدێ پەی شارو ئەدەب خێزو وفەرهەنگ پەروەرو پاوەی .
  یاخوا هەر مەندێ ونیشتێ وەش.
  مەریوان۱۳۹۶

  پاسخ دادن
 20. 28

  اقبال محمدی

  با سلام
  رسانه از ارکان ساختاری دموکراسی، ابزار ایجاد شفافیت و پاسخگویی در مسئولان و بیانگر خواست عمومی جامعه است .
  بدینوسیله زحمات چهارساله سایت ” سلام پاوه ” را ارج نهاده و ضمن تبریک صمیمانه سالگرد این رسانه شاخص ؛ برایتان دوام موفقیت در عمل به این رسالت ارزشمند را آرزو می کنم .
  با احترام ؛ اقبال محمدی

  پاسخ دادن
 21. 27

  برهان لهونی

  سلام وڕێز
  کاک فرهادی وەشەویس بەش بە وێم سپاس ودەس وەشی وێتا وسرجەم هەمکاراتا کەرمێ یاخود٘ا لەشتا ساق بۆ ،بەردەوامێ بیدێ وبنیشتە بە شاد ؛!قەڵمتا بڕا ،هازوهێزتا سەربەزیاد٘ی بۆ

  پاسخ دادن
 22. 26

  هومن آژند

  سلام بر سلام پاوه و عزیزان قلم به دست در جوامع پیشرفته هر گاه قلمها راه افتاده اند کاستیها و نامسولیتها عرصه برایشان تنگ وتنگ تر شده است امیدوارم همچنانکه در این چهار سال استوار قلم برداشتید کاستیهارا بازگو کردید و خوبیهارا پاسداشت در آینده نیز اینچنین محکم و حامی واقعی اورامانات باشید . تبریک ما را پذیرا باشید .

  پاسخ دادن
 23. 25

  کژال میرآبادی

  عرض سلام و ادب خدمت شما مدیریت محترم سایت سلام پاوه و همکاران محترمتان
  جناب صالحی قلمداران هر جامعه علمداران آن جامعه هستند و چه بسا در بین ما این علم و علمداران کم یاورند ، امروز دغدغه های بزرگ پر پرواز و از اهالی قلم گرفته و آنان را تا حدودی در بین مردم غریب کرده، و این در حالیست که تأثیر قلم به مراتب بیشتر ، ماندنی تر و جاودانه تر است .
  وچه بسا شما بزرگواران در این راه در طول حیات رسانه ای خود فراز و نشیبها دیده و رنجها و بی مهریها متحمل شده اید
  خسته نباشید ، دست مریزاد
  هنر و جسارت میخواهد زبان ناطق شهر و منطقه ای بودن
  مبارکتان باد این سالگرد هنرمندانه

  پاسخ دادن
 24. 24

  کورش یوسفی

  کاکە فەرهادی وەشەسیا،دەس وەشیت کەروو پەی هەرمانە بە نرخاکات.سەرکەوتەی وسەربەرزیت جە گردو بوارەکا ژیوایتەنە جە پەناو خود٘ای گەوەرەیەنە ئاواتە وازەنا.

  پاسخ دادن
 25. 23

  Afsaneh naderi

  سلام بر سلام پاوه و دوستان عزیز جناب صالحی و جناب زربان وخسته نباشید و تبریک بخاطر ۴ساله شدن سلام پاوه …
  امید هست که سالیان سال همچنان پایدار واستوار زبان گویای مردم باشید و همواره موفق و سربلند باشید …

  پاسخ دادن
 26. 22

  ئه مین

  تنها می توانم بگوئیم سلام بر ( سلام پاوه )

  در آن زمان تنگ ، که کسی نبود تا دست و زبان و گوش و چشم بینای شهرمان ( در همه عرصه های مختلف ) باشد ، ( سلام پاوه ) آوا و نوای آشکار و به حق مطالبات ما ، در همه عرصه ها و مسائل و زمینه های گوناگون شد ….

  آن هنگام که کمتر کسی جرات داشت صدای ما و نوای مظلومیت اجتماعی و تاریخی و فرهنگی و … ، به حق مردمان و سرزمین پاکشان باشد .

  ( سلام پاوه) با اقتدار و افتخار ، آوا و ندای مظلومیت ما در عرصه شهرستانی و استانی و کشوری و حتی نوای جهانی تمدن ریشه دار ما شد .

  سلام و خدا قوت ( سلام پاوه )

  درود کاک فرهاد صالحی و درود و سپاس بر همه دست اندرکاران بزرگوار ( سلام پاوه ) .

  دستانمان خالی از مادیات است ، تا آنچه را که لیاقت وجودی شما است ، با دل و جان نثارتان کنیم .

  اما وجودمان لبریز از دعای خیر در محضر ( حق ) ، نسبت به شما است که ان را لحظه به لحظه هدیه راه مقدس و پاکتان می کنیم .

  دست مریزاد و خسته نباشید .

  پاسخ دادن
 27. 21

  عمادرحیمی

  باتشکراززحمات شما سروران این سایت کمال تشکر دارم موفق وسربلندباشید

  پاسخ دادن
 28. 20

  صادقیانی

  سلام خدمت مسوولان این رسانه ی زحمت کش
  تبریک می گویم چهار سال فعالیت رسانه ای این سایت وزین را
  خسته نباشید ….

  پاسخ دادن
 29. 19

  محمد عارف رمضانی

  تلاش خالصا نه ی مدیریت محترم سایت سلام پاوه و همکاران گرامیش را در انعکاس مشکلات جامعه ارج می نهیم و امیداست که این صدای رسا همیشه رساتر باشد .

  پاسخ دادن
 30. 18

  جمال ابراهیمی

  خدا قوت جناب صالحی و زربان عزیز به واقع زبان گویای مردم بوده و هستید و با تمام مشکلات موجود رسالت خود را حفظ نموده و همواره در انعکاس خبر وتحلیل مسائل پیش قدم بوده اید آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه حضرت حق برایتان دارم

  پاسخ دادن
 31. 17

  هادی محمودی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای صالحی و جناب زربان .

  بنده مدت کمی است مطالب سایت شما رو هر از چند گاهی میخونم .

  راستش رو میخواید فکر نمیکردم در شهرستان محروم و محدودی مثل پاوه بتوان به راحتی به نقد و نقادی و گزارشگری از مسائل مختلف پرداخت .

  چون هر اندازه که یک محیط کوچکتر باشد ،چون اشخاص از نزدیک همدیگر را میشناسند نقد ونقادی سخت تر است و این اشخاصی که اطلاع رسانی میکنند بیشتر مورد مخالفت وحمله قرار میگیرند .

  اما در عرض همین مدت کم فهمیدم که چه کار ارزشمندی را انجام میدهید و این نشانه هوشمندی شماست .

  بدون شک مهمترین عامل در اعتلای فرهنگ یک جامعه و همچنین ریشه کن کردن فساد اقتصادی و باندبازی مسئولین فرهنگ اطلاع رسانی و شفاف سازی است .

  هر اندازه هم که امر اطلاع رسانی هوشمندانه انجام شود نتایج بهتری به بار میاورد .

  پس از این حیث کار شما بسیار ارزشمند است و جای تقدیر دارد.

  خداوند توفیق روز افزون به شما عنایت بفرماید

  پاسخ دادن
 32. 16

  پەرویز بابائی

  سڵام پەی قەڵەمێ و سڵام پەی ئا کەسا کە قەڵەمەەشا نا خرمەت و خەڵکیەنە و وەڵاتیشانەنە ، بەش بە حاڵ و وێم و هەر پاسە پێسە یۆ جە ئازاو قەڵەمەو هاوچەرخ و کوردی مۆبارەک بادی و دەس وەشیتان کەرو . قەڵەمەتان بەردەوام و دڵتان وەش .ئاواتەوازێنم زیادتەر جە هەمیشەی هازەتان بۆ پەی خزمەت کەردەی

  پاسخ دادن
 33. 15

  شهروند

  من هم به نوبه خود به مدیریت تلاشگر و خدوم سلام پاوه مخصوصا آقای فرهاد صالحی تبریک می گویم امیدوارم همچنان در خدمت به مردم منطقه موفق و موید باشند .

  پاسخ دادن
 34. 14

  طیفور حاتمی

  زمان به تندی میگذرت وصفحات زندگی بسرعت ورق میخورند به خوبی بیاد دارم دقیقا ۴ سال قبل پس ازانتخابات شورای شهر،جمع دوستان بابنده تماس گرفتند وپیشنهاد راه اندازی این سایت وتبدیل وبلاگ رامطرح کردند بنده هم باکمال افتخارپذیرفتم وتالحظه ای که بامجموعه بودم ازهیچ تلاشی فروگذارنکردم درسرماوگرما وبدترین وبعضا بهترین شرایط همراهی دلسوز بودم وچه بسا این گذشته راازافتخاراتم میدانم گرچه اختلاف سلیقه ها وکدورتهایی پیش آمد که سبب جدایی بنده ازسایت شداماخداراشاهد میگیرم همواره دلم بااین سایت بوده وواقعا هم باید بگویم باوجود نقدهایی که ازدوستان دربعضی موارد دارم اما لازم میدانم که تلاش شبانه روزیشان راکه بدون توقع بوده ارج بنهم وبرایشان آرزوی موفقیت کنم وعنوان کنم که واقعا دست مریزاد درود برشما.

  پاسخ دادن
 35. 13

  شیما

  با عرض تبریک به مناسبت سالروز سایت سلام پاوه و هزاران تشکر و خسته نباشید به مدیریت زحمت کش و فعال پاوه اقای صالحی امیدوارم اقای صالحی همیشه سلامت و استوار بمانید

  پاسخ دادن
 36. 12

  عادل رمضانی

  با سلام خدمت جناب فرهاد صالحی و همکاران گرامیشان.
  سالروزتان گرامی باد.
  براستی که بدون اغراق, خدمات سلام پاوه فراتر و بهتر از هر مسول این شهرستان بوده. و میلیاردها تومان ارزش مالی برای پاوه داشته است.
  سکوی جهشی برای آگاهی ما بوده و به جرات میتوان.تاریخ رسانه در پاوه را به قبل و بعد از سلام پاوه تقسیم کرده.

  اهمیت این رسانه را زمانی میتوان درک کرد که مطالبات مردم بعد از تاسیس این رسانه چندین برابر شده و استاندارد آگاهی و فکری ما بالا رفته.
  و این زحمات بدون چشم داشت شایسته تبریک و خسته نباشید است. در سرما و گرما, صبح و نیمه شب, بدون کم و کاستی زحمات خود را نثار ملتشان نموده.
  خسته نباشید و پاینده و بادوام باشی.
  عادل رمضانی

  پاسخ دادن
 37. 11

  میدانی

  از صمیم دل خسته نباشید.

  پاسخ دادن
 38. 10

  ولى سليمى از جوانرود

  تبریک وخسته نباشید خدمت کلیه دوستان ودستندرکاران سایت وزین سلام پاوه

  پاسخ دادن
 39. 9

  پیمان رشیدی

  رسانه چشم و گوش بیدار یک جامعه هستند سپاس از تمام دوستانی که در این رسانه فعالیت دارند

  پاسخ دادن
 40. 8

  وفا فتح الهی

  سلام بر سلام پاوه و سلام بر صدای رسای مردم
  دورد بر سایت مردمی و وزین سلام پاوه
  تولد سلام پاوه برگ زرین و تحول بزرگی در عرصه اطلاع رسانی استان کرمانشاه علی الخصوص شهرستان پاوه میباشد سایت وزین سلام پاوه بنظر بنده یکی از بارز ترین و مردمی ترین سایت استان کرمانشاه میباشد ،که بحق مطالبات مردم را به گوش مسولین به نحوه احسن میرساند و بعنوان نماینده مردم باعث ایجاد پل قوی بین مردم و مسولین شده است.

  من خود به شخصه و عینا دیدم ک اطلاع رسانی سایت سلام پاوه در کنار اطلاع رسانی مسولین باعث اوردن مدیر کل اموزش و پرورش به شهر بانه وره و اختصاص بودجه به مدارس سطح شهر شدند امیدوارم این راه مبارک را ادامه دهند.

  و تشکر ویژه خدمت مدیر سایت جناب اقای فرهاد صالحی و همکار بزرگوار ایشان جناب اقای سهیب زربان و دیگر کسانی که در این عرصه خدمت کار میباشند.

  ارادتمند شما وفا فتح الهی شورای شهر بانه وره

  پاسخ دادن
 41. 7

  حکمه ت فه تحی

  کاکه بی قه زا بی ده یاخوا ده س وه شی گه ردو ئازیزا بابه تو ای ئه رکه قورسه یه سه رو شاناتاوه مه ن به یاگو ویم شانازیتا پنه کرو دیسان پیروز بووبه رده وامه بیده

  پاسخ دادن
 42. 6

  محمد کریمی

  تبریک به سایت مردمی سلام پاوه کاک فرهاد صالحی وهمکاران عزیز ایشان

  پاسخ دادن
 43. 5

  کیوان لطفی

  با سلام و عرض ادب خدمت کاک فرهاد عزیز و تمامی همکاران پرتلاش شان من هم به نوبه خود چهار ساله شدن سلام پاوه رو تبریک عرض میکنم و کنار مردم بودن و صدای مردم بودنتان را می ستایم.

  پاسخ دادن
 44. 4

  Shayesteh fathi

  بە امید موفقیت های بیشتر و سپاس و تقدیر فراوان برای عزیزانی کە از گوشە های مختلف دست بە دست هم دادن و بە سایت جهت اطلاع رسانی در حد توان کمک کردند.
  استوار باشید.

  پاسخ دادن
 45. 3

  بهروز شفيعي

  دوستان خوبم خوبان دنیا در اندکی زمانی از بزرگان شدند و اکنون شما عزیزان ۴ سال خالصانه و در راه رضای خدا قدم برمیدارید . مایه افتخار است در کنار هم هستیم و سالروزتان مبارک

  پاسخ دادن
 46. 2

  ئیبراهیم شه‌مس

  دۆسی وه‌شه‌سیا کاکه‌ فه‌رهاد ساڵحی. فره‌ وه‌شحاڵه‌نا و شانازی که‌روو که‌ چوار ساڵێن ڕوه‌کاو وێم ‌ به‌ ئه‌وه‌ وانای هه‌واڵه‌ کۆمه‌ڵایه‌تی، ئابووری، سیاسی، فه‌رهه‌نگی و ئه‌ده‌بیه‌کاو سایته‌ جوانه‌که‌و سه‌لام پاوه‌ی ده‌س پنه‌ که‌روو. به‌ ڕاسی ئه‌چی چوار ساڵه‌نه‌ گه‌وره‌ته‌رین خزمه‌تی فه‌رهه‌نگیتا به‌ پاوه‌ و هه‌ورامانی که‌رده‌ن.
  زه‌حمه‌توو ڕاپۆرته‌ زه‌ریفه‌کاتا سه‌روو مه‌راسمه‌ فه‌رهه‌نگیه‌کاو مۆئه‌سێسه‌و نه‌سیموو فه‌رهه‌نگوو هه‌ورامانی ئینا وه‌روو چه‌ماماوه‌ و ئانه‌ که‌ جار و باریچ وتاره‌کاو من جه‌ ئی سایته‌ ئازیزه‌نه‌ په‌خشێ باوه‌، په‌ی من ئه‌وپه‌ڕوو شانازیه‌ن. فره‌ فره‌ سپاستا که‌روو؛ مه‌باره‌ک باذی ماچوو و جه‌ خوذایم ته‌ڵه‌با مانیایتا ئه‌وه‌ سیای بۆ. ده‌سوه‌شی دۆسی ئازیزیم کاکه‌ سۆهه‌یبیچ که‌روو که‌ ئه‌چی چوار ساڵه‌نه‌ دایمه‌ یار و هامڕاتا بیه‌ن . ئیشه‌ڵڵا سایتوو سه‌لام پاوه‌ی په‌ی دایمه‌ی سه‌رفه‌راز و به‌رقه‌رار بۆ.

  پاسخ دادن
 47. 1

  هیوا احمدی

  با تشکر از مدیریت و تمامی خبرنگاران سایت خبری تحلیلی سلام پاوه و با آرزوی موفقیت برای این پایگاه خبری.???

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.