قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تجلیل فرمانده ناحیه سپاه پاوه از اصحاب رسانه شهرستان

به گزارش سلام پاوه : طی مراسمی به مناسبت روز خبرنگار فرمانده ناحیه سپاه پاوه از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پاوه تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : سرهنگ سعید بهشتی راد در این نشست ضمن تبریک روز خبرنگار یاد و خاطره شهدای عرصه خبر را گرامی داشت و گفت : خبرنگاران جایگاه ویژه ای در انتقال مفاهیم دارند و در عصر ارتباطات سرعت در انتقال مفاهیم و اطلاعات با تاثیر لحظه ای در جهان موثر خواهد بود. و خبرنگاران هنرمندانه به انتقال مفاهیم در عرصه های مختلف (سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و… ) می پردازند.سرهنگ بهشتی راد

 

فرمانده ناحیه سپاه پاوه با اشاره به صداقت در انتقال واقعیت توسط خبرنگاران گفت: از مهم ترین شاخصه های یک خبرنگار خوب صداقت در انتقال حقیقت و واقعیت است. یک خبرنگار با تغییراتی که با اعمال سلیقه اش در خبرها و رویدادها می کند می تواند کل ذهن مخاطبین را درگیر کند.

 

سرهنگ بهشتی راد با اشاره به تلاش معاندان نظام به و تهاجم گسترده فرهنگی از طریق رسانه ها و تاثیرگذاری های فرهنگی تصریح کرد:شبکه های مختلف ماهواره ای تلاش می کنند با ساخت برنامه ها و سریال های پرهزینه تنها یک مفهوم مانند حجاب را در صدها قسمت به چالش بکشند.

 

وی مانورهای خبری و دروغ پراکنی از کمترین اقدام این شبکه های معاند دانست و گفت : بررسی شبکه های ماهواره ای هدفدار نشان می دهد که القائات آنان در جهت کمرنگ کردن ارزش های فرهنگی و دینی ماست. که در این میان یکی از مهم ترین وظایف و نقش های رسانه ها و خبرنگاران تبیین ارزش ها و مبارزه با این تهاجمات است.

 

سرهنگ بهشتی راد در وصف زحمات و تلاشهای خبرنگاران گفت : تلاشها و تاثیرگذاریهای خبرنگاران و اصحاب واقعی رسانه در عرصه مختلف را جهادی و جهادگرانه دانست.

 

در خاتمه این نشست خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پاوه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |