9 Comments

 1. 9

  ناشناس

  درود و سلام بر فرزندان دلاور این آب و خاک که با این اتحاد بار دیگر در مقابل کوه خواران و زمین خواران خاندان ……. ایستادگی میکنید و این تجمعات و درس عبرتی برای آیندگان خواهد بود تا کسانیکه در پست نمایندگی قرار میگیرند همانند ……… هدفمند به بهارستان ورود پیدا نکنند تا به خواسته و اهداف شخصی خود دست یابند ..

  پاسخ دادن
 2. 8

  ناشناس

  سلام بر فرزندان اورامانات…

  پاسخ دادن
 3. 7

  ناشناس

  این تجمعات نشان از مدنیت و مبارزه با …. که از جایگاه خود تتها بنفع خانواده خود گام بر میدارد و تنها مسئله ای که برای آقای …..حائز اهمیت است همین منافع شخصی و اهداف شخصی خودشان میباشد
  درود بر همشهریانم که با اعتراضات به این کوه خواری سینه سپر کرده اند.
  تشکر از آقای حیدری که همیشه پیگیر بودن و این افراد و حامیان ….. که فعالین مدنی و حامیان منابع طبیعی را محکوم به اهداف شخصی مینمایند .
  افراد قلیلی هستن که دور …. جمع شدن تا بلکه به نان و نوایی برسند

  پاسخ دادن
 4. 6

  کرماشانی

  امیدوارم همه اش به جناح بازی و حزب بازی ختم نشود که به نظر می رسد شده. جریان مخالف دولت اعتراض مردم را به سمت خودش سوق داده و این از شعارها و پلاکاردها مشخص است. امیدوارم مردم «مستقل» باشند و بر این «استقلال» پافشاری کنند. این فقط یک مسئلۀ کوچک است، مردم میدان های بزرگتری پیش رو دارند که باید در آن همه با هم متحد و یکپارچه و دموکراتیک رفتار کنند.

  پاسخ دادن
 5. 5

  احمدی

  با سلام الحمدالله مردم اورامانات خوددارای بینش سیاسی واگاه به مسایل روز وسفید بخوان هستند واین و می داند قضیه تپه الله اکبر جوانرود قضیه تصفیه حسابهای شخصی ومنافع شخص یا گروه خاص می باشد نه عام وبیشتر کسانی که تپه می زنند دنبال نام ونشان بجهت بهره برداری سیاسی ودراینده دربین مردم خودرا مطرح کنند می نشینیم و قضاوت تاریخ را می بینیم.

  پاسخ دادن
 6. 4

  همکار

  قابل توجه آقای یحیی بهرامی :با تکیه بر اسناد و مدارک قانونی ضمن تقدیر و تشکر از دادگستری شهرستان جوانرود و دادستان محترم فعلا حکم توقیف پروژه تپه الله اکبر موسوم به دهکده گردشگری صادر شده که ان شاء الله در آینده حکم و رای قطعی ونهایی صادر خواهد گردید……………

  پاسخ دادن
 7. 3

  شهروند

  جریانش چیه این تپه ؟؟ طرح گردشگری مگه بـَده ؟؟!!!

  پاسخ دادن
 8. 2

  قلاگیان

  سلام بر فرزندان خلف اورامانات که فرزندان ……….خود خوانده را مجال …………. خواری نمی دهند و حنای دهندگان وعده های پوچ و توخالی دیگر برای آنان رنگی ندارد. درود بر مردم شریف اورامانات از امامان محترم جمعه پاوه و جوانرود گرفته تا نمایندگان ادوار تا شایستگان محترم و متنفذ در اورامانات و اقشار مختلق مردم غیور جوانرود که با حق طلبی و وحدت خواهان اجرای عدالت و جلوگیری از کوه خواری و زمین خواری گردیده اند و فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد حفاظت از جنگل ها و منابع زبیعی را سرلوحه کار خویش قرارداده اند. دیگر گذشت آن زمان که با وعده های دروغین در پناه حمایت های ….. و ………….. در ایام انتخابات کسی بتواند حق این مردم بیدار و آگاه را پایمال کند.

  پاسخ دادن
 9. 1

  شهروندی از جوانرود

  من فکر نمیکنم این همه اعتراض نسبت به تپه الله اکبر به خاطر منافع مردم باشه.بلکه به خاطر تسویه حسابهای شخصی با نماینده هست چون بانیان این اعتراضات اغلب کسانی هستند که موقع تبلیغات حامی نامزدهای دیگه بودند. هرچند که در عمل نماینده هم تردید و ابهامات زیاد وجود داره. ونماینده هم اگه راست میگه این سرمایه گذاری را در پارک ماپریس انجام دهد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.