29 Comments

 1. 29

  بهزاد امینی. ورا

  جناب حاجی ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه فرهیخته شهرستان پاوه انتخاب حضرتعالی را بعنوان قاضی برترکشور به جنابعالی و مردم شریف و شهیدپرور پاوه و اورامانات تبریک عرض مینمایم.

  پاسخ دادن
 2. 28

  سید عابد حیدری

  از حسن انتخاب ریاست محترم قوه قضائیه در انتخاب حضرتعالی کمال تشکر را دارم و از خداوند برای ماموستاو خانواده محترم ایشان تندرستی و سلامت دین ودنیا را از خداوند خواهانم و به جامعه اهل سنت نیز این موفقیت را تبریک عرض می نمایم

  پاسخ دادن
 3. 27

  افشین شهابی

  محضر مبارک عالم گرانقدر حاج ماموستا ملاقادر قادری. ضمن تبریک و تهنیت خدمت حضرتعالی ومردم فرهیخته شهرستان پاوه عنوان قاضی نمونه کشوری امیدوارم مایه افتخار و سرافرازی ومنشا خیروبرکت باشد انشاءالله

  پاسخ دادن
 4. 26

  مهدی شبرندی

  کسب افتخار قاضی نمونه کشوری توسط دانشمند فرهیخته وعالم ربانی جناب حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم وقاضی کیفری شعبه دوم دادگاه شهرستان پاوه موجب غرور ملی مردمان رشید وپایمرد اورامانات گردید به سهم خود این موفقیت راکه نشان از دادگستری و جلب رضایت مراجعین وحق رابه حق داررساند می باشد باعث خرسندی دوستداران انقلاب واحباب گردید لذا صمیمانه این موفقیت رابه ساحت نبی مکرم اسلام (ص) ومقام معظم رهبری مدظله العالی ودستگاه قضا تبریک وتهنیت عرض می نمائیم
  بااحترام – مهدی شبرندی -منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهرنودشه

  پاسخ دادن
 5. 25

  شهرام سعدالهی

  ضمن عرض ادب واحترام این انتخاب به جا وشایسته که مایه ی عزت و سربلندی وافتخار است برای استان وبخصوص اورامانات ونیز شهرستان پاوه رابه حاج ماموستا قادری وملت شریف شهرستان تبریک عرض نموده وبرای ایشان ازخداوند متعال عمرباعزت وپربرکت راخواستاریم

  پاسخ دادن
 6. 24

  سعیدیانی

  ماموستا قادری باعث رشد فرهنگ و حفظ اسلام اعتدال و ارزشهای اصیل اسلامی در منطقه اورامانات و کردستان بوده اند، خطبه های نماز جمعه و عملکرد قضایی و حضور در تمام صحنه ها و مردمی بودن، از ایشان شخصیتی بی بدیل ساخته است، خدا حفظشان کند چرا که مردم منطقه پاوه را سربلند کرده است .

  پاسخ دادن
 7. 23

  برهان لهونی

  بسم تعالی
  سلام واحترام:
  به سهم خودم این قدرشناسی منصفانه وبرحق را خدمت شخصیت فرهیخته ی شاخص “اسلامی ،ملی و…. ” دیارمان جناب ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه محترم وقاضی شریف ….
  تبریک عرض مینمایم!!!؛
  بدون ریا:
  پس از چهل سال آشنایی و ارتباط بی شائبه….،
  تردیدی ندارم !؛که: ایشان، نه تنها:
  قاضی شریف وامام جمعه شاخص و نمونه از جامعه کرد واهل سنت بوده اند و هستند!!!؛ بلکه :بعنوان عالمی فرهیخته، دور اندیش ، صاحب نظر ،آگاه به زمان و… مرشدی می باشند!؛که :
  شهامت واعتماد به نفس کافی داشته !؛ ودارد!!!؛
  جناب ماموسا ملا قادر: مجموعه ای فراگیر از نمونه گی ها …. بوده و هستند!؛
  که : مورد تحسین اکثریتی چشم گیر در سطح ملی وفراملی وبویژه درجامعه کرد واهل سنت حتی نزد مخالفینشان نیز می باشند!!!

  پاسخ دادن
 8. 22

  متین پیرصنعان

  تبریک می گویم به ماموستا قادری که افتخار ما هستی

  پاسخ دادن
 9. 21

  لقمان بکری زاده

  با سلام و احترام،بنده هم به سهم خود،این حسن انتخاب را بطور عام به تمامی قضات اهل سنت و بطور خاص به جناب حاج ماموستا قادری قاضی خوشنام قوه قضائیه تبریک و شادباش عرض می کنم،از خداوند متعال سلامتی و طول عمر بابرکت برای ایشان خواستارم.

  پاسخ دادن
 10. 20

  مهدي كرمي

  انتخا ب عالم فرزانه دیارمان جناب حاج ماموستا ملاقادرقادری رابه تمام ملت اورامان وجامعه فرهنگی تبریک عرض نموده وازخداوند منان آرزوی طول عمر باعزت برای ایشان راخواستاریم.

  پاسخ دادن
 11. 19

  سالارعظیمی

  انتخاب جناب حاجی ماموستاقادری رابه عنوان قاضی نمونه کشورراخدمت ایشان وملت شریف پاوه ولایت مدارتبریک وتهنیت عرض می نمایم امیداست همچنان پله های سربلندی رافتح نمایید

  پاسخ دادن
 12. 18

  باینگان

  افتخار است برای استان کرمانشاه بخصوص شهرستان پاوه . آرزوی طول عمر با عزت را از خدای متعال خواسته و خواهانیم که ماموستا و شهرستان پاوه حرف اول را بزند و به نوبه خود تبریک عرض می نمایم .

  پاسخ دادن
 13. 17

  پاوه ای اصل

  با سلام و احترام محضر حاج ملا قادر قادری
  این انتخاب و سایر انتخاب ها را به شما ،خانواده محترم و مردم منطقه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان آرزوی سلامتی شما را دارم.
  به حق شما مایه مباهات و افتخار و یک مرجع برای منطقه هستید. وقتی اسمی از شما آورده می شود چه در جاهای نزدیک و چه دور، فقط خیر است و بزرگی و عظمت.

  پاسخ دادن
 14. 16

  اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان پاوه

  به نام خداوند جان و هنر.اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان پاوه این افتخار بزرگ را خدمت جناب حاجی ماموسا و ملت شریف شهرستان پاوه صمیمانه تبریک عرض می نمایند.با آرزوی تداوم عمر باعزت و توفیقات روزافزون برای ایشان و همه خادمان صدیق و مخدومان قدر شناس ایران اسلامی

  پاسخ دادن
 15. 15

  شارمیر فتاحی

  مردان بزرگ شایسته تقدیر وارج نهادن هستند جناب حاج ماموستا قادری شان وجایگا ه ایشان هزاران بار فراتر از این تقدیر هاست لذا این تقدیر می تواند گوشه ای کوچک از زحمات وخدمات دلسوزانه و مشفقانه جناب حاج ماموستا را در طول دوران عمر با برکت خود پر نماید .هر گام ونفس این شخصیت بزرگوار مایه خیر وبرکت وسعادت برای این دیار بوده وخواهد بود . وانتخاب جنابعالی را به عنوان قاضی نمونه وبرتر کشور به جامعه قضایی و خانواده محترم و مردم فهیم اورامانات تبریگمی گویم .

  پاسخ دادن
 16. 14

  مرتضی عبدی

  با سلام و احترام
  انتخاب به جا و شایسته جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری، به عنوان قاضی نمونه کشوری را به مردم منطقه و شخص ایشان تبریک عرض می نمایم. بدون بزرگنمایی ایشان مایه افتخار برای تمام اهل سنت و جماعت در ایران می باشند. در برهه های مهم تاریخی، نام ایشان به عنوان مردی مصلح و خیر اندیش برای مردم و منطقه، در اذهان و تاریخ ثبت شده است. آرزوی عزت و طول عمر برای ایشان و تمام خیرخواهان مردم دارم.

  پاسخ دادن
 17. 13

  سید فرزاد حسینی

  انتخاب شایسته حاج ماموستا قادری رو به عنوان قاضی نمونه کشوری تبریک عرض می نمایم که نشانگر تواتمندی و درایت ایشان بوده از خدای متعال آرزوی توفیق روز افزون رو برای جناب حاج ماموستا قادری پدر عالم وفرزانه دیارمون رو دارم

  پاسخ دادن
 18. 12

  اردشير زارعي

  سلام و عرض ادب
  احتراما
  کسب عنوان قاضی نمونه کشوری را به حاج ماموستاملاقادر قادری بزرگوار تبریک عرض میکنم.
  ایشان در تمام مشکلات وبحرانهای ایجاد شده پشت گرمی و در تمام مناسبات باعث افتخار مردم این دیار بوده و هستند.
  امیدوارم همچنان پایدار باشند.
  اردشیر زارعی
  عضو علی البدل شورای شهر کرمانشاه

  پاسخ دادن
 19. 11

  ناشناس

  سلام.ماموستا قادری تبریک عرض می کنم باعث افتخار ما هستی.

  پاسخ دادن
 20. 10

  Afsaneh naderi

  واقعا مایه ی افتخاره که جناب ماموستا قادری بعنوان قاضی نمونه ی کشور از دیار ما و درکنار ماست…
  این انتخاب شایسته و بجا واقعا لایق ایشان بود…
  باشد که همیشه و همه جا در همه ی ضمینه ها موفق و سلامت باشن…

  پاسخ دادن
 21. 9

  هجران عبدپور

  با سلام و تبریک فراوان به حاج ماموستای عزیز و زحمت کش و همچنین تبریک به خانواده عزیزشان.

  پاسخ دادن
 22. 8

  محمدغریب کاری

  انتخاب شایسته و به حق قاضی عالم و عادل دیارمان به عنوان قاضی نمونه ی کشوری مایه افتخار و بالندگی است و از خداموند منان خواستاریم سایه ایشان راهمیشه بر دیارمان مستدام گرداند و همچنان مایه عزت و سربلندی دیارمان باشد . ان شاءالله

  پاسخ دادن
 23. 7

  عبدالرحمن قادری

  منم به نوبه خود این انتخاب برتر را ،به شهرپاوه وبالاخص جناب حاجی ماموستا وخانواده محترمشان تبریک عرض می نمایم

  پاسخ دادن
 24. 6

  هیوا احمدی

  از طرف خود به ماموستا ملا قادر قادری تبریک عرض می نمایم و با آرزوی مقام ها و جایگاه های خاص برای ایشان???

  پاسخ دادن
 25. 5

  شهروند

  باعرض سلام خدمت جناب ماموستاملاقادرقادری بی شک وجودچنین شخصیت درشهرپاوه مایه ی مباهات وسربلندی میباشدوضمن تبریک به حضرتعالی ازصمیم قلب آرزوی طول عمرباعزت راازدرگاه خداوندمتعال مسئلت مینمایم.

  پاسخ دادن
 26. 4

  همشهری

  چمه کمنی ماموسا هر به ویت مگنو پایدار بی نه یا خوا

  پاسخ دادن
 27. 3

  بهروز شفيعي

  بسم الله الرحمن الرحیم

  انتخاب شایسته و برحقی است و مایه
  شهرستان پاوه و استان کرمانشاه. از طرف خود و مجموعه اصناف شهرستان پاوه این انتخاب را تبریک گفته و آن را بعنوان برگ زرینی از تاریخ این مرز و بوم ، با افتخار در افکار خویش ثبت خواهیم نمود.

  پاسخ دادن
 28. 2

  ستار

  انتخاب به جا و شایسته حاج ماموستا که موجب مباهات و افتخار است را تبریک می گوئیم

  پاسخ دادن
 29. 1

  صفا

  واقعا مایه ی افتخاری ماموستا ،بهت صمیمانه تبریک میگم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.