قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اصلاح و بازسازی ۵۰۰ متر شبکه توزیع آب در نودشه

به گزارش سلام پاوه:رئیس اداره آبفای شهری پاوه اعلام کرد:در راستای اصلاح و بازسازی انشعابات و شبکه فرسوده توزیع آب و از مدار خارج نمودن شبکه و خطوط قدیمی و جایگزین کردن شبکه‌های جدید،عملیات اصلاح و بازسازی ۵۰۰ متر از خطوط اصلی آب‌رسانی درشهر نودشه انجام و هم اکنون در مدار بهره برداری می باشد.

مهندس سالم مرادی در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت:در اجرای این اقدام،حد فاصل خیابان دوم وسوم شهر نودشه کوچه شبنم انجام شد که ۵۰۰ متر از خطوط قدیمی منطقه از مدار توزیع خارج و به جای آن خطوط جدید با استفاده از لوله‌های پلی‌اتیلن سایز ۹۰ و ۷۵ میلی‌متری مورد استفاده قرارگرفت و آب محلات فوق از طریق این شبکه تأمین و توزیع می‌شود.

سالم مرادی افزود:طرح جایگزینی این خطوط جدید و استانداردسازی انشعابات از خرداد ماه سال جاری آغاز که باتلاش وکوشش همکاران آبفا نودشه خوشبختانه تمام مراحل آن به پایان رسیده است.

مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان پاوه خاطرنشان کرد:انتظار می‌رود،باتوجه به اصلاح و بازسازی این مقدار از خطوط وشبکه توزیع از هدر رفت و رفع مشکل کمبود آب در این منطقه جلوگیری شود و زمینه جلب رضایت بیشتر مردم را فراهم آورد.

مرادی تصریح کرد:فرسوده بودن شبکه‌های توزیع آب در شهر نودشه، ضمن اینکه باعث هدر رفتن آب در مسیر خط توزیع به شهروندان می‌شود،مانع از رسیدن آب شرب سالم به مشترکین شده و بعضاً شکستگی خط توزیع نیز معضلاتی را به وجود می‌آورد که جایگزین کردن لوله‌های جدید از جنس پلی‌اتیلن بوده،بهترین گزینه و راه حل برای پایان دادن به این وضعیت خواهد بود.

وی از شهروندان خواست با توجه به فرا رسیدن فصل گرما ضمن همکاری با امور آب وفاضلاب از مصارف غیر ضرور اجتناب تا در فصل تابستان بتوانیم بر توزیع آب مستمر وپایدار برای مردم مدیریت کنیم.

  1. سعیدیانی

    با تشکر و قدر دانی از مهندس مرادی و همکاران .

  2. ناشناس

    چرافکری به حال سیستم فرسوده اب شهرنوسود نمیکنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |