قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » از معلمان برتر استانی پاوه در حوزه های مختلف تجلیل شد

به گزارش سلام پاوه : آئین تکریم و تجلیل از معلمان موفق در جشنواره الگوهای برتر تدریس و مسابقات علوم آزمایشگاهی، راهبران آموزشی و مدرسان آموزش خانواده باحضور مدیر و کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان پاوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه در این آئین ضمن تسلیت شهدای حرم امام و مجلس شورای اسلامی و آرزوی صبر و ایمان برای بازماندگان، حادثه تروریستی دیروز را در تهران به شدت محکوم کرد و با اشاره به همدلی و اتحاد، فاکتورهای مشارکت گروهی را تشریح کرد.

مختار برزگرفرد به اصل سنرژیسم گروهی اشاره کرد و فواید آن را در افزایش زمان دهی، ترکیب تفکر، بزرگ نمودن نقاط قوت، دلگرمی و نشار بیان نمود.

وی به موفقیت های گروهی آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری اشاره کرد و راهیابی گروه فیزیک دانش آموزی را به مرحله کشوری و دبیران ریاضی و زبان خارجه در جشنوراه الگوهای برتر تدریس به مرحله کشوری را نقطه قوت مجموعه دانست.

برزگرفرد در ادامه موفقیت دبیران ابتدایی در جشنواره الگوهای برتر تدریس و ۴۷۰۰ ساعت نفر و پوشش ۶۹ درصدی اولیاء دانش آموزان شهرستان در شب های تربیتی و آموزش خانواده را از وجود سرمایه های فکری و علمی شهرستان عنوان کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه ضمن تقدیر از مساعی ارزنده معلمان موفق شهرستان در خاتمه خواستار استمرار همکاری های چند جانبه و هماهنگ مجموعه فرهنگیان با مجموعه مدیریت آموزش و پپرورش پاوه گردید.

گفتنی است در پایان ۲۱ نفر از دبیران برتر جشنواره الگوهای برتر تدریس و مسابقات علوم آزمایشگاهی، ۱۲ نفر از مدرسان آموزش خانواده و ۱۱ نفر از دبیران تربیت بدنی در جشنوراه الگوهای برتر تدریس و رقابت های علمی تخصصی با اهداء جوایزی تجلیل شدند.

 1. همکار

  سلا بر دبیرتاریخی وجغرافیایی

 2. دبیر تاریخی

  سلام بر سکاندار آموزش و پرورش پاوه جناب آقای مختار برزگرفرد
  شما هم مدیر برتر هستید.
  سلام بر همکاران و همراهان گرانقدرتان.
  با این حرکت ارزنده شما و رفتاری قابل تقدیر شما همکارن با امید و روحیه مضاعفی به کارشان ادامه می دهند
  و دوره رکود و ناامیدی در بین همکاران به تاریخ سپرده شد.
  از سایت برتر هم کمال تشکر را داریم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |