قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » موافقت کارگروه سرمایه گذاری شهرداری با طرح ساخت پارکینگ طبقاتی پاوه

به گزارش سلام پاوه : بخشدار مرکزی پاوه از موافقت با ساخت پارکینگ طبقاتی میدان مولوی پاوه در کارگروه سرمایه گذاری شهرداری خبر داد.

هوشیار عبدالله زاده در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه اظهار داشت : در کارگروه سرمایه گذاری شهرداری که با حضور کارشناسانی از شهرداری ، فرمانداری ، استانداری و افردا سرمایه گذار و کارشناسان مربوطه… برگزار می شود با طرح ساخت پارکینگ طبقاتی میدان مولوی پاوه موافقت شده است .

وی تشرح کرد : طرح پارکینگ طبقاتی میدان مولوی پاوه متشکل از ۵ طبقه که چهار طبقه آن پارکینگ و یک طبقه آن ویژه کودکان همراه با کافی شاپ و… می باشد .

عبدالله زاده ادامه داد و گفت : با کلیات طرح مجموعه تفریحی و گردشگری تله کابین پاوه موافقت شده است بشرطی که در کارگروه سرمایه گذاری توجیه اقتصادی و فنی و اجرایی آن طرح صورت بپذیرد.

گفتنی است طرح مجموعه تفریحی و گردشگری پاوه شامل تله کابین و پارکینگ طبقاتی توسط آقای شاپور بایزیدی مراحل اداری خود را طی می کند و موافقت و مصوبه های برای این طرح صورت گرفته است که باید دید این طرح کی اجرایی می شود.

 1. شهروند

  اینه دوی سالین مردم تا نیان سرو کاری بی حیچ کاره که ی نمه کرده دروویچ مییدی بی زحمت

 2. همشهری

  خیلی هاهستن باوجودپارکینگ حاضرنیستن مبلغی رابابت حق پارکینگ بدن واقعا این هزینه راسخت میدانندپس چرااعتباروبودجه راصرف دیگرکارهای عمرانی شهرنکنیم واگرفرهنگ استفاده ازوسایل نقلیه عمومی رابه جای تک سرنشینی رواج دهیم وبه این باوربرسیم خودروشخصی وسیله ای برای پزدادن وخالی کردن عقده های درونی نیست خودبه خودمشکل ترافیک حل خواهدشد

 3. payam

  مگه توخیابان مولوی پارکینگ نداریم به جای این هزینه های الکی‌ یه پارکی توجاده کنربندی درست کنین مردم ودوتامسافربشینن ناسلامتی جاده گردشگریه لطفاسلام پاوه بی زحمت یه پستی راجع به این موضوع مطلبی توسایتتون برارین که چراجاده گردشگری دره نیشه فضای سبزی یاپارکی نداره که مردم ومسافرابرن بشینن نه توپیاده رومردم بشینه

 4. متین پیرصنعان

  از خداوند متعال می خواهم موفق باشید

 5. احمد

  کاک هوشیار گیان دستان وشبو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |