قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » لطفا مدیران بی تدبیر را بردارید!/لزوم توجه فرماندار پاوه به کنار گذاشتن مدیران ناکارآمد

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه:بی شک رسیدن به هر موفقیتی بدون داشتن ابزار و لوازم آن امکان پذیر نیست. مدیریت هم ابزار خاصی نیاز دارد که اصلی ترین آنها کاراکتر و شخصیت مدیر است.

یک مدیر موفق دارای شاخصه هایی است از جمله:انگیزه،مهارت های ارتباطی،استقامت،تسلط،صبر و شکیبایی،ذکاوت و زیرکی،راستی و صداقت،تشویق و پاداش دادن ،مردم سالاری ، قدرت پیش بینی  ، عملگرا بودن،پیشرو بودن، تفویض قدرت،جذابیت(نشریه موفقیت شماره ۲۰).اما در شهرستان مرزی پاوه موضوع کمی متفاوت تر است و انتخاب یک مدیر براساس شاخص ها و توانمندی نیست و بیش تر بر اساس لابی و جریانهای خاص صورت می گیرد.برخی از مدیران ناکارآمد پاوه که تنها دلیل واگذاری پست مدیریتی به آنها رابطه بازی و…است و چیزی در چنته ندارند،و نیاز است جای خود را به مدیرانی کارآمد بدهند تا مطالبات مردم این شهرستان در بخش‌های مختلف برآورده شود.مدیران چسبیده به میز

در شهرستان پاوه مدیرها حتی بر اساس جریان سیاسی انتخاب نمی شوند مثلا مدیری در دوران دولت دهم دکتر احمدی نژاد و منتسب به جریان ایشان منصوب می شود و علی رغم ضعفهای بسیار در دوران تدبیر و امید و ریاست جمهوری دکتر روحانی باز هم با اقتدار ادامه می دهد و حتی مخالف جریان دولت جدید هم است.

متاسفانه آفتی که شاید بیش از نیمی از توان فرماندار و مجموعه فرمانداری را گرفته است وجود تنی چند مدیر ضعیف و ناکار آمد است که باعث ایجاد چالشهای بسیاری در شهرستان پاوه شده اند. و قطعا در ادامه راه نیز بازهم مشکل آفرین می شوند. (در صورت لزوم آنها را معرفی می شوند)

رای مقتدرانه بیش از ۸۴ درصد مردم شهرستان پاوه به دولت جناب آقای دکتر روحانی مطالبات به حق این مردم از این دولت را بیش از پیش کرده است و قطعا برای برآورد کردن مطالبات مردم این دیار لازم است مدیران ضعیف و ناکارآمد کنار گذاشته شوند و مدیران توانمند جایگزین شوند. در این مبحث قصد بر مطرح کردن مطالبات مردم نیست چون این مطالبات بارها و بارها مطرح شده است و تقریبا همگان بر آن واقفند. موضوع این یادداشت تاکید بر کنار گذاشتن مدیران ناکارآمد می باشد. که توان ایجاد هیچ تحول و اقدامی را برای شهرستان و مردم این دیار ندارند.

بدون هیچ شک و گمانی فرماندار با تدبیر شهرستان پاوه تسلط و شناخت کاملی از شورای اداری خود دارد و ضعفها و ناتوانی مدیران خود را به وضوح می داند.و بیش از سه سال حضور در شهرستان پاوه دیگر می داند وقت آن رسیده است که تغییری اساسی در ترکیب شورای اداری شهرستان لازم و ضروری است.هرچند موانع بسیاری برای تغییر مدیران ضعیف متاسفانه در شهرستان و استان کرمانشاه وجود دارد اما با این وجود باید اقدامی اساسی صورت بگیرید و مدیران ضعیف یا استعفاء دهند یا برکنار شوند.

مدیرانی در شهرستان پاوه هستند که همیشه از فعالیت و جلوی چشم بودن فراری هستند و در سکوت خود از عملگرایی و کار فراری هستند و هیچوقت نمی توانند تحقق بخش شعار سال(اقتصاد مقاومتی؛تولید- اشتغال)باشند. آنها راضی نگه داشتن مدیران کل را خوب بلدند و می دانند چگونه با آنها کار کنند و مدیران کل بعضی از ادارات نیز به کلی از اوضاع شهر و مردم بی خبرند و نمی دانند مدیران آنها چه معضلاتی برای مردم و شهروندان ایجاد کرده اند.

مدیرانی در شهرستان پاوه وجود دارند که بیشتر بجای کار و تلاش و برنامه ریزی به فکر حفظ میز خود با هر ترفند و روش هستند. و لابی را جایگزین کار و تلاش کرده اند.

مدیرانی در شهرستان پاوه هستند که علاوه بر ضعف و ناتوان بودن در اداره مجموعه مطبوع، کاملا مخالف جریان تدبیر و امید هستند و در طول انتخابات نیز به وضوح عملکردشان مشخص بود.

مدیرانی هستند که حتی توان درخواست برای جذب اعتبارات و دفاع از بودجه اداره متبوع خود را ندارند و حتی در تامین هزینه های جاری اداره خود مانده اند و از اینکه درخواستی را به مدیرکل خود بدهند نگرانند.

آری مدیران بی تدبیر جایی در تدبیر و امید ندارند و لازم است فرماندار محترم و مسئولان استانی در اولین اقدامات خود در دولت دوازدهم توجه خاص و ویژه ای به مقوله مدیریت در شهرستان پاوه داشته باشند.

هرچند این موضوع شامل مدیران توانمند و دلسوز شهرستان نمی باشد و نوک پیکان این درخواست و نقد رو بسوی مدیرانی است که ضعیف و ناتوان هستند و باعث ایجاد مشکلات فراوان برای مردم شده اند. اما حداقل این یادداشت کوتاه شاید تلنگری باشد بر مدیرانی که کارآیی لازم را ندارند و در اداره کوچکترین امور خود با مشکلات فروانی روبرو هستند. امید آن است حداقل به خود آیند و با استفاده از مشاوره های درست و استفاده از تمامی ظرفیتها تغییر رویه ای در رفتار و عملکرد خود ایجاد کنند و برای توسعه این دیار گامهای محکمی را بردارند.

با نگاهی به مشکلات شهرستان پاوه به وضوح مشخص است که چه مدیرانی باید تغییر یا اصلاح شوند.اگر شاهد مراجعات حضوری در فرمانداری پاوه باشید متوجه می شوید بسیاری از مشکلات شهروندان که به فرماندار ارجاع داده می شود ناشی از ضعف مدیر دستگاه مربوطه است و بیشترین انرژی و وقت را از فرمانداری می گیرد.

امید می رود مدیران ناکارآمد با الگو گرفتن از مدیران کاربلد شهرستان به ارائه گزارش عملکرد خود به صورت شفاف به مردم روی آورند و از نقد نهراسند. هرچند اعتقاد بر این است مدیری که توانایی ندارد باید کنار رود اما با این وجود شاید با این تلنگر به خود آید و برای رفع مشکلات مردم و شهرستان اساسی کار کند.

بهرحال این پایگاه خبری تحلیلی در نظر دارد از این پس مدیران ضعیف شهرستان را به چالش بکشد تا شاید مسئولان تدبیر و امید چاره ای در این زمینه بیندیشند و تصمیم قاطعی بگیرند.

در پایان جا دارد از مدیرانی که تحولی در شهرستان پاوه ایجاد کرده اند و برای ارباب رجوع احترام قائلند قدردانی شود. و قطعا مردم نیز حساب این مدیران دلسوز را از دیگر مدیران ناکارآمد که به میزهای خود چسبیده اند جدا می دانند و قدردان مدیران و مسئولان دلسوز شهرستان هستند.

 1. به داخه وه

  نگارنده ای که معلوم نیست و مشخصات ندارد خودش هم جسور نیست و حتما هم باتدبیر نیست و حتما هم راستگو نیست پس نسخه نپیچید برای دیگران از خودتان شروع کنید…

 2. فرزند شهید

  سلام چندماهی است شایعه تغییر بنیاد شهید است یابسازید کلاهی این چنین برای ادارات یااین کلاه رابردارید…..

 3. شهروند

  قربون دستتون مدیرای باتدبیراگه وقت کردین بعداز حل مشکلات یه سری هم به پیست دوچرخه سواری !!!!بلوار بزنید اونم درست کنید ممنون میشیم . اینم بگم والا شهر بدون دست انداز نمیشه ما عادت نداریم جاده ها خطرناک شدن سرعت ماشینا وحشتناکه …

 4. ادیب

  آب در هاون کوبیدن است …. این تدابیر و تغییر و تحولات در این مقطع زمانی امکان پذیر نیست مگر نسل های آینده ما که تمام شدیم …

 5. شه پول

  ازهمه افراد ومسیولان عزیز شهرمون کمال تشکر رو داریم ک باالخصوص نماینده گرامی فرماندار بزرگوار اصحاب رسانه تنها کمبود وکم مدیریتی فک کنم تو استانداریها و وزارتخونه ها باشه ویلا ماک اینجا هیچ مشکلی نداریم

 6. ABCGL

  سلام طاعات وعبادات فبول حق راستی کی بیمارستان جدید به بهربردارمی رسد ؟ ۲_ هواشناسی پاوه کجارسید ؟۳_ ساختمان پزشک قانونی به کجارسید ؟۴_ آب هانی کوان کی وردمدارمیشود ؟ ۵ _ درمانگاه تامین اجتماعی پاوه به کدام شهرداده شد؟ ۶_وضعیت مرزمسافری چه شد ؟ ۷_ خیابان کمربندی وگرشگری چه شد؟ ۸_ گازنودشه ونوسود کجارسی ؟ ۹_ بهای گازپاوه بعنوان منطقه سرد کی انجام شود ؟ ۱۰ _ جاده چهاربانده پاوه کرمانشاه چه زمان درست می شود ؟و…………………….؟؟؟!!!

 7. شهروند

  لازم است قبل از هرچیز از سلام پاوه تشکر نمود
  این نوشتار کار خود را می کند یعنی امیدواریم چنین شود
  چهار ماه است دیوار اداره گاز تخریب شده وسد معبری در حساس ترین نقطقه پاده ایجاد شده متاسفانه کسی هم گوشش بدهکار نیست
  حتی ازباب رجوع اداره به زحمت می توانند به این اداره مراجعه کند
  بعضی ها تقلا می تمایند رئیس شوند همینکه به هدف خود رسیدند همه چیز را فراموش می کنند
  کاش می شد هرچند مرتبه یکبار بررسی از کار مدیران می کردند ومدیران ضعیف راجابجا می کردند آنگاه به نایجه پی می بردند
  انشالله این نوشته سبب تکان مدیره اداره شود وزودتر به مشکلات موجود برسند

 8. پرورش دهندگان ماهی و مرغداران و دامداران شهرستان پاوه

  جناب آقای صالحی دست مریزاد برای مطلبی که انتخاب کرده اید واقعا رییس دامپزشکی ۱۸ سال رییس دامپزشکی پاوه هستند مگه میشه از ایشان انتظار تحول وپیشرفت در امورات را داشت به قول قدیمیها که میگن آب هم اگه مدت زیادی یکجا ساکن باشد میگندد از نماینده عزیز و فرماندار انتظار تغییر رییس دامپزشکی را داریم از طرف پرورش دهندگان ماهی و مرغداران و دامداران شهرستان پاوه

 9. ناشناس

  سلام به دوستان عزیز باید به عرض برسانم که در سال ۹۵تعداد ۲۲ طرح عمرانی از طرف دانشگاه برای شهرستان پاوه با اعتبارلازم مصوب شداما با گذشت یک سال باور بفرمایید از تمامی طرحهای مصوب که در حوزه شهری وروستایی می باشند ۲۱طرح ان بعد از گذشت یک سال هنوز شروع نشده وفقط یکی از مصوبات در میدان بسیج یک درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ان هم قابل دفاع نیست اما در شهرستانهای دیگر استان طبق اطلاع واصله بیشتر طرحهای مصوب با پیشرفت فیزیکی بالا در حال انجام است لطفا در این خصوص مسولان ومردم عزیز از سایر شهرستانها پیگیری بفرماییدتا موضوع روشن شود انوقت ما شهروندان با این شرا یط منتظر پیشرفت شهرستان هستیم ودر نهایت تا اول تیر ماه تمامی اعتبارات مصوب برگشت داده خواهد شد اقای فرماندار واعضای شورای شهر شما مدیون شرایط به وجود امده هستید اگر پیگیری نفرمایید واما مردم بزرگوار لطفا از دوری کردن به من چه گفتن دست بردارید وبه فکر شهرستان خود باشید بسیار سپاس گذارم از عزیزان سلام پاوه لطفا هر ماهه این موضوع را در سایت خود قرار داده تا نظرات مردم شنیده شوند ممنون

 10. علی

  خفته را خفته کی کند بیدار.رعایت اصل تغییر برای ادامه حیات از اصول اساسی است بر این اساس ریزش کهنه برگ های درخت مسولیت کمکیست به حال رویش برگ های نو.حکایت است هر چیز بگندد نمکش زنند وای بر ان روزی که بگندد نمک.

 11. صفا

  با سلام خدمت همه ی دوستان ،تو تلاشهامون برای یک شهر خوب باید یه شهروند خوب باشیم،یک شهروند خوب بودن زودتر مارو به هدفمون میرسونه تا یه قاضی بد بودن ،لم زدیم و داریم دیگران رو قضاوت میکنیم بعضی به دلیل عدم آگاهی یه چیز میگن بعضیا جهت تسویه حساب های شخصی یه چیز دیگه و اخر سر نگاه میکنیم میبینیم سر همون جای اول هستیم ،کاش به جای اظهار نظر در مورد دیگران و اینکه کی خوبه کی بد مشکلات شهرمونو اینجا مطرح کنیم و دسته جمعی به نتایج خوبی برا حل این مشکلات برسیم،سگ های ولگردی که تو شهر مخصوصا اوایل صبح پرسه میزنن ،گرانی وحشتناک تو پاوه،کسادی بازار ،کوچه های درب وداغون،عدم فضای سبز مطلوب در شهر،بازار ومراکز خرید غیر متمرکز ،سکوت و تاریکی پارک کویمکال ،ساختمان های بلند و بد قواره تو شهر ،عدم فرهنگ پاک نگه داشتن محیط زیست ومحیط زیست و محل های تفریحی پر از آشغال،تبدیل جاده ی تفریحی کمربندی به مکان مسکونی،مسکن مهر هزار ساله ،فلسفه ی خرید زمین بیمارستان در دامنه ی کوه،وضعیت نامطلوب جذب گردشگر،ترافیک شهر و خیابان های کم عرض و شلوغ،وجود یک استخر با ساعت کاری محدود ،وجود یک زمین بازی فرسنگ ها ان طرف تر از شهر که گاها محل فرود بالگرد نیز هست وخیلی چیز های دیگه ،به نظر من اینها مشکلات شهرمون هست نه مدرک کاردانی آقای حسینی در مرکز بهداشت یا حضور آقای برزگر در پشت میز ریاست آموزش و پرورش و یا …

 12. سلام

  خانه از پای بست ویران است …
  مشکل مدیران ناکارآمد و کلا استخدام بی سوادها مختص پاوه نیست و متاسفانه سرتاسرس است و به قول دوستان معلوم نیست معیار گزینش چیست البته تا حدودی هم معلوم است (…) مثل اینکه قرار نیست هیچ جا پیشرفت کنه و از ادمای آگاه و دلسوز استفاده بشه .
  البته پاوه اوضاعش بدتره ( البته هستند کسانی واقعا دلسوز و کاربلدند ولی متاسفانه تعدادشون انگشت شماره ) واقعا نه هدفشون پیشرفته نه انجام کارهای ارباب رجوع و همه هم ازشون ناراضی ان ولی مردم عجیبی هم داریم از حق نگذریم اخلاق رودررو و پشت سرشون آسمون تا زمین فرق داره روبه رو چاپلوسی پشت سر بد و بیراه البته این مسکل هم ریشه ایه معلوم نیست رفتار مدیرا باعث بروز این اخلاقیات شده یا اخلاقیات مردم مدیرا رو بد بار آورده .
  خلاصه شلم شورباییه که نگووو…

 13. ناصری

  لطفا به مراکز گردشگری توجه کنید. بعضیهاشون واقعا شعور برخورد با مردم و مهمانان رو ندارند و حتی آبروی شهرپاوه و کردها رو بردند مثلا مسول قهوه خانه …….. خیلی ……… و با مردم بد برخورد میکنه. کسی هم نیست چیزی بهش بگه. ……..
  قهوه خانه ها و مهمان پذیرهای دیگه هم تعریفی ندارند و گرانفروش اند و نحوه رفتار رو با مردم و مهمانان بلد نیستند.
  لطفا پیگیری کنید

 14. فرهنگی

  از فرماندارمحترم درخواست داریم درد دل مردم را گوش کنید وبه داد این مردم برسید این کامنتها ونظرات درد دل مردم است شوخی که نیست حتی مردم اسم ادارات و مسئولین ناکارآمد را هم برده اند شما که مسئول اصلی شهرستان هستید خواهشا تا کمپین اعتراض تشکیل نشده به داد مردم برسید وبه نظر من فقط با رایزنی با مدیران کل وشورای تامین شهرستان می شود این مشکل را حل کرد ماشالله کم نیستند کسانی که بتوانند سکاندار اداره ای باشند پس این نظرات را جدی بگیرید تامردم معترض عملی نشده اند . اداراتی که اسم برده اند براستی که ضعیف عمل کرده اند

 15. مستمربگیر

  سلام چرامسولین سازمان تامین اجتماعی پاوه نسبت به پیگیری درمانگاه پاوه که حدود۴سال پیش کلنگ آن درمحل شهرک فرهنگیان پاوه باحضورمسولین شهرستان پاوه باحضورفرماندارنماینده وقت جناب منوچهری امام جمعه معاونت عمران استانداری مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه وهعاون پارلمانی امورمجلس سازمان تامین اجتماعی کشورومعاون مدیرعمل سازمان فوق باحضورشهرداروقت آقای خسروی واعضای شورای چهارم وحدودبیش از۱۰۰ مستمربه گیرتامین اجتماعی پاوه که ۱۸ ماه قراربو به بهربرداری به رسد تحویل شود اما فقط کلنگ آن به زمین زده شد وتاامروزهیچ اتفاق خاصی صورت نگرفته چرا جناب آقای فرماندار ونماینده محترم دراین خصوص سکوت نموده اند؟؟؟!!! چه کسی دراین شهرستان مسول پیگیری پروژهااست این اقدام درتاریخ وذهن مردم ثبت خواهدشد

 16. ارباب رجوع

  باسلام و خسته نباشید من یکی از افرادی هستم که به دلیل کارم که دامدار میباشم زیاد به دامپزشکی مراجعه میکنم خدا را شاهد میگیرم تا الان بدون دردسر و درگیری بدلیل گیر دادن های نامربوط ریس اداره دامپزشکی کارم انجام نشده است واقعا قحط الرجال است که رییس دامپزشکی الان مدت ۱۸سال است ریس است هر وقت خواستند این آقا را جابجا کنند دست هایی نذاشتند این کار انجام بگیردشما خودتون واقعا از دامدارها و مرغدارها و کلا افرادی که با دامپزشکی سروکار دارند نظر سنجی بفرمایید همه چی براتون آشکار میشه

 17. فرهنگی

  سلام کاک فرهاد خواستی مردمی باشی این نظررامنتشرکن:اولا جناج ومدیر کل و. .در تغییر مدیران پاوه زیاد مهم نیست اول ……………………………..مهم نیست کارآمدی وفعال بودن مهم بله قربان گفتنه مگه از آن راد مرد دکترنقشبندی بهترداشتیم خوب موردغضب قرار گرفت آقایان ولدبیگی شبکه و فتاحی آموزش وپرورش خوب معایب را رسانه ای میکردید

 18. شهدا

  من فقط گرفتار اداره بنیاد شهید هستیم از دست آقای لطفی اصلا میری اونجا جواب آدم نمیده فقط یک سر تکان میده از جناب آقای نادری تقاظ داریم که ریاست خوبی برای اداره بنیاد شهید انتخاب بکن

 19. Hosseini

  سلام ماساکنین شهرک کارگاهی در چند ماه گذشته بعد از چندین جلسه در فرمانداری پاوه که با حضور آقای فرماندار ومعاون ایشان آقای میری و آقای علیمرادی برای هماهنگی بین شهرداری وشورا که آقای سالم مصطفایی به عنوان نماینده شهردار و آقایان عبدی ویوسفی وحسینی وصفری از شورا واداره آب وفاضلاب آقای سالم مرادی وتعدادی از ساکنین شهرک کارگاهی در اواخر سال گذشته به این نتیجه رسیدیم که شهرداری جاده های شهرک کارگاهی رو برای اجرای شبکه لوله فاضلابا آماده ودر تامین بوجه برای اجرای لوله گذاری اقدام کند وساکنین شهرک به عنوان همیاری مجدد لوله های فرعی شهرک را خریداری کنیم و اداره آب وفاضلاب
  خط لوله اصلی و اجرای کار
  در جریان این چند ماهه شورا اعلام نمود که طلبی رو از اداره اب وفاضلاب دارن واداره آب وفاضلاب هم اعلام کردن که نزدیک به ۷۵ میلیون طلب شهرداری است که با مصوبه شورا ما این پولو هزینه خواهیم کرد.
  شهرداری جاده رو مسطح کرد وآماده شد ما ساکنین با جمع آوری پول لوله های هم فرعی وهم اصلی رو خریداری کردیم . وحال نوبت به شورابود شورا در این باره با تماسها ودیدارهایی که با آقای مرادی که داشتن مصوبه رو نوشتن وبرای عدم مغایرت به فرمانداری ارسال نمودن بعد از اینکه مصوبه عدم مغایرت خورد نوبت به اداره اب وفاضلاب که رسید دبه در آورد و زیر همه چی زد واقعا برای همچین مدیری که قصد داره در شهری که خود در او شهر بزرگ شده وزندگی کرده وبه مسیولیتی دست یافته متاسفم .
  ایشان از اول قول نمیداد بهتر بود نه بعد از تمام این کارا که هم شورا وهم فرماندار محترم قول کمک مالی مجدد داده بودن زیر مه چی زد دوبار اعلام کرد که مدارک ارسالی ازجانب شورا و فرمانداری گم شدن اما باوجود اینکه دوباره مدارک بهش تحویل داره شد باز زیر قولش زد .
  مدیر کارآمد وتوانایی هستن ایشان خیییییلی !!!!!!!!!!!!!

 20. مطلع

  شهرک فرهنگیان یادمون نره که اداره آب وفاضلاب زحمت تحویل گرفتن شبکه اوجارو هم گرفت وفت زحمتی رو که اینا میکشن گرفتن پول برای واگذاری امتیاز ات است واقعا زحمات روزانه ای اداره که با داشتن کادر اداری بیشتر از نیروی اجرایی این اداره قابل تقدیره

 21. مطلع

  توی این چند ساله اداره آب وفاضلاب شهری پاوه از محلات پست بلوار و زیر cng وشهرک کار گاهی حتی یک ریال هزینه نکرده فقط کسب درامد کرده

 22. شهروند

  سلام در این میان نباید مدیر فعال وکار آمد آب وفاضلاب جناب آقای مرادی وکار مندانشان رو ازقلم انداخت .
  البته فعال به این منظور که ایشان تمام زحماتی رو که میکشن فقط در جهت جلب رضایت مدریران عامل استان وانداختن بار مسئولیت خود بر روی دوش مردم کل شهرستان است ایشان از روزی که سرکار آمدن ومسئول شدن بیان آماری رو توی این چند ساله که در این پست بودن ارائه بدن که جایی لوله گذاری شده باشد چه لوله آب و چه لوله فاضلاب در با پول خود مردم همان محله یا شهرک نبوده باشه اگه ایشان این آمارو ارائه بدهد برای همه مشخص خواهد شد ولی اما ایشان برای مدیران استانی خود مرتبا آمارهاییرو به استان رد خواهد کرد که …مقدار لوله گذاری به مجموعه آب وفاضلاب اضافه شده است بدونه هیچ گونه هزینه ای از جانب شرکت آب وفاضلاب پس نتیجه میگیریم مدیر ضد مردمی بهترین گزینه برای آب وفاضلاب شهری می باشد

 23. دلسوز

  اخه کجای ایران یک نفر با مدرک فوق دیپلم شبانه هوشبری میشود ریس شبکه بهداشت و درمان یک شهرستان(اقای صبور حسینی)
  و کجای ایران سراغ دارید ریس بیمارستان یک نفر لیسانس شبانه پرستاری باشد (اقای کیوان رشیدی)
  بخدا عیب نیس اگه از جای دیگه ایران بیان مدیر بشن تو پاوه و باعث راحتی بیشتر مردم بشوند ..لطفا تایید کنید ..

 24. فرهنگی

  جناب آقای صالحی وزربان سلام
  به نکته ی خوبی اشاره نمودید، اکثریت قریب به اتفاق مردم هم نظر شمایند ودرمحافل ومجالس براین موضوع صحه می گذارند
  وقتی مدیری دولت را قبول ندارد نمی تواند درجهت رضایتمندی اموری را به پیش ببرد، آیه یاس وناامیدی را ترویج می دهند
  قرماندار شهرسان اینک کم و کیف فعالیت مدیران شهرستان واقفند واین مطلب حجتی شرعی خواهد بود که به ندای درون خویش توجه نمایند واقدام عملی را در این خصوص پیشه نمایند
  سایر مدیران نیز با تغییر رویه به فعالیت خویش بیفزایند، بنابراین قابل قبول نیست که مدیری برای دیار خود دلسوزی ننماید ، داشتن ذره ای شجاعت درچارچوب قانون امری پسندیده است

 25. داغ دار هنرمند بودن

  در شهری که هرکی پارتیش قوی تر باشه اون بیشت بالای صحنه جولان میده در شهری که هرکسی پشتش گرم باشه اون بیشتر سر زبان هاست در شهری که هرکسی میاد و شعار میده اون بیشتر تشویق میشه به کسی که بجز خودش به کسی اجازه کار کردن هنری رو نمیده(با استفاده از نیروی ریاستی اقای محمودی)شهر پسرفت داره پیش رفت اصلا و ابدا،شهر دلسوز میخواد نه چیز دیگه ای والسلام

 26. سينما دوست

  جا داره از مدیریت محترم اداره منابع طبیعی اقای مهندس غالبی تقدیر و تشکر کنم که در این دوره ریاستشون واقعاً یکی از بهترین و مدبر ترین مدیران شهرستان میباشند بدون هیچ گونه ادعایی تنها و تنها در خدمت مردم هستن کاشکی همه مدیران از ایشون یاد بگیرن

 27. سينما دوست

  با سلام خدمت تمامی شهروندان محترمی که این نظر مرا میخونن،بنده به عنوان شهروند پاوه و علاقه مند به موسیقی به اطلاع اقای پیمان حسن زاده میرسانم که سه چهار سال قبل هجوم های پیاپی خانه موسیقی را بر علیه اقای محمودی را فراموش کرده اید که الان ١٨٠درجه برعکس از ایشون تعریف میکنید،بجز اینکه اقای محمودی تمام ارشار و امکانات را برای شما فراهم کرده است؟یعنی هنر در این شهر فقط موسیقی و پیمان حسن زاده است؟دیگر هنر هایی مثل عکاسی نقاشی خوش نویسی هنر های دستی صنایع دستی اصحاب رسانه زیر مجموعه ارشاد محسوب نمیشوند،تا کی باید این یک قطبی بودن وجود داشته باشد؟چرا نباید میدان کار برای استعداد های دیگه باز بشه؟و هزاران چرای دیگر،مدیر کسی است که به همه به یک چشم نگاه کند نه چشمش فقط یک نفر را ببیند،واقعاً متأسفم برای شهر و برای خانه فرهنگش،اقاث محمودی به جرعت میتونم بگن یکی از بهترین معلم های اخلاق چند سال گذشته این شهرستان هستن فقط لازمه اینجا به ایشون این تلنگر رو بزنم که خوب و بد دور و بر خودشون رو بشناسن،مدیریت نه در پاوه در همه جای کره زمین یک انسانی رو میطلبه که حرفش حرف باشه نه به حرف هرکسی ساز موافقت بنوازه،خواهش میکنم این نظر بنده رو هم چاپ کنید من نمیخوام به کسی توهینی کنم فقط میخوام همه واسه پیشرفت شهر تلاش کنیم

 28. شهریار

  جناب صالحی عزیز
  چنین نوشته هایی
  ۱-موجب خواهد شد تا صاحبان نفوذ و قدرت به تسویه حسابهای شخصی دست زنند و جو رسانه را بهانه ای برای تاخت و تاز قرار دهند و عزل و نصب و تسویه حسابهای شخصی در کنار هورا و سوت و کف زدنها ی مردم صورت گیرد.
  ۲-عزل و نصب گرهی از کار جامعه نخواهد گشود.
  ۳-جامعه به تغییرات بنیادین نیاز دارد که در شرایط کنونی چنین امکانی وجود ندارد.
  امیدوارم رسانه های ما از چنین جو سازهایی پرهیز نمایند و تصور می کنم ایجاد چنین فضایی دور از رسالت رسانه است.
  متشکرم

 29. ناشناس

  با سلام .متاسفانه شهرستان پاوه همیشه گرفتار مسئولان نا کارامد بوده وهست.لذا اگر چنین نبود می بایست الان پاوه درصدر شهرستانها قرار میگرفت با توجه به سابقه دیرینه فرمانداری بودنش.ویا لا اقل به استان مرزی تبدیل میشد.اما با کمال تاسف روز به روز در حال پسرفت می باشد.که این لایق پاوه نیست.و به نظر بنده مقصر ما هستیم نه مدیران.چون بی تفاوتی ما باعث شده که مدیران ناکار امد جایگاه ومزایای مدیران کار امد را بگیرند.و اما فرماندار محترم چون از نزدیک در جریان اعتبارات تخصیص داده شده به این منطقه قرار دارد وعملکرد مسئولان را میبیند باید با جدیت با مدیر نا کار امد برخورد کند والا با توجه به مسئولیتش مدیون خواهد شد.ودر ضمن همکاران هر سیستم بهتر از هرکس مدیر خودرا میشناسند وچنانچه آنها هم تشخیص دهند که مدیرشان نا کارامد است.واقدامی نکنند مدیون مردم وسیستم خواهند بود.با عرض پوزش وامید به تغیر

 30. معلم

  مدیران منصوب نماینده مخالفین سرسخت دولت و فرماندار هستند اما فرماندار هیچ کاری نمی کند مثلا آموزش و پرورش شبکه بهداشت

 31. پیمان حسن زاده

  شاگرد عزیزم یک گروه موسیقی رو نام ببر که اداره ی ارشاد و ما مانع ورودش شدیم ….البته بنده هرگز جواب دوستانی که شهامت نوشتن اسم خودشون رو ندارن رو نداده و نمیدم ولی خواستم ببینم کدوم گروه موسیقی تو شهرستان پاوه وجود داره که ما اجازه ی فعالیت بهش ندادیم …درضمن اتاقها و اماکنی که ما در اداره ی ارشاد تحویل گرفتیم از زمان همکاری من و آقای آژند تا همین امروز خرابه ها و مکان های متروکه ای بوده که ما و دوستان اهالی موسیقی با هزینه ی خودمون و گرفتن وام های متعدد فقط به عشق اعتلای موسیقی این دیار تبدیل به شکیل ترین مکانهای موسیقی ایران کرده ایم بدون یک ریال درآمد زایی برای هیچکدام از خادمان موسیقی این دیار..

 32. پیمان حسن زاده

  هنر دوست عزیز اولا فک کنم روزگار به کام شما خوب میچرخد چون اختلاف ما با اداره ی ارشاد چهار سال پیش بود نه پارسال دوما مگه قراره مدیران در رویکرد خودشون تغییر اساسی نداشته باشن،در طی سه سال گذشته جناب هدایت محمودی کمترین لغزش کاری و بیشترین همت کاری را داشته اند اگه آمار و ارقام خواستید در خدمتم ..راستی چرا با نام مستعار نظرتون رو فرمودید از کی و از چی میترسید ؟؟

  • موسیقی

   آقای حسن زاده آقای محمودی چون کار شمارو راه انداخته وبهتون بها داده دلیل کارآمدیش نیست.شما زمانی شب وروز به هر دری زدین تا محمودی از کار برکنار شه الان هم خیلی از اهل فرهنگ وهنر این شهر شاید مثل اون روزهای شما نباشند ولی از عملکرد محمودی ی راضی نیستند.ریاست آقای محمودی لطمه بزرگی بود برای بسیاری از بزرگان هنر پاوه از بیشتر رشته ها (موسیقی،نمایش،شعر)که شاید امثال شما در حد شاگردیشان هم نیستید

 33. احمد

  جناب صفری که از اصولگراهای دو آتشه است متاسفانه رییس حوزه بانک ملی شده دولت تدبیر گویا در این شهرستان فقط درصد بالای رای را طلب می کند ودیگر هیچ جناب فرماندار چرا سکوت کرده اند؟

 34. سارا

  وقتی این مطلب روخوندم با خودم گفتم زمان خوبیه چند جمله ای رو خطاب به ریس دانشگاه علوم پزشکی وسایر افرادی که در انتخاب مسولان شبکه و بیمارستان دخیل هستن بنویسم.قبل از حضور اقای حسینی انتقادهای زیادی علیه ریس شبکه قبلی انجام گرفت کمی هم به قبلتر برگردیم شاید بد نباشد براستی چه شد که حکم سرپزستی دکتر مستوفی لغو شد و چه شد که به جای ایشان دکتر ولدبیگی انتخاب شدن و باز هم بد نیست بپرسیم معیارهای انتخاب چه هستن که گزینه ها از انتخاب دکتر مستوفی که مدیر با تجربه ای بودن به سرپرست فعلی می رسد که حتی در دوره ای هم که مدیر بیمارستان بودن عملکرد قابل دفاعی نداشتن.تصور شما از مردم چیه که انتخاب مدیران خدماتی ترین نهاد شهرستان این گونه صورت می گیره؟چرا بابد در حین انتخاب توانایی و لیاقتها کنار گذاشته شود و حزف عده ای از بیرون سیستم ارجحیت داشته باشد این مردم از نظر شما داری چه میزان اهمیت هستند ؟کسانی که سرپرست فعلی را انتخاب کردند ایا می توانند ده دلیل برای انتخاب خود بیاورن؟برفرض هم که ایشان کنار بروند معیارها برای انتخاب مدیر بعدی چیه؟ایا جز اینه که ایشان هم فقط مطیع نظرات افرادی باشند ؟؟؟؟چرا به جای اینکه خدمت رسانی به مردم در درحه اول اهمیت باشه رضایت عده ای افراد خاص فقط اهمیت داره؟ چند درصد مردم از اوضاع فعلی راضی هستن؟واصلا مگر اهمیت دارد که مردم ناراضی باشند؟

 35. ناشناس

  فکرنکنم این پستها ارثی باشه لطفا کلا عوض کنید ازاین بدتر که نمیشه

 36. ناشناس

  اصلا کارامدی شرط نیست هرکه پشتیبان داشته باشد ریاستش ادامه دارد

 37. ناشناس

  بنده حدود ۲۰ ساله پاوه زندگی نمیکنم و ساکن تهرانم .واقعا پاوه با ۲۰ سال پیش هیچ تغییری نکرده شاید بدتر هم شده باشه .اصلی ترین علتش هم برمیگره به ضعف مدیریت درشهر .کسایی شدن مدیر در پاوه واقعا در حد یک کارمند جزء هم نیستن که من واقعا تاسف میخورم به حال شهر و مردم پاوه.قبیله ای فک کردن-پشت افراد قرار گرفتن -روابط داشتن و … تنها برگ برنده ای این افراده..
  بنده پاوه را با شهرهای دیگه مقایسه میکنم باور کنید سردرد میگیرم از ناراحتی.

 38. متین

  باسلام تا زمانیکه صلاحیت وشایستگی ومدرک وتجربه خبری نباشه وتملق وچاپلوسی وپاچه خواری …..حکمفرما باشه از این بهتر نخواهد شد

 39. شهروند

  از جناب آقای نادری انتظار داریم در بعضی از ادارات نظر سنجی بکند بخصوص اداره بنیاد شهید _اداره اوقاف __اداره دامپزشکی-واقعا مسول توانمندی برای این ادارات پیدا بکند

 40. f

  با سلام متاسفانه شهرستان پاوه همیشه گرفتار مسئولان نا کارامد بوده وهست .چون اگر اینطور نبود می بایست الان پاوه در صدر شهرستانها یا لااقل استان مرزی میبود.اما با کمال تاسف روز بروز در حال پسرفت می باشد وبه نظر بنده مقصر ما هستیم نه مدیران. چون ما نمیخواهیم بعضی از مدیران محترم نا کار امد مشغول گرفتن مزایایه مدیران کآر آمد هستن.اما فرماندار محترم چون از نزدیک در جریان اعتبارات تخصیص داده شده به این منطقه قرار دارد وعملکرد مسئولین را میبیند باید اقدام قاطع در رابطه با تغیرات داشته باشد والا مدیون خواهد شد .وهمکاران هر سیستم هم بهتر از هرکس مدیر خود را میشناسند آنها هم چنانچه اقدامی نکنند مدیون مردم شهرشان خواهند بود .با تشکر وبه امید تغیر

 41. ن. شریفی

  واقعا باید دست مریزاد گفت خدمت عوامل سایت سلام پاوه با نوشتن این دردنامه
  راستی مردم پاوه که بالای ۸۵ درصد به دولت تدبیر وامید رای داده اند چرا باید شاهد حضور مسولینی باشند که کاملا مخالف رای مردم و در زمان انتخابات عملا بر ضد دکتر روحانی از هیچ تلاشی دریغ نداشتند که من بعنوان کارمند بیمارستان شاهد بودم که آقای حسینی در جبهبه رقیب مشعول فعالیت انتخاباتی بودند و حتی سعی در تتمیع کارمندان برای رای دادن به رقیب دکتر روحانی بودند و حتی دو روز قبل از انتخابات یک سری بنر سلامت برای شبکه بهداشت از طرف دانشگاه اومده بود چون این بنرها دارای رنگ بنفش بودند آقای حسینی مانع از پخش آنها شد و روز شنبه که فهمید آقای روحانی برنده هستند بعد از سه روز بایگانی اجازه ی پخش شدن بنرها را دادند که وانمود کنند از دولت تدبیر وامید حمایت کرده اند و جدا ازین قضایا که آقای حسینی و اطرافیانش برای بدنام کردن دولت تدبیر و امید دست به هر کاری که نزدند بابد گفت که مدیریتش تعریفی ندارد و فقط به فکر حفظ جایگاهش است که از دست ندهد و بخاطر این چه امتیازها به افراد معلوم الحال که نمی دهد ذکر چند مورد الزامیست :
  _ما پرسنل بیمارستان ۹ ماه اضافه کار و کارانه نگرفته ایم و هر چند از گاهی که اعتراص می کنیم آقای حسینی گوششان بدهکار نیست چون توانایی درخواست بودجه از مسئولین دانشگاه را ندارد و عملا جرات روبرو شدن با رییس دانشگاه را ندارد
  _مسئول امور مالی شبکه ……………………………….چون می ترسد که جناب نماینده برکنارشان کند
  _آقای حسینی برای…………………………. سیستم ایشان ندارد می فرستد در صورتی که خود بیمارستان کمبود نیرو دارد
  _دخالتهای بیش از حد آقای بهشتی معاون بهداشت شبکه در امور بیمارستان که ایشان طبق قانون اصلا حق دخالت در امور درمان را ندارد
  _و چند مورد دیگر که جای بازگو کردن ندارد
  من از مسئولین شهرستان یک سوال دارم که آیا قطح الرجال است که شبکه و بیمارستان را به امان خدا رها کرده اید که اگر از وضع موجود خبر ندارید با فقط تاسف خورد ولی اگر خبر دارید و دست رو دست گداشته اید در برابر خدا و این مردم بدبخت مسئولید وباید جوابگو باشید
  خواهشا اقدام کنید
  در آخر خودم شاهد عینی بودم که جناب نماینده در افتتحاح زایشگاه بیمارستان اجازه ندادند که آقای حسینی و بهشتی حضور داشته باشند چون گفت که عملا کاری نکرده اند و حتی گفت جایگاه ریاست شبکه برایشان زیاد است ولی با این وجود چرا همه از دور نگاه می کنند و در این راستا اقدامی نمی کنند
  به امید آینده ی بهتر برای شهرمان

 42. پاوه ای

  در شهرستان پاوه مدیران ضعیف وجود دارند چرا اقای شهاب نادری وقتی یک مسول و مدیر نا کار امد
  را بر میدارد همه اعتراض میکنیدبه نظر من نماینده ی محترم بهترین کار را انجام میدهد
  از فرماندار محترم و نماینده ی دلسوزمان اقای نادری خواهشمندم مدیران بیحوصله و بدون
  خاصیت را بر کنار کنند مثلا اقای برزگر واقعا شایستگی ریاست اموزش و پرورش را دارد
  و دو نمونه مانند اقای برزگر را استخدام کنید

 43. كارمند بيمارستان

  با سلام و تشکر از مدیریت سایت سلام پاوه که به موضوع مهم و حیاتی برای برون رفت شهرستان پاوه از این وضعیت نابسامان مدیریت ادرات در سطح شهرستان پرداخته اند
  من بعنوان کارمند سیستم درمان که در بیمارستان نزدیک به بیست سال سابقه دارم تا کنون شاهد چنین مدیریت ضعیف و ناکارآمدی نبوده ام واقعا باید تاسف خورد به حال شهرمان که سکان حیاتی ترین مدیریت اداره ی شهرستان که همانا بهداشت و درمان است و با جان مردم سر وکار دارد را به دست آقای حسینی سپرده اند که فقط بنا به حمایت چند نفر از افراد خاص به این جایگاه رسیده است و گفته همین آقایان این جایگاه برای او خیلی بزرگ است باید گفت که آقای حسینی اصلا دغدغه ی امورات مربوط به سلامت مردم را ندارند و بنا به شواهد ایشان بجای اینکه در محل کار خود باشند همش در جلسات بی ربط و سایر جاها که اصلا حضور ش لزومی ندارد هستند و همچنین عملا سکاندار شبکه دایی ایشان (ه . ب ) هستند که اگر یک روز داییش نباشد نمی تواند در جلسات شرکت کند چون آقای حسینی آنقدر با مسایل شبکه و بیمارستان بیگانه هستند که چیزی برای ارائه ندارد و نهایت کار ایشان تغییرات گسترده در سطح مدیریت بیمارستان است که نارضایتی اکثر پرسنل را به همراه داشته و ……………نمی دهد
  لذا از جناب فرماندار و شورای منتخب شهر که اکثرا آدمهای خوب و کاری هستند عاجزانه تقاضامندیم نبست به مدیریت واقعا ضعیف شبکه بی خیال نباشند و با رایزنی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی نسبت به برچیدن مدیریت دور همی و باری به هر جهت که مثل خوره بر جان شبکه و بیمارستان افتاده است پایان دهند و با گماردن فرد لایق و کارآمد که ملاک افراد برایش شایستگی و توانایی باشد خون تازه ی در کالبد آن بریزند
  امیدوارم سایت سلام پاوه بعنوان رسانه ای مستقل و زبان رسای مردم این پیام را سانسور نکند
  با تشکر

 44. هنردوست

  ضمن تقدیر بابت این مطلب خواستم خدمت دوست عزیز جناب پیمان حسن زاده عرض کنم که همین پارسال بود که هجوم شماودوستانتان به جناب آقای هدایت محمودی به دلیل ناکارآمد بودنسان راساهد بودیم حال چه اتفاقی افتاد که ۱۸۰ درجه تغییرموضع دادید والا نمیدانم اما لازم میدانم که عرض کنم جناب محمودی درصدرمدیران ناکارآمد شهرستان هستند واین کاملا برهمگان آشکاراست حمایت شماهم به هیچ وجه راهگشانیست

  • موسیقی

   باسلام.جناب حسن زاده این آقای محمودی که شما ازش تعریف میکنید همونی نیست که بادوستانت به آب وآتیش زدین تا از ریاست ارشاد بر کنارش کنید؟؟عزیزم قرار نیست هر مسئولی با شخص شما کنار بیاد نشانه ی کارآمدیش باشه وبرعکش نشانه بی کفایتیش.شما تنها هنرمند این شهر نیستید.از نظر خیلی از هنرمندان ناکار آمدترین رئیس ارشاد بی شک آقای محمودی هستند.

 45. پیمان حسن زاده

  ضمن تشکر از شما عزیزان اصحاب رسانه که دغدغه هایتان همیشه قابل تقدیر است بعنوان یک شهروند فعال در زمینه ی فعالیتهای فرهنگی،هنری لازم میدانم در اینجا مراتب تقدیر و تشکر خود و همکارانمان را از جناب دکتر هدایت محمودی ریاست محترم اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه کە در دو سال گذشته بدون شک فعال ترین مدیر سطح شهرستان بوده بعمل آورم .

  • شاگرد شما

   جناب حسن زاده شما اگر از ایشان دفاع نکنی از کی دفاع کنی قبلا که تو همین سایت کمپین برعلیه اقای محمودی راه انداختی الان چی شد دفاع میکنی ؟ البته حق داری دفاع کنی چون اقای محمودی بدون هماهنگی باشما یک لیوان آب هم نمیخوره تمام ساختمان ارشاد را صاحب شدی و نمیزاری گروههای دیگه موسیقی اونجا بیان و کار کنند اقای محمودی ادم خوبی هستن اما بنظر من برای ارشاد خوب نیستن همین انجمن قلم معاصر کورد بنده خداها برای مکان دست به دامان نماینده شدن و مکان ندارن مگر اینا زیر نظر ارشاد نیستن از شما که ادعای هنر داری انتظار بیشتره ببین گروههای فعال موسیقی مثل شما اجازه دارن تو ارشاد مثل شما جولان بدن ؟

 46. کارمند شبکه

  بله بطور مثال اقای صبور حسینی سرپرست شبکه که توانایی خاصی ندارن و صرفا به دلیل حمایت افرادی خاص پشت میز قرار گرفتن .پروژه های شبکه یک درصد هم پیشرفت نداشته و کسی از این اقا سوال نمی کنه چرا و جالبه ایشان کلا شعارش اینه که فضای مجازی اهمیتی برای من نداره تا پاسخگو باشم .در فضای واقعی هم بجز ردیف اول بودن در بعضی جلسات برای حفظ میز از ایشان پاسخگویی خاصی دیده نشده.

  • ناشناس

   افرین کارمند شبکه خوب زدی به هدف امیدوارم پاسخگو باشد جناب اقای حسینی

 47. روز مزد

  با سلام خدمت مدیر محترم سایت واقعا این مطلب را باید زودتر مطرح میکردید تغییر در سطح دستگاهها هر چند سال باید انجام شود از فرماندار محترم خواهشمند است هر چه زودتر این خانه تکانی راشروع کنید تا شاهد تغییر در دستگاه باشیم

 48. دوست

  چه مطلب سربسته و گنگی نوشتی خواهشا اگر جرات نداری اسم ببری دیگه مطلب هم ننویس راحت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |