8 Comments

 1. 7

  همشهری

  واقعا” دبیرستان حضرت رقیه از لحاظ رفت و آمد بخصوص در زمستان مشکل دارد برادر فرهنگی راست گفته پس بیایم چاره اندیشی کنیم

  پاسخ دادن
 2. 6

  ناشناس

  بیانات گوهر بار شما مدیر فرزانه وخدمتگزار اورامانات در خطه فرهنگی قابل ستایش است

  پاسخ دادن
 3. 5

  ناشناس

  ادبیات وبیانات جناب آقای مستوفی خیلی جالب است وفکر نمیکنم هیچ مدیری در شهرستان پاوه توانسته باشد به اندازه ایشان کار فرهنگی انجام داده باشند

  پاسخ دادن
 4. 4

  فرهنگی

  جالب بود آقای مستوفی ، بیا مشکلات دبیرستان حضرت رقیه را برطرف کن نزدیک ۱۲ سال است کسی نیست مشکلات را برطرف نماید یا اینکه بحث یا شعر نشود مشکل بر طرف نمودن بودجه بگیر مشکل برطرف نما . شما روزی ۲ بار به دبیرستان برو و بیا ببین می توانید پس چاره تندیشی کن بعنوان باقیات و صالحان خودت .

  پاسخ دادن
 5. 3

  ماکوان

  جناب آقا مستوفی خواهش اینقدشعارنده کمی هم به فکر عمل باش به عنوان مسول فرهنگی یک منطقه

  پاسخ دادن
 6. 2

  میهن پرست

  ناشناس ببندیش خیلی سنگین تری

  پاسخ دادن
 7. 1

  ناشناس

  جناب مستوفی دفاع تمام قد شما از دولتی که به شعار در حق سایر هموطنان مرزنشین بسنده نموده است و ۲۳ درصد بیکاری روی دست استان گذاشته است و مردم ما را حمال قاچاقچیان عمده نمود , امید است نه صرفا بخاطر پست حداقلی شما باشد. بلکه از بابت دغدغه ای است که همه اقوام و اقلیت های قومی و مذهبی و فراموشی بندهایی از قانون اساسی باشد.
  عجله نداریم و خواهیم دید شعار بود یا با شعور مردم بازی شد.

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   علی رضا حیدری

   دوست ناشناس ما هیچ اشاره ای به این مسئله نکرده اند که ۲۳ درصد بیکاری استان کرمانشاه ناشی از تصمیمات دولت آقای روحانی بوده یا باید سرنخ آن را در دولت مهرورز آقای احمدی نژاد با تورم ۵۰ درصدی جست.
   شما اشاره نکرده اید که اگر به اقای روحانی رای نمی دادیم باید به آقای رئیسی یا احیانا میرسلیم ودیگر دوستان رای میدادیم. آیا آقای میرسلیم که کل ستادش افرادی مثل جناب نیکزاد و جلیلی و زاکانی و امثالهم بودند توان حل بیکاری ۲۳ درصدی را داشتند.
   شما اشاره نکرده اید که در ۸ سال ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد هرشب منتظر بودیم فردا قیمت سکه و طلا و رب گوجه فرنگی و چای خشک و برنج چند صد هزار تومان افزایش می یابد. هرروز با تورم ناشی از مسکن مهر تاریخی ایشان مواجه بودیم که عده ای قلیل همه امور آن را برعهده داشتند و چه سند سازی ها و پول ها که حیف و میل نشد.
   حضرتعالی اشاره نکرده اید که آیا باید انتخابات تحریم میشد یا به رقیب رای میدادیم. اگر تحریمی هستید پس به شما ربطی ندارد که کدام رئیس جمهور می آید و با کدام رای و چه کسی پست و مقام میگیرد چون فرد تحریمی کل سیستم را قبول ندارد.
   دفاعی از اقای مستوفی نمی کنم که چرا رئیس آموزش و پرورش هستند همین بس که ایشان حداقل طی سی سال گذشته از نویسندگان و سخنرانان فرهنگی این شهر بوده اند وکوچکترین لکه سیاه فساد اقتصادی و سیاسی و اخلاقی در زندگی ایشان نیست و برتری نسبی دارند به روسای آقای احمدی نژاد که هر کدام با کوله باری از اختلاس و تخلف زندگی را به کام فرهنگیان و دیگر کارمندان دولتی تباه کرده بودند.
   در خصوص اقلیت های قومی و مذهبی سخن گفته اید اما بنده نمی توانم بی باکانه بگویم وضعیت اقلیت های مورد نظر شما طی ۸ سال پیش از جناب روحانی چگونه بود.
   دوست عزیز اگر در دایره سیستم دولتی ایران می گنجید که باید بفرمایید در وضعیت کنونی اگر روحانی نه، پس چه کسی آری.
   اگر هم جزو ۲۸ درصد افرادی هستید که در این انتخابات رای نداده اید و به اصطلاح تحریمی هستید که دیگر دغدغه های شما از جنس بیکاری جامعه و سمت های آقایان مستوفی و… نیست و سنخ دغدغه های شما چیز دیگریست.

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.