6 Comments

 1. 6

  Shahryar

  ۱۰۰ درصد درسته انتخابات شده طائفه گرایی و .. و دادن تک رای های لامصب

  پاسخ دادن
 2. 5

  کاروان

  با سلام
  از مطلب شما ممنون و سپاسگزاریم . اما مشکل ما این است که اینها را همه می دانیم ولی باز هم رعایت نمی کنیم .
  البته مشکل از سوی کاندیداها شروع می شود که هر کسی خودش را شایسته منتخب مردم می داند و با هر مدرک و تخصصی کاندیدای شورای شهر می شود . آیا واقعا شورای شهر شدن ارزش آن را دارد که دختران خود را بفرستیم داخل شهر و رای جمع بکنیم . آیا با قسم و سوگند خوردن مردم را ملزم به رای و کارهای ناشایستی دیگر ……..
  بعضی ها به شعور مردم توهین میکنند و خودشان را تایید می کنند و مردم را ملزم , به رای دادن به خودشان می دانند .
  انسان هایی هستند که سه یا چهار پست و شغل دارند و پا به عرصه ی انتخابات می گذارند و فضا را شلوغ می کنند . کسانی داریم که در شغل و رشته ی خودشان می توانند بیشترین خدمت به مردم بکنند ( البته اگر هدفشان خدمتگزاری است ) کسانی هستند که سی سال در پست های مختلف شهرستان بوده اند و خدماتی از ایشان ندیده ایم و برای شورای شهر چه تلاشها که نمی کنند . خلاصه اگر از روند انتخابات شورا هر چه بگوییم باز بیشتر ناراحت میشیم ……….

  پاسخ دادن
 3. 4

  پاوه ای

  با سلام واقعا بعضی از کاندید ها دوباره رای اوردند من ناراحت شدم دو نفر از کاندیدها فقط از روی طایفه ی بزرگی که داشتند انتخاب شدند و هیچ کارنامه ی موفقی در شورا ها ندارند
  شانس که باشد همه چیز به نفعت است با تشکر از اقای قیطولی واقعا راست گفتی

  پاسخ دادن
 4. 3

  شهروند

  اگر چنین می بود که شما می فرمایید حالا ما هم می بایست سالانه هزاران مهاجر را از اروپا و آسیا می پذیرفتیم ،

  پاسخ دادن
 5. 2

  عادل

  دسو وشبو واقعا راستن

  پاسخ دادن
 6. 1

  رحمانی

  این نوشته بیانگر واقعیت های تلخ موجود در شهر ما و منطقه ماست. تا زمانی که شوراها صرفا براساس تعصبات قومی و قبیله ای انتخاب شوند، وضعیت نامناسب شهرها و روستاهای ما نیز ادامه خواهد داشت. حقا و انصافا زندگی در شهری مانند پاوه بسیار مشکل بوده و تحمل آن صبر زیادی را می طلبد. امیدوارم مردم ما معیارهای بهتری را برای انتخاب شوراها لحاظ کنند.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.