2 Comments

 1. 2

  توصیه

  واقعا برای بعضی ها متاسفم و بر خود می بالم که به آنها اعتماد ندارم و سرنوشت شهرم را به آنها نسپردم و از مردم عزیز پاوه بسیار ممنونم که آنها را انتخاب نکردند . من از این متعجبم که تا کی میخواهند باشند وچرا دست از سر مردم بر نمی دارند. خیلی خیلی از آنها مهمتر داشتیم که رای نیاوردند و همه چیز را قبول کردند ولی این داد وفریادها بخاطر چیست ؟ پست ومقام میخوای ؟ سی سال با پست و مقام زندگی کردی ۱۴۰۰ رای آوردی . تو را به خدا دیگه بس است . در رسانه ها نوشتند با تقدیر و مشیت الهی !!! جنابعالی مردم به شما رای ندادند و بهتون اعتماد ندارند ؟؟؟؟؟؟؟
  نوشتی از رسانه ها خداحافظی می کنی خوب بکن . هزاران جوان نخبه وفرهنگی داریم از شما بهتر . در پایان به شما توصیه می کنم که در خانه بشینید و یه فکری به روز قیامت خود بکنید چون ظاهرا به قیامت و معاد اعتقاد داری!!!!!

  پاسخ دادن
 2. 1

  کیهان انفرادی

  با عرض سلام
  جناب دکتر رستمی تبار مطالب ارسالی جنابعالی را بارها در سایت های مختلف را به دقت کامل مطالعه خواهم کرد ودر این نکته که شخص جنابعالی شخصیتی کاریزماتیک وکل نگر هستید را شکی نیست اما واقعیت های جامعه ما چیز های دیگری است که می شود شفاف تر به آن پرداخت.
  در خصوص مطلب فوق باید عرض کنم که انتخاب حق هر شخص وفردی است که واجد الشرایط باشد و در این میان این کاندید های محترم هستند که باید در محیطی سالم به رقابت بپردازند. در شهرهای بزرگ با توجه به اعلام لسیت از طرف جناح واحزاب انتخاب به مراتب آسان تر از شهرهای کوچک وکم جمعیت است .
  با توجه به اینکه شوراهای شهر وروستا تبدیل به مناقشه جهت تسویه حساب های شخصی بدل گردیده وهر یک از کاندید های محترم جهت اخذ رای از مردم با توسل به ترفند وشگردهای انتخاباتی وتغییر نگرش افراد نسبت به رقبای خود مسئله تک رای را متاسفانه رواج داده اند وحتی در برخی از مواقع حاضر به اضافه کردن کاندیدای که هم سو وموافق وهم جهت هستند نمی باشد که این روند بسیار مایه تاسف است/
  در جامعه ای که شخصیت افراد ،سطح تحصیلات، واهداف وبرنامه های اعلامی و… برای عموم باید ملاک انتخاب باشد متاسفانه چیزهای دیگری جایگزین آن شده که نشان دهنده رشد فرهنگی آن جامعه است که متاسفانه در سطح کلان هم به این سمت وسو خواهد رفت واین مهمترین مسئله ای است که شاهد بیشترین تک رای در انتخابات هستیم.
  در پایان باید عرض کنم تا زمانی که بینش ومنش ما تغییر پیدا نکند هیچ اتفاق خاصی در اجتماع نخواهد افتاد . چرا که به قول سهراب سپهری می فرمایند:
  چترها را باید بست.
  زیر باران باید رفت.
  فکر را، خاطره را، زیر باران باید برد.
  با همه مردم شهر ، زیر باران باید رفت.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.