تذکر شدید فرماندارپاوه به مدیران آبفای شهری و روستایی پاوه قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تذکر شدید فرماندارپاوه به مدیران آبفای شهری و روستایی پاوه

به گزارش سلام پاوه : جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه شهرستان پاوه روز گذشته با تذکر جدی فرماندار پاوه به مدیران آبفای شهری و روستایی پاوه همراه بود.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : در جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه پاوه که روز گذشته در محل سالن جلسات فرمانداری پاوه برگزار شد پرویز ایده پور فرماندار شهرستان به انتقاد به عملکرد مدیران آبفای شهری و روستایی بخصوص مدیر آبقای شهری پاوه در موضوع آب و فاضلاب بانه وره و محله سی ان جی پاوه پرداخت .

ایده پور با خطاب قرار دادن مدیران آبفای شهری و روستایی تذکر جدی را در رابطه با تبدیل آب و فاضلاب بانه وره از روستایی به شهری با وجود اینکه دو سال از مصوبه استانداری کرمانشاه و شورای اداری استان و شهرستان می گذرد اما همچنان روی کاغذ مانده و به اجرا در نیامده است داد و خواستار به اجرا درآمدن هر چه زودتر این مصوبه شدند.

وی همچنین در تذکر شدیدی نسبت به موضوع آب محله سی ان جی پاوه علی رغم جمع آوری پول از مردم آن محله خواستار اقدام فوری برای حل این مشکل شد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. فرهنگی

  بنده به عنوان یک فرهنگی مطلع هستم همکار خودم به عنوان جانشین مسول گردشگری انتخاب گردید وحال چه موضوعی پبش آمد؟،؟؟ وچه حمایتی درمیان بود ….اقدامی دیگر صورت نگرفت ؟؟؟؟؟ وهرجه مسولین انتقاد وشهروندان ازجمله اقای دکتر ولد بیگی ….که مطالب ان درسایت منعکس گردید و از جمله توضیحات دقیق ترتوسط دکتر انجام . که در بروشور که توسط مسول گردشگری اطلاع رسانی جامع ومفید نبود قابل قبول برای فرد آگاه توسط ایشان با تو ضیحات رسانی شد بود از گردشگری پاوه گرفت الی مناطق دیگر وثانیا قرار بود همین مسول گردشگری جوابیه شهروندان و.. ..بدهد که طفره رفت وحاضر نشد جوابیه سایت پاوه پرس بدهد حاج اقا بوسفی ایشان حاضر به مصاحبه نیست بله باید با رکودکاری فردی…. شهرهزا ر ماسوله فدا ی تذکرات شود.؟؟؟؟؟

 2. عرفان ر

  کاکه صالحی سپاس از تلاش شما واز فرماندارگرامی کم کاری وقصور برای عده ای از مسولین عادی شد وتذکر دیگر گوش/شنو ندارد””””””” شما را‌با مطالب سایت ها. به شواهد گرفت با خدای یکتا وجدان بیدار در رابط با مسول گردشگری چقدار از ایشان انتقاد شد به جای اقدام ،،،،،،،،،،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مورد لطف واقع هر بار با یک ترفنده اداری وسفارشی واقعیت ها خنثی شد طرفصبحت به آن آقایان خا ص. ……،،،،؟؟؟؟؟؟؟؟ امتیاز گرفت است _______”””””شهرمان کافی ازاین بیشتر به بن بست نرود ترا به وجدان بیدارتان مردمان بیشتر از آن آگاه وفهیم هستند بژی کاکه صالحی شهرمان آبادتر از همیشه با اطلاع رسانی سایت ها چون شهرونده در لویت هستند از مشکلات شهر باخبر آن مسول …..مطلع چاره؟؟؟؟؟

 3. شهروند محله صدا وسیما

  جناب آقای صالحی عزیز باسلام ودست مریزاد به شما درانعکاس خبرهای شهرستان خواهشادرصورت امکان گزارشی از وضعیت فاضلاب جاده نوسود (محل صدا وسیما ) تهیه وانعکاس دهید تا شاید این حرکت سبب خیرگردد .ومسولین به خود بیایند ونسبت به این موضوع اقدامی گردد.

 4. رستمي تبار

  سلام
  کاش جناب فرماندار نسبت به وضعیت نامناسب اداره آبفای باینگان
  عدم همکاری آبفای پاوه در فروش و نصب انشعابات آب باینگان
  عدم رسیدگی به درخواست علی مردم باینگان
  تذکر می داد.
  کاش جناب فرماندار شخصا از آبفای باینگان بازدید می کرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |